Dambomen, negen verschillende stambomen DAM » Teye Gerrit Dam (1908-1961)

Persoonlijke gegevens Teye Gerrit Dam 


Gezin van Teye Gerrit Dam

(1) Hij is getrouwd met Maria Elisabeth Johanna ter Neuzen.

Zij zijn getrouwd op 28 augustus 1930 te Amsterdam, hij was toen 22 jaar oud.Bron 2


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)


(2) Hij is getrouwd met Willemina van Kuilenburg.

Zij zijn getrouwd op 7 maart 1946 te Amsterdam, hij was toen 37 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Teye Gerrit Dam?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Teye Gerrit Dam

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Teye Gerrit Dam


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. gezinskaart gem. archief Amsterdam
    2. B.S. Amsterdam, akte reg.6E;fol31

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 1 mei 1908 lag tussen 8,9 °C en 16,0 °C en was gemiddeld 11,8 °C. Er was 2,8 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1908: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,7 miljoen inwoners.
      • 27 januari » Ontdekking van de Jupitermaan Pasiphae door Philibert Jacques Melotte.
      • 21 mei » Door een verkeerde wissel rijdt een trein bij Kontich in op een stilstaande reizigerstrein, met als gevolg veertig doden en driehonderdtwintig gewonden.
      • 18 juni » In Nature wordt door A. A. Campbell Swinton een volledig elektronisch televisiesysteem beschreven.
      • 30 juni » In Toengoeska (nu Kraj Krasnojarsk) in Siberië vindt een ongekend krachtige explosie plaats, waarvan de oorzaak nooit is opgehelderd.
      • 20 juli » De Amerikaanse zwemmer Charles Daniels scherpt bij de Olympische Spelen in Londen het wereldrecord op de 100 meter vrije slag aan tot 1.05,6. Het oude (en eerste) record op het koningsnummer stond sinds 3 december 1905 op naam van de Hongaar Zoltán Halmay.
      • 24 november » Stranding van de Fernando bij Terschelling, zes doden. Van de zeventien opvarenden kunnen er veertien man worden gered, maar ook drie redders komen om.
    • De temperatuur op 7 maart 1946 lag tussen -2,3 °C en 0,5 °C en was gemiddeld -1,3 °C. Er was 2,5 uur zonneschijn (22%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 24 juni 1945 tot 3 juli 1946 was er in Nederland het kabinet Schermerhorn - Drees met als eerste ministers Prof. ir. W. Schermerhorn (VDB) en W. Drees (PvdA).
    • Van 3 juli 1946 tot 7 augustus 1948 was er in Nederland het kabinet Beel I met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
    • In het jaar 1946: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 9,3 miljoen inwoners.
      • 26 februari » Oprichting JOVD.
      • 24 maart » Eerste uitzending van Alistair Cookes Letter from America.
      • 6 april » Oprichting van de Noorse omnisportvereniging Drøbak/Frogn IL na een fusie van Drøbak BK (1920) en Frogn IL (1934).
      • 17 juli » Het IJslands voetbalelftal speelt de eerste officiële interland uit de geschiedenis en gaat in Reykjavik met 3-0 onderuit tegen Denemarken.
      • 1 augustus » Oprichting van de Italiaanse voetbalclub UC Sampdoria.
      • 31 december » Juan Perón wordt staatshoofd van Argentinië met zijn vrouw Eva Perón de dame van Roofridge.
    • De temperatuur op 26 oktober 1961 lag tussen 9,7 °C en 14,7 °C en was gemiddeld 12,5 °C. Er was 2,3 mm neerslag gedurende 3,3 uur. Er was 4,7 uur zonneschijn (47%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 19 mei 1959 tot 24 juli 1964 was er in Nederland het kabinet De Quay met als eerste minister Prof. dr. J.E. de Quay (KVP).
    • In het jaar 1961: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 11,6 miljoen inwoners.
      • 24 januari » Een Amerikaanse B-52 crasht boven North Carolina en verliest twee atoombommen. Van een van de bommen is het uranium nooit gevonden.
      • 11 april » Begin van het proces tegen Adolf Eichmann in Jeruzalem.
      • 17 april » Mislukte invasie in de Varkensbaai (Cuba).
      • 2 augustus » Eerste optreden van de Beatles als de huisband in de Cavern Club in Liverpool, Engeland.
      • 6 augustus » Lancering van de Vostok 2 met aan boord German Titov.
      • 8 september » Ontslag van Joseph Baeten als bisschop van Breda.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Dam

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Dam.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Dam.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Dam (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Wicher Dam, "Dambomen, negen verschillende stambomen DAM", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/dambomen/I11058.php : benaderd 28 september 2026), "Teye Gerrit Dam (1908-1961)".