De temperatuur op 27 oktober 1954 lag tussen 4,7 °C en 16,6 °C en was gemiddeld 11,1 °C. Er was 18,0 mm neerslag gedurende 2,9 uur. Er was 0,7 uur zonneschijn (7%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
5 juni » Encycliek Ecclesiae Fastos van Paus Pius XII over Sint Bonifatius.
6 juni » Eerste Eurovisie-uitzending met een verslag van het Narcissenfeest in Montreux.
6 juni » Standard Luik wint voor de eerste keer in de clubgeschiedenis de Belgische voetbalbeker door RC Mechelen KM in de finale met 3-1 te verslaan.
18 oktober » In de Verenigde Staten wordt de eerste draagbare transistorradio in zakformaat op de consumentenmarkt gebracht, de Regency TR-1.
24 oktober » Dwight D. Eisenhower belooft Amerikaanse steun aan Zuid-Vietnam.
18 december » Oprichting van de Colombiaanse voetbalclub Deportes Tolima.
Dag van overlijden 30 maart 1955
De temperatuur op 30 maart 1955 lag tussen -1,6 °C en 4,8 °C en was gemiddeld 1,4 °C. Er was 11,7 uur zonneschijn (91%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Wicher Dam, "Dambomen, negen verschillende stambomen DAM", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/dambomen/I10928.php : benaderd 14 oktober 2026), "Sippe Dam (1954-1955)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.