De temperatuur op 21 februari 1924 lag tussen -8,1 °C en 4,7 °C en was gemiddeld -1,1 °C. Er was 0,4 mm neerslag. Er was 6,3 uur zonneschijn (61%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
1 april » Adolf Hitler wordt veroordeeld tot vijf jaar gevangenisstraf voor zijn deelname aan de Bierkellerputsch. Hij zit slechts negen maanden in de gevangenis, waar hij het eerste deel van zijn boek Mein Kampf schrijft.
16 april » De eerste radio-uitzending via de draadomroep. De Matthäus Passion wordt uitgezonden.
10 mei » J. Edgar Hoover wordt aangesteld als hoofd van het Federal Bureau of Investigation.
7 juli » Tijdens de Olympische Zomerspelen in Parijs wint de Britse atleet Harold Abrahams goud op de 100 meter.
30 oktober » Wereldspaardag is 30 oktober 1924 in het leven geroepen op het eerste internationale spaarbankcongres van de Wereldvereniging van Spaarbanken in Milaan, Italië. De dag is bedoeld om mensen wereldwijd bewust te maken van het belang van sparen.
1 november » Oprichting van de rooms-katholieke Apostolische administratie Estland.
Trouwdag 19 november 1948
De temperatuur op 19 november 1948 lag tussen 10,0 °C en 12,9 °C en was gemiddeld 11,2 °C. Er was 0,5 mm neerslag gedurende 0,3 uur. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
Van 3 juli 1946 tot 7 augustus 1948 was er in Nederland het kabinet Beel I met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
Van 7 augustus 1948 tot 15 maart 1951 was er in Nederland het kabinet Drees - Van Schaik met als eerste ministers Dr. W. Drees (PvdA) en Mr. J.R.H. van Schaik (KVP).
30 januari » De Indiase pacifist en leider Mahatma Gandhi wordt vermoord door een hindoe-extremist.
9 maart » In een 148 inch grote cyclotron van de universiteit van Californië worden mesonen gemaakt.
21 april » Oprichting van de Poolse voetbalclub Pogoń Szczecin.
14 mei » Oprichting van Roemeense voetbalclub Dinamo Boekarest.
26 juni » De Berlijnse Luchtbrug wordt begonnen, nadat de Sovjet-autoriteiten op 24 juni een blokkade van Berlijn hebben ingesteld.
6 september » Koningin Juliana wordt ingehuldigd in de Nieuwe Kerk Amsterdam.
Dag van overlijden 27 januari 2006
De temperatuur op 27 januari 2006 lag tussen -6,0 °C en 0,7 °C en was gemiddeld -1,9 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 0,8 uur zonneschijn (9%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
Van dinsdag 27 mei 2003 tot vrijdag 7 juli 2006 was er in Nederland het kabinet Balkenende II met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
Van vrijdag 7 juli 2006 tot donderdag 22 februari 2007 was er in Nederland het kabinet Balkenende III met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
8 februari » De film The Last King of Scotland gaat in Nederland in première.
8 april » In het Disneyland Park te Parijs wordt de attractie Buzz Lightyear Laser Blast geopend.
21 mei » In een referendum in Montenegro kiest 55,5% voor het afscheiden van Servië.
1 juni » Recordinternational Claudio Suárez speelt tegen Nederland zijn 178ste en laatste interland voor het Mexicaans voetbalelftal.
21 november » Volkswagen concentreert de gehele productie van de Golf in Duitsland waardoor 3500 à 4000 arbeiders in het Belgische Vorst zullen worden ontslagen.
22 november » Tweede Kamerverkiezingen in Nederland.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Tijs van den Brink, "Parenteel van Cunts Leichtermut", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/cunts-leichtermut/I56138.php : benaderd 19 oktober 2026), "Petrus Johannes Kleijer (1924-2006)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.