Stamboom Bus » Johannes Wilhelmus Welling (1877-1961)

Persoonlijke gegevens Johannes Wilhelmus Welling 

  • Hij is geboren op 2 mei 1877.
  • Hij is overleden op 24 december 1961, hij was toen 84 jaar oud.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 7 juni 2001.

Gezin van Johannes Wilhelmus Welling

Hij is getrouwd met Euphemia Antonia Bus.

Zij zijn getrouwd op 3 mei 1904 te Bussum, Noord-Holland, hij was toen 27 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johannes Wilhelmus Welling?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 2 mei 1877 lag rond de 4,8 °C. Er was 0.2 mm neerslag. De winddruk was 1 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-noord-westen. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 83%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 augustus 1874 tot 3 november 1877 was er in Nederland het kabinet Heemskerk - Van Lijnden van Sandenburg met als eerste ministers Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief) en Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (AR).
  • Van 3 november 1877 tot 20 augustus 1879 was er in Nederland het kabinet Kappeijne van de Coppello met als eerste minister Mr. J. Kappeijne van de Coppello (liberaal).
  • In het jaar 1877: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
    • 15 juni » Henry Ossian Flipper studeert als eerste zwarte Amerikaan af aan de militaire academie van de Verenigde Staten.
    • 18 augustus » De Amerikaanse astronoom Asaph Hall ontdekt de manen van Mars. Hij noemt ze Phobos en Deimos.
    • 21 november » Thomas Edison vindt de fonograaf uit.
    • 2 december » Voor het eerst wordt zuurstof vloeibaar gemaakt, door Louis-Paul Cailletet.
    • 6 december » De eerste editie van The Washington Post verschijnt.
    • 14 december » Servië wordt bondgenoot van Rusland in de oorlog tegen Turkije.
  • De temperatuur op 24 december 1961 lag tussen -8,6 °C en -3,6 °C en was gemiddeld -6,6 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 6,6 uur zonneschijn (85%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 mei 1959 tot 24 juli 1964 was er in Nederland het kabinet De Quay met als eerste minister Prof. dr. J.E. de Quay (KVP).
  • In het jaar 1961: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 11,6 miljoen inwoners.
    • 3 januari » Basutoland wordt een zelfstandige rooms-katholieke kerkprovincie met het Aartsbisdom Maseru, het Bisdom Leribe en het nieuwe Bisdom Qacha's Nek.
    • 5 mei » Alan Shepard wordt gelanceerd aan boord van de Mercury MR-3, en is daarmee de tweede mens en tevens de eerste Amerikaan in de ruimte.
    • 8 juni » Huwelijk van hertog Edward van Kent en Katharine Worsley in York.
    • 8 september » Ontslag van Joseph Baeten als bisschop van Breda.
    • 31 oktober » Orkaan Hattie landt nabij Belize City en vernietigt die stad daarbij, stichting vluchtelingenkamp Hattieville.
    • 29 november » De Mercury-Atlas 5 wordt gelanceerd met aan boord de chimpansee Enos. De capsule cirkelt tweemaal rond de Aarde en landt in zee, in de buurt van Puerto Rico.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Welling

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Welling.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Welling.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Welling (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Bus is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Eric Bus, "Stamboom Bus", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/bus-stamboom/I776.php : benaderd 29 september 2026), "Johannes Wilhelmus Welling (1877-1961)".