(1) Er ist verheiratet mit Maartje Jans Goutappel.
III-b Louweris-Pietersz. van Staelduynen, bouwman, geboren te Zandambachtrond 1629, O: aldaar in het jaar 1701 zoon van Pieter-Joachimsz.(II) en Niesgen-Cornelisdr. de Goede. Louweris-Pietersz. is getrouwd rond1654 voor de ker(1) met Maartje-Jansdr. Goutappel, O: voor 1667, dochtervan Jan-Cornelisz. Goutappel (duinmeier) en Maartje-Jorisdr. Buis.
Uit dit huwelijk:
1 Pieter-Louwensz. van Staelduine, gedoopt te 's Gravenzande op zondag 1maart 1654, volgt onder IV-d.
2 Barbera-Louwensdr. van Staelduynen, gedoopt te 's Gravenzande opzondag 1 oktober 1656. Barbera-Louwensdr. is getrouwd te Zandambacht opzaterdag 25 oktober 1687 (voor schout en schepenen), op 31-jarigeleeftijd (1) met Cornelis-Jansz. van Zijll, O: na zaterdag 18 april1699 , maar voor 13 juni1700., zoon van Jan-Dircksz. van Zijll enTrijntgen-Corssens Sollevelt. Barbera-Louwensdr. is getrouwd teZandambacht op zondag 13 juni 1700 (voor schout en schepenen), op43-jarige leeftijd (2) met Claas-Maartensz. van der Voort, zoon vanMaarten-Maartensz. van der Voort.
3 Jan-Louwensz. van Staelduynen, gedoopt te 's Gravenzande op zondag 17november 1658, O: voor oktober 1668.
4 Arij-Louwensz. van Staelduynen, gedoopt te 's Gravenzande op zondag26 maart 1662, volgt onder IV-e.
5 Maartie-Louwensdr. van Staelduynen, gedoopt te 's Gravenzande opzondag 18 mei 1664. Maartie-Louwensdr. is getrouwd te 's Gravenzande opmaandag 14 februari 1695 voor de kerk, op 30-jarige leeftijd (1) metAdolph-Arentsz. Sigmondt, O: voor 1715, zoon van Arent-Adolphsz.Sigmondt en Trijntje-Corsen Braver. Maartie-Louwensdr. is getrouwd te 'sGravenzande op zondag 10 november 1715 voor de kerk, op 51-jarigeleeftijd (2) met Cornelis-Cornelisz. Holierhoek, zoon vanCornelis-Corstiaansz. Holierhoek en Willempje Cdr. Hoogwerf, weduwnaarvan Annetje Claasensdr. van den Akker (getrouwd 17-5-1699 te 'sGravenzande)
Sie haben geheiratet rund 1654.
(2) Er ist verheiratet mit Annetje Michiels Hoorewege.
Louweris-Pietersz. is ondertrouwd te 's Gravenzande op zondag 8 mei 1667voor de kerk, op ongeveer 38-jarige leeftijd (2) met Annetje-Michielsdr.Hooreweg, geboren te Overschie, dochter van Michiel-Jacobsz. Hooreweg enAnnetje Ariensdr..
Uit dit huwelijk:
6 Annetie-Louwensdr. van Staelduynen, gedoopt te 's Gravenzande opwoensdag 28 mei 1670.
7 Cornelia-Louwensdr. van Staelduynen, gedoopt te 's Gravenzande opzondag 26 augustus 1674.
8 Jan-Louwensz van Staelduynen, gedoopt te 's Gravenzande op vrijdag 1januari 1677.
9 Michiel-Louwensz. van Staelduynen, gedoopt te 's Gravenzande op zondag21 januari 1680, volgt onder IV-f.
Sie haben geheiratet am 8. Mai 1667 in ot te Gz, er war 38 Jahre alt.
Hij werd in 1680 aangeslagen voor de verhoging van de impost op hetgemaal in Zandambacht.
Großeltern
Eltern
Geschwister
Kinder
Louweris Pz van Staelduynen | ||||||||||||||||||
(1) ± 1654 | ||||||||||||||||||
Maartje Jans Goutappel | ||||||||||||||||||
(2) 1667 | ||||||||||||||||||
Annetje Michiels Hoorewege | ||||||||||||||||||
Die angezeigten Daten haben keine Quellen.