https://www.genealogieonline.nl/stamboom_beishuizen/stamboom/I1646/
1. | Doedo Luwerts TIDDINGA, is geboren rond 1480. Hij is getrouwd met Haycka BARTELS. Zij kregen 1 kind:
Doedo Luwerts is overleden rond 1568. |
2. | Luwert DOEDENS TIDDINGA, zoon van Doedo Luwerts TIDDINGA en Haycka BARTELS, is geboren rond 1510. Hij is getrouwd rond 1530 met Aylcke TONCKERTS. Zij kregen 1 kind:
Luwert is overleden rond 23 januari 1568 in Midwolda, Groningen, Nederland. |
3. | Doedo Luwerts TIDDINGA (AUGUSTINUS), zoon van Luwert DOEDENS TIDDINGA en Aylcke TONCKERTS, is geboren rond 1540 in MEEDEN, Groningen, Nederland. Hij is getrouwd (1) rond 1565 met ILBEN FOCKENS, dochter van FOCKO MEMMENS en BAUWE NN. Zij is geboren rond 1530 in SCHEEMDA, Groningen, Nederland. ILBEN is overleden na 1602. Zij kregen 3 kinderen:
Hij is getrouwd (2) met Bauwe HAIJKENS. Doedo Luwerts is overleden op 31 augustus 1623 in BEERTA, Groningen, Nederland. |
4. | TJAKE (Tjacko) DOEDENS, zoon van Doedo Luwerts TIDDINGA (AUGUSTINUS) en ILBEN FOCKENS, is geboren rond 1565 in WINSCHOTEN, Groningen, Nederland. Hij is getrouwd met Tiacke (Moeder) Meiske JANS. Zij kregen 1 kind:
TJAKE (Tjacko) is overleden rond 1610 in MEEDEN, Groningen, Nederland. |
5. | LUIRDT DOEDENS, zoon van Doedo Luwerts TIDDINGA (AUGUSTINUS) en ILBEN FOCKENS, is geboren rond 1574 in MEEDEN, Groningen, Nederland. Hij was landbouwer 'dollardsheerd', menterneweg 2 te midwolda, kerkvoogd in midwolda van beroep. Hij is getrouwd met NANTKE ??. Zij kregen 1 kind:
|
6. | Augustinus DOEDENS, zoon van Doedo Luwerts TIDDINGA (AUGUSTINUS) en ILBEN FOCKENS. |
7. | TETTE TJARCKS, dochter van TJAKE (Tjacko) DOEDENS en Tiacke (Moeder) Meiske JANS, is geboren rond 1575 in ZUIDBROEK, Gelderland, Nederland. Zij is getrouwd rond 1600 in MEEDEN, Groningen, Nederland met EGGE HEBELENS, zoon van HEBEL EGGES en Mentke EGGES. Hij is geboren rond 1575 in MEEDEN, Groningen, Nederland. EGGE is overleden op 1 maart 1653 in MEEDEN, Groningen, Nederland. Zij kregen 1 kind:
TETTE is overleden 1653 in MEEDEN, Groningen, Nederland. |
8. | Doedo Luirdts HARMENS, zoon van LUIRDT DOEDENS en NANTKE ??, is geboren rond 1600 in MEEDEN, Groningen, Nederland en is gedoopt . Hij is getrouwd (1) met Lijsebeth N.(?). Zij kregen 3 kinderen:
Hij is getrouwd (2) op 1 juli 1656 met Geeske BASTIEANS. Doedo Luirdts is overleden op 15 juli 1678 in MEEDEN, Groningen, Nederland. |
9. | HITJE EGGENS, zoon van EGGE HEBELENS en TETTE TJARCKS, is geboren rond 1629 in MEEDEN, Groningen, Nederland. Hij is getrouwd op 17 maart 1652 in WESTERLEE, Groningen, Nederland met ENGELE JANS. Zij kregen 2 kinderen:
HITJE is overleden op 15 December 1682 in MEEDEN, Groningen, Nederland. |
10. | HILKO DOEWES, zoon van Doedo Luirdts HARMENS en Lijsebeth N.(?), is geboren rond 1655 in MEEDEN, Groningen, Nederland. Hij was slager van beroep. Hij is getrouwd (1) rond 1675 in MEEDEN, Groningen, Nederland met Doe EVERTS. Hij is getrouwd (2) op 11 December 1692 in MEEDEN, Groningen, Nederland met FROUKE PIETERS, dochter van Pieter GEERTS en Jantje FOPPES. Zij is geboren op 12 november 1671 in MEEDEN, Groningen, Nederland en, is gedoopt op 19 november 1671 in MEEDEN, Groningen, Nederland. FROUKE is overleden 1718. Zij kregen 1 kind:
|
11. | Frouke DOEWES, dochter van Doedo Luirdts HARMENS en Lijsebeth N.(?), is geboren rond 1659 in MEEDEN, Groningen, Nederland. Zij is getrouwd met Bartelt Hindrix KORTHUIS. Zij kregen 1 kind:
Frouke is overleden rond 1723. |
12. | Fockijn DOEWES, dochter van Doedo Luirdts HARMENS en Lijsebeth N.(?). |
13. | EGGE HITJES, zoon van HITJE EGGENS en ENGELE JANS, is geboren rond 1653 in MEEDEN, Groningen, Nederland. Hij is getrouwd op 17 December 1682 in MEEDEN, Groningen, Nederland met Trijntien WIBBENS. Zij kregen 1 kind:
|
14. | GRIETIE HITJES, dochter van HITJE EGGENS en ENGELE JANS, is geboren rond 1660. Zij is getrouwd op 17 December 1682 in GRONINGEN, Groningen, Nederland met POPKO MEEUWIS, zoon van Mewes HARMENS en Tamke TONNIS. Hij is geboren 1645 in MEEDEN, Groningen, Nederland. POPKO is overleden 1712. Zij kregen 1 kind:
|
15. | DOEWE HILKES, zoon van HILKO DOEWES en FROUKE PIETERS, is geboren op 14 oktober 1694 in MEEDEN, Groningen, Nederland en is gedoopt op 14 oktober 1694 in MEEDEN, Groningen, Nederland. Hij is getrouwd (1) op 11 april 1722 in MEEDEN, Groningen, Nederland met ANKE EGBERTS. Zij kregen 3 kinderen:
Hij is getrouwd (2) met Geertje DEDDES. DOEWE is overleden op 66 jarige leeftijd op 9 februari 1761 in MEEDEN, Groningen, Nederland en is begraven op 13 februari 1761 in MEEDEN, Groningen, Nederland. |
16. | JAN KORTHUIS (BARTELS), zoon van Bartelt Hindrix KORTHUIS en Frouke DOEWES, is geboren voor 31 December 1693 in MEEDEN, Groningen, Nederland en is gedoopt op 31 December 1693 in MEEDEN, Groningen, Nederland. Hij is getrouwd (1) met Geeske LUBBERS. Hij is getrouwd (2) met Anneke HINDRIKS. JAN is overleden op 23 april 1782 in MEEDEN, Groningen, Nederland. |
17. | Lamke EGGES, dochter van EGGE HITJES en Trijntien WIBBENS, is geboren 1683 in MEEDEN, Groningen, Nederland en is gedoopt op 21 oktober 1683 in MEEDEN, Groningen, Nederland. Zij is getrouwd op 5 februari 1702 in MEEDEN, Groningen, Nederland met Harm MENSENS. Zij kregen 1 kind:
|
18. | HITJE POPKES, zoon van POPKO MEEUWIS en GRIETIE HITJES, is geboren op 27 januari 1684 in MEEDEN, Groningen, Nederland. Hij is getrouwd op 20 December 1711 in MEEDEN, Groningen, Nederland met Elisabeth UDES. Zij kregen 2 kinderen:
HITJE is overleden 1743. |
19. | FROUKE DOEWES, dochter van DOEWE HILKES en ANKE EGBERTS, is geboren op 21 mei 1724 in MEEDEN, Groningen, Nederland en is gedoopt op 21 mei 1724 in MEEDEN, Groningen, Nederland. Zij is getrouwd op 27 november 1744 in NOORDBROEK, Groningen, Nederland met JACOB HARMENS, zoon van HARM EGBERTS en GRIETJE HILLEBRANTS. Hij is geboren op 5 februari 1713 in NOORDBROEK, Groningen, Nederland en, is gedoopt op 5 februari 1713 in NOORDBROEK, Groningen, Nederland. Zij kregen 1 kind:
|
20. | Egbert DOEWES, zoon van DOEWE HILKES en ANKE EGBERTS, is geboren voor 19 mei 1726 in MEEDEN, Groningen, Nederland. Hij is getrouwd met GRIETJE HITJES, dochter van HITJE POPKES en Elisabeth UDES. Zij is geboren op 17 november 1725 in MEEDEN, Groningen, Nederland. Zij kregen 1 kind:
|
21. | Mettje DOEWES, dochter van DOEWE HILKES en ANKE EGBERTS, is geboren op 16 oktober 1729 in MEEDEN, Groningen, Nederland. Zij is getrouwd met Hindrik Berents VENEMA. Zij kregen 1 kind:
Mettje is overleden op 86 jarige leeftijd op 17 juli 1816 in MEEDEN, Groningen, Nederland. |
22. | ANJE HARMS, dochter van Harm MENSENS en Lamke EGGES, is geboren 1702 in MEEDEN, Groningen, Nederland en is gedoopt op 29 oktober 1702 in MEEDEN, Groningen, Nederland. Zij is getrouwd op 7 mei 1729 in VEENDAM, Groningen, Nederland met HAIJO GEERTS KUIPERS, zoon van Geert Roelofs KUIPERS en Corneliske HAIJES. Hij is geboren 1702 in MEEDEN, Groningen, Nederland en, is gedoopt op 24 september 1702 in MEEDEN, Groningen, Nederland. HAIJO GEERTS is overleden op 12 augustus 1782 in MEEDEN, Groningen, Nederland. Zij kregen 1 kind:
ANJE is overleden op 12 juni 1761 in MEEDEN, Groningen, Nederland. |
23. | UDO HITJES, zoon van HITJE POPKES en Elisabeth UDES, is geboren op 29 april 1716 in MEEDEN, Groningen, Nederland. Hij is getrouwd op 7 november 1748 in MEEDEN, Groningen, Nederland met TRIJNTJE DANIELS. Zij kregen 1 kind:
UDO is overleden voor 21 juli 1786 in MEEDEN, Groningen, Nederland. |
24. | GRIETJE HITJES, dochter van HITJE POPKES en Elisabeth UDES, is geboren op 17 november 1725 in MEEDEN, Groningen, Nederland. Zij is getrouwd met Egbert DOEWES, zoon van DOEWE HILKES en ANKE EGBERTS. Hij is geboren voor 19 mei 1726 in MEEDEN, Groningen, Nederland. Zij kregen 1 kind:
|
25. | HARM JACOBS, zoon van JACOB HARMENS en FROUKE DOEWES, is geboren op 9 mei 1745 in NOORDBROEK, Groningen, Nederland. Hij is getrouwd op 8 maart 1770 in NOORDBROEK, Groningen, Nederland met GEERTJE HENDRIKS, dochter van HINDRIK EGBERTS en GEESKE EILERTS. Zij is geboren op 4 november 1736 in SLOCHTEREN, Groningen, Nederland. GEERTJE is overleden op 76 jarige leeftijd op 1 maart 1813 in NOORDBROEK, Groningen, Nederland en is begraven in NOORDBROEK, Groningen, Nederland. Zij kregen 1 kind:
HARM is overleden op 65 jarige leeftijd op 28 December 1810 in NOORDBROEK, Groningen, Nederland en is begraven in NOORDBROEK, Groningen, Nederland. |
26. | Egbert Hinderks PRINS, zoon van Hindrik Berents VENEMA en Mettje DOEWES, is geboren op 6 juni 1769 in MEEDEN, Groningen, Nederland. Hij is getrouwd op 15 maart 1818 in MEEDEN, Groningen, Nederland met Marchien Hinderks DANIELS, dochter van Hinderk DANIELS en Lammechien THIJS. Zij is geboren op 28 februari 1780 in MUNTENDAM, Groningen, Nederland. Egbert Hinderks is overleden op 73 jarige leeftijd op 8 juni 1842 in MEEDEN, Groningen, Nederland. |
27. | Corneliske (Knelske) Haijesdr KUIPERS, dochter van HAIJO GEERTS KUIPERS en ANJE HARMS, is geboren op 31 augustus 1737 in MEEDEN, Groningen, Nederland. Zij is getrouwd met Arent Egberts JAGER. Zij kregen 1 kind:
Corneliske (Knelske) Haijesdr is overleden op 81 jarige leeftijd op 21 augustus 1819 in MEEDEN, Groningen, Nederland. |
28. | TAMMO UDES UDEMA, zoon van UDO HITJES en TRIJNTJE DANIELS, is geboren op 18 september 1754 in WESTERLEE, Groningen, Nederland. Hij is getrouwd op 21 april 1787 in MEEDEN, Groningen, Nederland met ANJE JACOBS, dochter van JACOB GEERTS en EEFKE JANS. Zij is geboren op 25 februari 1764 in MEEDEN, Groningen, Nederland. Zij is arbeidersvrouw van beroep. ANJE is overleden op 79 jarige leeftijd op 19 maart 1843 in MEEDEN, Groningen, Nederland. Zij kregen 3 kinderen:
TAMMO UDES is overleden op 55 jarige leeftijd op 18 maart 1810 in MEEDEN, Groningen, Nederland en is begraven in MEEDEN, Groningen, Nederland. |
29. | DOEWE EGBERTS BUUREMA, zoon van Egbert DOEWES en GRIETJE HITJES, is geboren op 20 november 1755 in MEEDEN, Groningen, Nederland en is gedoopt op 26 november 1755 in MEEDEN, Groningen, Nederland. Hij is getrouwd op 22 april 1780 in MEEDEN, Groningen, Nederland met Aaltje JANS. |
30. | JACOB HARMS BEISHUIZEN, zoon van HARM JACOBS en GEERTJE HENDRIKS, is geboren op 26 maart 1773 in NOORDBROEK, Groningen, Nederland en is gedoopt op 11 april 1773 in NOORDBROEK, Groningen, Nederland. Hij is landarbeider, dagloner van beroep. Hij is getrouwd rond 1796 met WOPKE JANS SLIJM, dochter van JAN JANS SLIJM en ELSIEN ALBERTS. Zij is geboren op 19 juli 1773 in WESTERLEE, Groningen, Nederland en, is gedoopt op 25 juli 1773 in WESTERLEE, Groningen, Nederland. Zij is dagloonster van beroep. WOPKE JANS is overleden op 81 jarige leeftijd op 29 oktober 1854 in NOORDBROEK, Groningen, Nederland en is begraven in NOORDBROEK, Groningen, Nederland. Zij kregen 7 kinderen:
JACOB HARMS is overleden op 81 jarige leeftijd op 18 januari 1855 in NOORDBROEK, Groningen, Nederland en is begraven in NOORDBROEK, Groningen, Nederland. |
31. | ANJE ARENTS JAGER, dochter van Arent Egberts JAGER en Corneliske (Knelske) Haijesdr KUIPERS, is geboren op 9 oktober 1767 in MEEDEN, Groningen, Nederland. Zij is getrouwd met PIETER POPKES SMEDES, zoon van POPKE HITJES en FROUKE PIETERS. Hij is geboren 1745 in MEEDEN, Groningen, Nederland. Hij is ijzersmid van beroep. PIETER POPKES is overleden op 25 november 1815 in MEEDEN, Groningen, Nederland. Zij kregen 4 kinderen:
ANJE ARENTS is overleden op 72 jarige leeftijd op 10 December 1839 in MEEDEN, Groningen, Nederland. |
32. | DANIEL TAMMES UDEMA, zoon van TAMMO UDES UDEMA en ANJE JACOBS, is geboren op 3 juni 1793 in MEEDEN, Groningen, Nederland. Hij is getrouwd op 26 December 1814 in WESTERLEE, Groningen, Nederland met JANTJE HINDRIKS SPITTJE, dochter van HINDRIK HINDRIKS SPITTJE en ANNA BERENDS ZASKER. Zij is geboren op 11 maart 1792 in WESTERLEE, Groningen, Nederland. JANTJE HINDRIKS is overleden op 81 jarige leeftijd op 3 april 1873 in WESTERLEE, Groningen, Nederland. Zij kregen 5 kinderen:
DANIEL TAMMES is overleden op 85 jarige leeftijd op 15 april 1879 in MEEDEN, Groningen, Nederland. |
33. | EEFKE TAMMES UDENS, dochter van TAMMO UDES UDEMA en ANJE JACOBS, is geboren op 11 november 1798 in MEEDEN, Groningen, Nederland. Zij is dienstmeid van beroep. Zij is getrouwd op 30 mei 1822 in NOORDBROEK, Groningen, Nederland met JAN JAKOBS BEISHUIZEN, zoon van JACOB HARMS BEISHUIZEN en WOPKE JANS SLIJM. Hij is geboren op 19 april 1798 in NOORDBROEK, Groningen, Nederland en, is gedoopt op 29 april 1798 in NOORDBROEK, Groningen, Nederland. Hij is boerenknecht / slager van beroep. JAN JAKOBS is overleden op 65 jarige leeftijd op 19 mei 1863 in MUNTENDAM, Groningen, Nederland en is begraven in MUNTENDAM, Groningen, Nederland. Zij kregen 11 kinderen:
EEFKE TAMMES is overleden op 76 jarige leeftijd op 5 augustus 1875 in MEEDEN, Groningen, Nederland. |
34. | TRIJNTJE TAMMES UDES, dochter van TAMMO UDES UDEMA en ANJE JACOBS, is geboren op 8 februari 1801 in MEEDEN, Groningen, Nederland. Zij is getrouwd op 2 juni 1827 in MEEDEN, Groningen, Nederland met LEENDERT PIETERS MOLEMA, zoon van PIETER ROELFS MOLEMA en MARTJE LEENDERTS ABEE. Hij is geboren op 14 oktober 1798 in MUNTENDAM, Groningen, Nederland. LEENDERT PIETERS is overleden op 85 jarige leeftijd op 18 september 1884 in MEEDEN, Groningen, Nederland. |
35. | HARM JACOBS BEISHUIZEN, zoon van JACOB HARMS BEISHUIZEN en WOPKE JANS SLIJM, is geboren op 16 november 1796 in NOORDBROEK, Groningen, Nederland. HARM JACOBS is overleden op 28 jarige leeftijd op 3 februari 1825 in NOORDBROEK, Groningen, Nederland. |
36. | JAN JAKOBS BEISHUIZEN, zoon van JACOB HARMS BEISHUIZEN en WOPKE JANS SLIJM, is geboren op 19 april 1798 in NOORDBROEK, Groningen, Nederland en is gedoopt op 29 april 1798 in NOORDBROEK, Groningen, Nederland. Hij is boerenknecht / slager van beroep. Hij is getrouwd (1) op 30 mei 1822 in NOORDBROEK, Groningen, Nederland met EEFKE TAMMES UDENS, dochter van TAMMO UDES UDEMA en ANJE JACOBS. Zij is geboren op 11 november 1798 in MEEDEN, Groningen, Nederland. Zij is dienstmeid van beroep. EEFKE TAMMES is overleden op 76 jarige leeftijd op 5 augustus 1875 in MEEDEN, Groningen, Nederland. Zij kregen 11 kinderen:
JAN JAKOBS is overleden op 65 jarige leeftijd op 19 mei 1863 in MUNTENDAM, Groningen, Nederland en is begraven in MUNTENDAM, Groningen, Nederland. |
37. | GEERTJE JACOBS BEISHUIZEN, dochter van JACOB HARMS BEISHUIZEN en WOPKE JANS SLIJM, is geboren op 25 januari 1801 in NOORDBROEK, Groningen, Nederland en is gedoopt op 25 januari 1801 in NOORDBROEK, Groningen, Nederland. Zij is getrouwd op 29 januari 1829 in GRONINGEN, Groningen, Nederland met ATE ATES, zoon van HENDRIK ATES en JOHANNA WOLTERS. Hij is geboren op 20 December 1805 in GRONINGEN, Groningen, Nederland. Zij kregen 6 kinderen:
GEERTJE JACOBS is overleden op 77 jarige leeftijd op 3 maart 1878 in GRONINGEN, Groningen, Nederland. |
38. | ELSIEN JACOBS BEISHUIZEN, dochter van JACOB HARMS BEISHUIZEN en WOPKE JANS SLIJM, is geboren op 25 augustus 1804 in NOORDBROEK, Groningen, Nederland en is gedoopt op 9 september 1804 in NOORDBROEK, Groningen, Nederland. Zij is getrouwd (1) op 23 mei 1841 in ZUIDBROEK,, Groningen, Nederland met SIKKO HARMS BOS, zoon van Harm Sikkes BOS en Geertje HILKES. Hij is geboren op 6 maart 1796 in ZUIDBROEK,, Groningen, Nederland en, is gedoopt op 6 maart 1796 in ZUIDBROEK,, Groningen, Nederland. SIKKO HARMS is overleden op 55 jarige leeftijd op 23 februari 1852 in ZUIDBROEK,, Groningen, Nederland. Zij kregen 2 kinderen:
Zij is getrouwd (2) met Marten SIKS. ELSIEN JACOBS is overleden op 74 jarige leeftijd op 12 november 1878 in NOORDBROEK, Groningen, Nederland. |
39. | HINDRIK JACOBS BEISHUIZEN, zoon van JACOB HARMS BEISHUIZEN en WOPKE JANS SLIJM, is geboren op 15 september 1807 in NOORDBROEK, Groningen, Nederland. HINDRIK JACOBS is overleden op 23 jarige leeftijd op 29 maart 1831 in NOORDBROEK, Groningen, Nederland. |
40. | ALBERT JAKOBS BEISHUIZEN, zoon van JACOB HARMS BEISHUIZEN en WOPKE JANS SLIJM, is geboren op 4 november 1810 in NOORDBROEK, Groningen, Nederland. ALBERT JAKOBS is overleden op 20 jarige leeftijd op 5 juni 1831 in NOORDBROEK, Groningen, Nederland. |
41. | GRIETJE JACOBS BEISHUIZEN, dochter van JACOB HARMS BEISHUIZEN en WOPKE JANS SLIJM, is geboren op 19 maart 1815 in NOORDBROEK, Groningen, Nederland. Zij is getrouwd (1) op 27 augustus 1840 in NOORDBROEK, Groningen, Nederland met PIEKE KLAASSENS de JONGE, zoon van KLAAS PIEKES de JONGE en ANTJE GERRITS. Hij is geboren rond 1809 in NIEUWE PEKELA, Groningen, Nederland. Hij is zeeman van beroep. PIEKE KLAASSENS is overleden op 29 mei 1843 in NOORDBROEK, Groningen, Nederland. Zij kregen 1 kind:
Zij is getrouwd (2) op 24 mei 1850 in DELFZIJL, Nederland met LUIGIEN ENTES ELING, zoon van ENTE LUIGIENS ELING en AALTJE SUIDEMA. Hij is geboren op 15 oktober 1822 in GRONINGEN, Groningen, Nederland. Hij is verwersknecht van beroep. LUIGIEN ENTES is overleden op 82 jarige leeftijd op 28 januari 1905 in FARMSUM, Groningen, Nederland. Zij kregen 3 kinderen:
GRIETJE JACOBS is overleden op 72 jarige leeftijd op 1 november 1887 in FARMSUM, Groningen, Nederland. |
42. | CORNELSKE PIETERS SMEDES, dochter van PIETER POPKES SMEDES en ANJE ARENTS JAGER, is geboren op 2 februari 1802 in MEEDEN, Groningen, Nederland. Zij is dienstmeid van beroep. Zij is getrouwd op 30 maart 1827 in SAPPEMEER, Groningen, Nederland met DERK MEINDERTS MULDER, zoon van MEINDERT MULDER en ZWAANTJE ROELFS. Hij is geboren op 27 januari 1800 in NIEUWE PEKELA, Groningen, Nederland. Hij is gruttersknecht / grutter van beroep. DERK MEINDERTS is overleden op 67 jarige leeftijd op 22 juni 1867 in MEEDEN, Groningen, Nederland. Zij kregen 7 kinderen:
CORNELSKE PIETERS is overleden op 84 jarige leeftijd op 8 augustus 1886 in MEEDEN, Groningen, Nederland. |
43. | Trijntje SMEDES, dochter van PIETER POPKES SMEDES en ANJE ARENTS JAGER, is geboren op 17 september 1812 in MEEDEN, Groningen, Nederland. Zij is getrouwd op 19 mei 1838 in MEEDEN, Groningen, Nederland met Tiddo Freerks EVENGA, zoon van Freerk Pieters EVENGA en Hilligjen Jans KOERS. Hij is geboren op 22 mei 1803 in VEENDAM, Groningen, Nederland. |
44. | Frouke Pieters SMEDES, dochter van PIETER POPKES SMEDES en ANJE ARENTS JAGER, is geboren op 11 februari 1796 in MEEDEN, Groningen, Nederland. Zij is getrouwd op 12 februari 1826 in MEEDEN, Groningen, Nederland met Geert Jans van der LAAN, zoon van Jan Geerts van der LAAN en Lutgert JANS. Hij is geboren op 8 oktober 1796 in MEEDEN, Groningen, Nederland. |
45. | Lutgert Pieters SMEDES, dochter van PIETER POPKES SMEDES en ANJE ARENTS JAGER, is geboren op 5 februari 1807 in MEEDEN, Groningen, Nederland. Zij is getrouwd op 31 mei 1837 in MEEDEN, Groningen, Nederland met Jan Luikens BAKKER, zoon van Luiken Jans BAKKER en Harmke Wilkes HUISMAN. Hij is geboren op 1 april 1806 in NIEUWE PEKELA, Groningen, Nederland. |
46. | HINDRIK DANIELS UDES, zoon van DANIEL TAMMES UDEMA en JANTJE HINDRIKS SPITTJE, is geboren rond 1816 in WESTERLEE, Groningen, Nederland. Hij is getrouwd op 1 maart 1839 in SCHEEMDA, Groningen, Nederland met PIETERKE JANS GERNAAT, dochter van Jan Berends GERNAAT en Grietje Bennes HAZELHOFF. Zij is geboren op 26 December 1814 in Vroomshoop, Overijssel, Nederland. PIETERKE JANS is overleden op 76 jarige leeftijd op 13 mei 1891 in Nieuw Scheemda gem.Scheemda. Zij kregen 4 kinderen:
|
47. | Anje UDEMA, dochter van DANIEL TAMMES UDEMA en JANTJE HINDRIKS SPITTJE, is geboren op 5 juli 1818 in WESTERLEE, Groningen, Nederland. Zij is getrouwd op 27 mei 1843 in MEEDEN, Groningen, Nederland met Berend Berends DOEDENS, zoon van Berent Doewes DOEDENS en Mettje Berents VENEMA. Hij is geboren in MEEDEN, Groningen, Nederland. |
48. | TAMMO DANIELS UDES, zoon van DANIEL TAMMES UDEMA en JANTJE HINDRIKS SPITTJE, is geboren rond 1821 in Heerweweg gem. Meeden. Hij is getrouwd op 17 oktober 1842 in Den HAM, Overijssel, Nederland met PIETERKE Berends BOL, dochter van Beerend Eltjes BOL en Trijntje Beerends KOK. Zij is geboren rond 1822 in Midwolda, Groningen, Nederland. PIETERKE Berends is overleden op 11 mei 1887 in Midwolda, Groningen, Nederland. TAMMO DANIELS is overleden op 3 juni 1886 in Midwolda, Groningen, Nederland. |
49. | ANNA UDES, dochter van DANIEL TAMMES UDEMA en JANTJE HINDRIKS SPITTJE, is geboren op 5 juni 1824 in Heerweweg, Westerlee, Groningen, Nederland. Zij is getrouwd (1) op 20 mei 1853 in MEEDEN, Groningen, Nederland met LUPPO HINDERKS MEEZEN, zoon van HINDERK DANIELS MEEZEN en TONJE LUPPES ZONDAG. Hij is geboren rond 1825 in MEEDEN, Groningen, Nederland. LUPPO HINDERKS is overleden 1855. Zij is getrouwd (2) op 15 mei 1856 in SCHEEMDA, Groningen, Nederland met HIKO BLOEM, zoon van JURJEN HINDRIKS BLOEM en IDA JANS SPITTJE. Hij is geboren rond 1830 in Heerweweg gem. Meeden. ANNA is overleden op 44 jarige leeftijd op 18 juni 1868 in Westerlee gem. Scheemda. |
50. | EEFKE UDES, dochter van DANIEL TAMMES UDEMA en JANTJE HINDRIKS SPITTJE, is geboren rond 1831 in Heerweweg gem. Meeden. Zij is getrouwd op 17 juni 1856 in SCHEEMDA, Groningen, Nederland met HARM BUREMA, zoon van Jan Pieters BUREMA en Geertje Harms HAMSTER. Hij is geboren rond 1814 in SCHEEMDA, Groningen, Nederland. |
51. | JACOB BEISHUIZEN, zoon van JAN JAKOBS BEISHUIZEN en EEFKE TAMMES UDENS, is geboren op 28 september 1822 in MEEDEN, Groningen, Nederland. |
52. | ANJE JANS BEISHUIZEN, dochter van JAN JAKOBS BEISHUIZEN en EEFKE TAMMES UDENS, is geboren op 9 maart 1824 in MEEDEN, Groningen, Nederland. Zij is werkvrouw van beroep. Zij is getrouwd (1) op 19 mei 1849 in MEEDEN, Groningen, Nederland met HARM Jacobs SCHIPPER, zoon van NN en ANTJE HINDRIKS SCHIPPER. Hij is geboren op 12 juli 1824 in WOLDENDORP, Groningen, Nederland. HARM Jacobs is overleden op 39 jarige leeftijd op 10 februari 1864 in MEEDEN, Groningen, Nederland. Zij kregen 6 kinderen:
Zij is getrouwd (2) op 10 september 1870 in MEEDEN, Groningen, Nederland met Hendrik VELDMAN, zoon van BEREND JANS VELDMAN en AALTJE HENDRIKS PRINS. Hij is geboren op 24 juni 1823 in MUNTENDAM, Groningen, Nederland. Hendrik is overleden op 83 jarige leeftijd op 24 maart 1907 in MUNTENDAM, Groningen, Nederland. ANJE JANS is overleden op 82 jarige leeftijd op 22 juli 1906 in MEEDEN, Groningen, Nederland. |
53. | WOPKE BEISHUIZEN, dochter van JAN JAKOBS BEISHUIZEN en EEFKE TAMMES UDENS, is geboren op 15 oktober 1826 in MEEDEN, Groningen, Nederland. Zij is getrouwd op 9 mei 1856 in MEEDEN, Groningen, Nederland met PIETER ALBERTS JAGER, zoon van ALBERT PIETERS JAGER en Tijtje Jans HINTJES. Hij is geboren op 14 juni 1831 in VEENDAM, Groningen, Nederland. PIETER ALBERTS is overleden op 61 jarige leeftijd op 14 juli 1892 in MEEDEN, Groningen, Nederland. Zij kregen 5 kinderen:
WOPKE is overleden op 68 jarige leeftijd op 7 augustus 1895 in MEEDEN, Groningen, Nederland. |
54. | TJAKE JANS BEISHUIZEN, dochter van JAN JAKOBS BEISHUIZEN en EEFKE TAMMES UDENS, is geboren op 1 December 1828 in MEEDEN, Groningen, Nederland. Zij is getrouwd op 23 December 1852 in MUNTENDAM, Groningen, Nederland met ENGELKE HINDRIKS MULDER, zoon van HINDERK ENGELS MULDER en ELTJE LOUWES de JONGE. Hij is geboren op 8 mei 1831 in VEENDAM, Groningen, Nederland. Hij is op 19 maart 1853 slager van beroep. ENGELKE HINDRIKS is overleden op 45 jarige leeftijd op 8 februari 1877 in VEENDAM, Groningen, Nederland. Zij kregen 4 kinderen:
TJAKE JANS is overleden op 76 jarige leeftijd op 1 maart 1905 in VEENDAM, Groningen, Nederland. |
55. | TAMMO BEISHUIZEN, zoon van JAN JAKOBS BEISHUIZEN en EEFKE TAMMES UDENS, is geboren op 27 oktober 1830 in MEEDEN, Groningen, Nederland en is gedoopt . Hij is veehandelaar, koopman, landbouwer van beroep. Hij is getrouwd op 9 mei 1866 in MEEDEN, Groningen, Nederland met FROUWKE MULDER, dochter van DERK MEINDERTS MULDER en CORNELSKE PIETERS SMEDES. Zij is geboren op 6 maart 1842 in MEEDEN, Groningen, Nederland. Zij is huisvrouw van beroep. FROUWKE is overleden op 69 jarige leeftijd op 14 november 1911 in GRONINGEN, Groningen, Nederland en is begraven op 18 november 1911 in MEEDEN, Groningen, Nederland. Zij kregen 7 kinderen:
TAMMO is overleden op 80 jarige leeftijd op 22 februari 1911 in MEEDEN, Groningen, Nederland en is begraven op 27 februari 1911 in MEEDEN, Groningen, Nederland. |
56. | HARM BEISHUIZEN, zoon van JAN JAKOBS BEISHUIZEN en EEFKE TAMMES UDENS, is geboren op 21 april 1833 in Duurkenakker gem. Muntendam. HARM is overleden op 21 jarige leeftijd op 23 oktober 1854 in Duurkenakker gem. Muntendam. |
57. | DANIEL BEISHUIZEN, zoon van JAN JAKOBS BEISHUIZEN en EEFKE TAMMES UDENS, is geboren op 8 september 1835 in MUNTENDAM, Groningen, Nederland. Hij is vleeshouwer van beroep. Hij is getrouwd (1) op 3 september 1863 in SCHEEMDA, Groningen, Nederland met JANTJE HOOGLAND, dochter van JAN KLAASSENS HOOGLAND en ANTJE HINDRIKS AEISSING. Zij is geboren op 11 augustus 1836 in NIEUWE PEKELA, Groningen, Nederland. JANTJE is overleden op 37 jarige leeftijd op 12 oktober 1873 in HEILIGERLEE, Groningen, Nederland. Zij kregen 8 kinderen:
Hij is getrouwd (2) op 4 april 1874 in MEEDEN, Groningen, Nederland met GEESSIEN Wolters KOR, dochter van WOLTER JANS KOR en EGBERTJE BERENDS JAGER. Zij is geboren op 26 april 1829 in MEEDEN, Groningen, Nederland. GEESSIEN Wolters is overleden op 60 jarige leeftijd op 11 november 1889 in MEEDEN, Groningen, Nederland. DANIEL is overleden op 61 jarige leeftijd op 26 maart 1897 in WINSCHOTEN, Groningen, Nederland. |
58. | TRIJNTJE BEISHUIZEN, dochter van JAN JAKOBS BEISHUIZEN en EEFKE TAMMES UDENS, is geboren op 11 juni 1837 in MUNTENDAM, Groningen, Nederland. Zij is getrouwd op 20 December 1860 in MUNTENDAM, Groningen, Nederland met WILLEM BROUWER, zoon van LUIKE WILLEMS BROUWER en AUKJE JANS STRATING. Hij is geboren rond 1834 in WILDERVANK, Groningen, Nederland. Hij is scheepjager van beroep. WILLEM is overleden op 17 januari 1887 in STADSKANAAL, Groningen, Nederland. Zij kregen 3 kinderen:
TRIJNTJE is overleden op 38 jarige leeftijd op 14 juli 1875 in WILDERVANK, Groningen, Nederland. |
59. | HINDRIK BEISHUIZEN, zoon van JAN JAKOBS BEISHUIZEN en EEFKE TAMMES UDENS, is geboren op 27 januari 1839 in MUNTENDAM, Groningen, Nederland en is gedoopt op 27 januari 1839 in MUNTENDAM, Groningen, Nederland. Hij is arbeider, koopman van beroep. Hij is getrouwd (1) op 25 augustus 1864 in MUNTENDAM, Groningen, Nederland met GRIETJE BUREMA, dochter van EDO HARMS BUREMA en KLAASSIEN HINDRIKS DRENT. Zij is geboren op 25 oktober 1832 in ZUIDBROEK, Gelderland, Nederland. Zij is dienstmeid van beroep. GRIETJE is overleden op 46 jarige leeftijd op 22 februari 1879 in MEEDEN, Groningen, Nederland en is begraven in MEEDEN, Groningen, Nederland. Zij kregen 8 kinderen:
Hij is getrouwd (2) op 18 December 1880 in MEEDEN, Groningen, Nederland met AAFFIE KETTLER, dochter van Friedrik Friedriks KETTLER en MARCHIEN EGBERTS BOON. Zij is geboren rond 1848 in MEEDEN, Groningen, Nederland. Zij kregen 5 kinderen:
HINDRIK is overleden op 80 jarige leeftijd op 14 februari 1919 in MEEDEN, Groningen, Nederland. |
60. | ALBERT BEISHUIZEN, zoon van JAN JAKOBS BEISHUIZEN en EEFKE TAMMES UDENS, is geboren op 24 mei 1841 in MEEDEN, Groningen, Nederland en is gedoopt op 10 oktober 1841 in MEEDEN, Groningen, Nederland. Hij is onbekend van beroep. Hij is getrouwd op 11 september 1869 in MEEDEN, Groningen, Nederland met BERENDJE DRIJFHOUT, dochter van KLAAS NANNES DRIJFHOUT en FENJE KASPERS van der WERF. Zij is geboren op 10 april 1843 in MEEDEN, Groningen, Nederland. Zij kregen 3 kinderen:
ALBERT is overleden op 33 jarige leeftijd op 4 april 1875 in Heereweg gem. Meeden. |
61. | JAN BEISHUIZEN, zoon van JAN JAKOBS BEISHUIZEN en EEFKE TAMMES UDENS, is geboren op 5 april 1844 in MEEDEN, Groningen, Nederland en is gedoopt op 1 juni 1844 in MEEDEN, Groningen, Nederland. Hij is onbekend van beroep. JAN is overleden op 19 jarige leeftijd op 30 juli 1863 in ROTTERDAM, Zuid-Holland, Nederland. |
62. | HINDRIK ATES, zoon van ATE ATES en GEERTJE JACOBS BEISHUIZEN, is geboren op 8 april 1829 in GRONINGEN, Groningen, Nederland. Hij is getrouwd (1) op 15 December 1859 in GRONINGEN, Groningen, Nederland met EELKE Alberts VOS, dochter van ALBERT PIETERS VOS en TJAAKJE TIDDES BOEKHOUT. Zij is geboren op 25 mei 1831 in Appingedam, Groningen, Nederland. EELKE Alberts is overleden op 35 jarige leeftijd op 28 juni 1866 in GRONINGEN, Groningen, Nederland. Hij is getrouwd (2) op 5 December 1867 in GRONINGEN, Groningen, Nederland met KLAASKE OORTMAN, dochter van DERK SIGERS OORTMAN en GRIETJE FREDERIKS OVERMAN. Zij is geboren op 25 september 1833 in UITHUIZEN, Groningen, Nederland. |
63. | WOPKE BEISHUIZEN, dochter van ATE ATES en GEERTJE JACOBS BEISHUIZEN, is geboren op 21 januari 1824 in NOORDBROEK, Groningen, Nederland. WOPKE is overleden op 26 juni 1824 in NOORDBROEK, Groningen, Nederland. |
64. | Jacob Harms ATES, zoon van ATE ATES en GEERTJE JACOBS BEISHUIZEN, is geboren op 2 juli 1831 in GRONINGEN, Groningen, Nederland. |
65. | Jacob Harms ATES, zoon van ATE ATES en GEERTJE JACOBS BEISHUIZEN, is geboren op 15 juli 1834 in GRONINGEN, Groningen, Nederland. |
66. | Johanna Meggelina ATES, dochter van ATE ATES en GEERTJE JACOBS BEISHUIZEN, is geboren op 29 november 1836 in GRONINGEN, Groningen, Nederland en is gedoopt op 30 november 1836 in GRONINGEN, Groningen, Nederland. |
67. | Jakob ATES, zoon van ATE ATES en GEERTJE JACOBS BEISHUIZEN, is geboren op 12 mei 1839 in GRONINGEN, Groningen, Nederland en is gedoopt op 13 mei 1839 in GRONINGEN, Groningen, Nederland. |
68. | WOBBINA BOS, dochter van SIKKO HARMS BOS en ELSIEN JACOBS BEISHUIZEN, is geboren op 4 maart 1843 in Zuidbroek,, Groningen, Nederland Nld, Groningen, Nederland. Zij is getrouwd op 25 mei 1867 in ZUIDBROEK, Gelderland, Nederland met ALBERT SMIT, zoon van Pieter Alberts SMIT en Anja Hindriks FLUKS. Hij is geboren op 31 januari 1840 in VEENDAM, Groningen, Nederland. ALBERT is overleden op 73 jarige leeftijd op 9 maart 1913 in WILDERVANK, Groningen, Nederland. WOBBINA is overleden na 9 maart 1913. |
69. | Grietje Sikkes BOS, dochter van SIKKO HARMS BOS en ELSIEN JACOBS BEISHUIZEN, is geboren op 10 september 1846 in ZUIDBROEK, Gelderland, Nederland. Grietje Sikkes is overleden op 1 jarige leeftijd op 21 mei 1848 in ZUIDBROEK, Gelderland, Nederland. |
70. | HARM JACOB BEISHUIZEN, zoon van PIEKE KLAASSENS de JONGE en GRIETJE JACOBS BEISHUIZEN, is geboren op 21 augustus 1845 in NOORDBROEK, Groningen, Nederland. Hij is getrouwd op 30 December 1868 in DELFZIJL, Nederland met JOZINA van TIL, dochter van ROELF JANS van TIL en Janna Willems FLINK. Zij is geboren op 25 mei 1839 in DELFZIJL, Nederland. JOZINA is overleden op 59 jarige leeftijd op 11 januari 1899 in Farmsum gem. Delfzijl. Zij kregen 4 kinderen:
HARM JACOB is overleden op 62 jarige leeftijd op 4 maart 1908 in DELFZIJL, Nederland. |
71. | ENTE ELING, zoon van LUIGIEN ENTES ELING en GRIETJE JACOBS BEISHUIZEN, is geboren rond 1851 in FARMSUM, Groningen, Nederland. Hij is getrouwd op 12 oktober 1888 in DELFZIJL, Nederland met IJLKE (Aeilke) PERDOK, dochter van JAN HINDRIKS PERDOK en HINDRIKJE JANS ESKENGA. Zij is geboren op 21 mei 1851 in UITWIERDA, Groningen, Nederland. IJLKE (Aeilke) is overleden op 80 jarige leeftijd op 29 augustus 1931 in DELFZIJL, Nederland. Zij kregen 1 kind:
ENTE is overleden op 6 november 1919 in DELFZIJL, Nederland. |
72. | JACOB ELING, zoon van LUIGIEN ENTES ELING en GRIETJE JACOBS BEISHUIZEN, is geboren rond 1854 in FARMSUM, Groningen, Nederland. Hij is getrouwd op 1 april 1898 in DELFZIJL, Nederland met GEERTJE SESSELAAR. |
73. | AALTJE ELING, dochter van LUIGIEN ENTES ELING en GRIETJE JACOBS BEISHUIZEN, is geboren rond 1857 in FARMSUM, Groningen, Nederland. Zij is getrouwd op 20 februari 1878 in DELFZIJL, Nederland met JAN van DRIESUM. |
74. | SWAANTJE MULDER, dochter van DERK MEINDERTS MULDER en CORNELSKE PIETERS SMEDES, is geboren op 18 juni 1827 in MEEDEN, Groningen, Nederland. SWAANTJE is overleden op 43 jarige leeftijd op 23 December 1870 in GRONINGEN, Groningen, Nederland. |
75. | Antje MULDER, dochter van DERK MEINDERTS MULDER en CORNELSKE PIETERS SMEDES, is geboren op 26 December 1830 in SAPPEMEER, Groningen, Nederland. Antje is overleden op 62 jarige leeftijd op 2 mei 1893 in GRONINGEN, Groningen, Nederland. |
76. | Pieter MULDER, zoon van DERK MEINDERTS MULDER en CORNELSKE PIETERS SMEDES, is geboren op 1 februari 1834 in SAPPEMEER, Groningen, Nederland. |
77. | MEINDERT MULDER, zoon van DERK MEINDERTS MULDER en CORNELSKE PIETERS SMEDES, is geboren op 11 maart 1836 in MEEDEN, Groningen, Nederland. Hij is getrouwd op 31 januari 1863 in WILDERVANK, Groningen, Nederland met GEERTJE BAAS, dochter van Hindrik Harms BAAS en Elzien Fridriks SPREEN. Zij is geboren op 29 augustus 1842 in Gasselte, Drenthe, Nederland. GEERTJE is overleden op 76 jarige leeftijd op 12 november 1918 in Nieuw Buinen, Drenthe, Nederland. MEINDERT is overleden op 79 jarige leeftijd op 16 maart 1915 in BORGER, Drenthe, Nederland. |
78. | Timotheus MULDER, zoon van DERK MEINDERTS MULDER en CORNELSKE PIETERS SMEDES, is geboren op 9 juni 1838 in MEEDEN, Groningen, Nederland. Timotheus is overleden voor 1894. |
79. | FROUWKE MULDER, dochter van DERK MEINDERTS MULDER en CORNELSKE PIETERS SMEDES, is geboren op 6 maart 1842 in MEEDEN, Groningen, Nederland. Zij is huisvrouw van beroep. Zij is getrouwd op 9 mei 1866 in MEEDEN, Groningen, Nederland met TAMMO BEISHUIZEN, zoon van JAN JAKOBS BEISHUIZEN en EEFKE TAMMES UDENS. Hij is geboren op 27 oktober 1830 in MEEDEN, Groningen, Nederland en, is gedoopt . Hij is veehandelaar, koopman, landbouwer van beroep. TAMMO is overleden op 80 jarige leeftijd op 22 februari 1911 in MEEDEN, Groningen, Nederland en is begraven op 27 februari 1911 in MEEDEN, Groningen, Nederland. Zij kregen 7 kinderen:
FROUWKE is overleden op 69 jarige leeftijd op 14 november 1911 in GRONINGEN, Groningen, Nederland en is begraven op 18 november 1911 in MEEDEN, Groningen, Nederland. |
80. | BRONNE MULDER, zoon van DERK MEINDERTS MULDER en CORNELSKE PIETERS SMEDES, is geboren op 11 oktober 1844 in MEEDEN, Groningen, Nederland. Hij is getrouwd op 17 mei 1882 in WILDERVANK, Groningen, Nederland met MARIA BOEZEMAN, dochter van JAN BOEZEMAN en IDA ATZEMA. Zij is geboren rond 1855 in WILDERVANK, Groningen, Nederland. BRONNE is overleden op 73 jarige leeftijd op 26 februari 1918 in Valthermond, Drenthe, Nederland. |
81. | GRIETJE UDES, dochter van HINDRIK DANIELS UDES en PIETERKE JANS GERNAAT, is geboren rond 1839 in Zuidwolde gem. Bedum. Zij is getrouwd (1) op 26 mei 1866 in SCHEEMDA, Groningen, Nederland met JAN VOS, zoon van Harm Geerts VOS en Aaltje Willems TURK. Hij is geboren rond 1836 in NOORDBROEK, Groningen, Nederland. Zij kregen 1 kind:
Zij is getrouwd (2) op 20 augustus 1874 in SCHEEMDA, Groningen, Nederland met WOLTER SNOEK, zoon van Berend Haikes SNOEK en Trijntje Jans POMP. Hij is geboren rond 1834 in Nieuw Scheemda, Groningen, Nederland. Zij kregen 3 kinderen:
|
82. | Daniel UDEMA, zoon van HINDRIK DANIELS UDES en PIETERKE JANS GERNAAT, is geboren rond 1841 in Zuidwolde gem. Bedum. Hij is getrouwd op 4 februari 1865 in Verenigde Staten v. Amerika, Verenigde Staten met Hindriktje KORDES, dochter van Stoffer Christijaans KORDES en Maria Geerts KRUITMOES. Zij is geboren rond 1835 in Verenigde Staten v. Amerika, Verenigde Staten. |
83. | Anna UDEMA, dochter van HINDRIK DANIELS UDES en PIETERKE JANS GERNAAT, is geboren rond 1848 in SCHEEMDA, Groningen, Nederland. Zij is getrouwd op 9 september 1875 in SCHEEMDA, Groningen, Nederland met Harmannus DIETERMAN, zoon van Geert Harmannus DIETERMAN en Swaantje Pieters TROOSTMAN. Hij is geboren in Hilligersberg, Zuid-Holland, Nederland. |
84. | Jan UDEMA, zoon van HINDRIK DANIELS UDES en PIETERKE JANS GERNAAT, is geboren rond 1858 in Zuidwolde gem. Bedum. Hij is getrouwd op 29 april 1882 in NOORDBROEK, Groningen, Nederland met Jantje WOLTHOF, dochter van Berend Engberts WOLTHOF en Tammechien Jans KOERTS. Zij is geboren rond 1860 in NOORDBROEK, Groningen, Nederland. Zij kregen 1 kind:
Jan is overleden op 7 maart 1935 in Weesp, Noord-Holland, Nederland. |
85. | EEFKE HARMS SCHIPPERS, dochter van HARM Jacobs SCHIPPER en ANJE JANS BEISHUIZEN, is geboren op 27 september 1849 in MEEDEN, Groningen, Nederland. Zij is getrouwd op 17 mei 1876 in MEEDEN, Groningen, Nederland met CHRISTIAAN HEIDEMA, zoon van Edze Derks HEIDEMA en Wilhelmina Christiaans ENGELS. Hij is geboren op 2 oktober 1847 in VEENDAM, Groningen, Nederland. CHRISTIAAN is overleden op 71 jarige leeftijd op 20 november 1918 in GRONINGEN, Groningen, Nederland. EEFKE HARMS is overleden op 61 jarige leeftijd op 23 augustus 1911 in WILDERVANK, Groningen, Nederland. |
86. | Antje SCHIPPER, dochter van HARM Jacobs SCHIPPER en ANJE JANS BEISHUIZEN, is geboren op 21 December 1851 in MEEDEN, Groningen, Nederland. Antje is overleden op 2 jarige leeftijd op 3 november 1854 in MEEDEN, Groningen, Nederland. |
87. | Jan Harms SCHIPPER, zoon van HARM Jacobs SCHIPPER en ANJE JANS BEISHUIZEN, is geboren op 23 februari 1854 in MEEDEN, Groningen, Nederland. Jan Harms is overleden op 2 september 1854 in MEEDEN, Groningen, Nederland. |
88. | JAN SCHIPPER, zoon van HARM Jacobs SCHIPPER en ANJE JANS BEISHUIZEN, is geboren op 14 november 1856 in MEEDEN, Groningen, Nederland. Hij is boerenknecht van beroep. Hij is getrouwd op 24 mei 1884 in MEEDEN, Groningen, Nederland met HENDRIKJE KRUIZINGA, dochter van Eildert KRUIZINGA. Zij is geboren rond 1859 in MEEDEN, Groningen, Nederland. Zij is dienstmeid van beroep. HENDRIKJE is overleden op 9 mei 1927 in VEENDAM, Groningen, Nederland. JAN is overleden op 31 jarige leeftijd op 1 januari 1888 in MEEDEN, Groningen, Nederland. |
89. | Barteld SCHIPPER, zoon van HARM Jacobs SCHIPPER en ANJE JANS BEISHUIZEN, is geboren op 27 januari 1859 in MEEDEN, Groningen, Nederland. Barteld is overleden op 2 jarige leeftijd op 1 februari 1861 in MEEDEN, Groningen, Nederland. |
90. | Antje SCHIPPER, dochter van HARM Jacobs SCHIPPER en ANJE JANS BEISHUIZEN, is geboren op 24 December 1862 in MEEDEN, Groningen, Nederland. Antje is overleden op 2 jarige leeftijd op 7 oktober 1865 in MEEDEN, Groningen, Nederland. |
91. | ALBERT JAGER, zoon van PIETER ALBERTS JAGER en WOPKE BEISHUIZEN, is geboren op 8 juli 1856 in MEEDEN, Groningen, Nederland. Hij is getrouwd op 26 februari 1881 in MEEDEN, Groningen, Nederland met METTJE DOEDENS, dochter van DOEWO DOEDENS en GEESSIEN SNEEK. Zij is geboren op 17 oktober 1857 in SCHEEMDA, Groningen, Nederland. METTJE is overleden op 79 jarige leeftijd op 9 januari 1937 in MEEDEN, Groningen, Nederland. ALBERT is overleden op 80 jarige leeftijd op 24 December 1936 in MEEDEN, Groningen, Nederland. |
92. | NN JAGER, een kind van PIETER ALBERTS JAGER en WOPKE BEISHUIZEN, is geboren op 8 februari 1860 in MEEDEN, Groningen, Nederland. NN is overleden op 8 februari 1860 in MEEDEN, Groningen, Nederland. |
93. | EEFKE JAGER, dochter van PIETER ALBERTS JAGER en WOPKE BEISHUIZEN, is geboren op 18 maart 1861 in MEEDEN, Groningen, Nederland. Zij is getrouwd op 8 maart 1890 in MEEDEN, Groningen, Nederland met STEVEN NIEBOER, zoon van HENDRIK NIEBOER en JANTIEN LEITING. Hij is geboren op 5 mei 1864 in WILDERVANK, Groningen, Nederland. STEVEN is overleden op 79 jarige leeftijd op 9 maart 1944 in MEEDEN, Groningen, Nederland. EEFKE is overleden op 78 jarige leeftijd op 24 januari 1940 in MEEDEN, Groningen, Nederland. |
94. | JAN JAGER, zoon van PIETER ALBERTS JAGER en WOPKE BEISHUIZEN, is geboren op 25 December 1864 in MEEDEN, Groningen, Nederland. Hij is getrouwd (1) op 7 november 1891 in VEENDAM, Groningen, Nederland met MARGRITA ALBERDINA PIK, dochter van JAN JACOBS PIK en HARMKE JANS NIEBOER. Zij is geboren op 29 juni 1853 in VEENDAM, Groningen, Nederland. MARGRITA ALBERDINA is overleden op 67 jarige leeftijd op 2 juli 1920 in HOOGEZAND, Groningen, Nederland. Hij is getrouwd (2) op 27 December 1921 in VEENDAM, Groningen, Nederland met HILLECHINA KLASINA HOVINGH, dochter van GEERT HOVINGH en HIEKE MEREMA. Zij is geboren rond 1876 in VEENDAM, Groningen, Nederland. JAN is overleden op 77 jarige leeftijd op 28 april 1942 in VEENDAM, Groningen, Nederland. |
95. | TETTJE JAGER, dochter van PIETER ALBERTS JAGER en WOPKE BEISHUIZEN, is geboren op 28 april 1868 in Boven Veensloot gem. Meeden. TETTJE is overleden op 22 juni 1868 in MEEDEN, Groningen, Nederland. |
96. | ELTJE MULDER, dochter van ENGELKE HINDRIKS MULDER en TJAKE JANS BEISHUIZEN, is geboren op 19 maart 1853 in VEENDAM, Groningen, Nederland. Zij is getrouwd op 30 maart 1872 in VEENDAM, Groningen, Nederland met JACOB HOLVAST, zoon van DAVID WILLEMS HOLVAST en JAANA JACOBS ROOSJEN. Hij is geboren op 23 juli 1845 in WINSCHOTEN, Groningen, Nederland. Hij is op 17 juli 1916 schipper en schipper van beroep. JACOB is overleden op 70 jarige leeftijd op 16 juli 1916 in GRONINGEN, Groningen, Nederland. Zij kregen 1 kind:
ELTJE is overleden op 69 jarige leeftijd op 7 maart 1923 in GRONINGEN, Groningen, Nederland. |
97. | JAN MULDER, zoon van ENGELKE HINDRIKS MULDER en TJAKE JANS BEISHUIZEN, is geboren rond 1856 in VEENDAM, Groningen, Nederland. Hij is getrouwd op 18 augustus 1883 in VEENDAM, Groningen, Nederland met GEERTJE JAGER, dochter van AUKE JAGER en Hillechien Roelfs SUK. Zij is geboren rond 1856 in MUNTENDAM, Groningen, Nederland. |
98. | EEFKE MULDER, dochter van ENGELKE HINDRIKS MULDER en TJAKE JANS BEISHUIZEN, is geboren rond 1864 in VEENDAM, Groningen, Nederland. Zij is getrouwd op 26 juli 1894 in MUNTENDAM, Groningen, Nederland met DERK BROEKEMA, zoon van SIMON BROEKEMA en Trijntje TIKKER. Hij is geboren rond 1861 in MUNTENDAM, Groningen, Nederland. |
99. | WILLEM MULDER, zoon van ENGELKE HINDRIKS MULDER en TJAKE JANS BEISHUIZEN, is geboren op 12 juli 1866 in VEENDAM, Groningen, Nederland. Hij is schipper van beroep. Hij is getrouwd (1) op 7 november 1889 in MUNTENDAM, Groningen, Nederland met JANNA KEIZER, dochter van Hendrik KEIZER en FREDERIKA ELSINGA. Zij is geboren rond 1869 in MUNTENDAM, Groningen, Nederland. Hij is getrouwd (2) op 29 januari 1910 in ONSTWEDDE, Groningen, Nederland met JANTJE WAKKER, dochter van ROELF WAKKER en HILLECHIEN EELSING. Zij is geboren op 14 september 1873 in Veenhuizen, Drenthe, Nederland. JANTJE is overleden op 88 jarige leeftijd op 29 maart 1962. WILLEM is overleden op 76 jarige leeftijd op 5 mei 1943 in EMMEN, Drenthe, Nederland. |
100. | NN BEISHUIZEN, zoon van DANIEL BEISHUIZEN en JANTJE HOOGLAND, is geboren op 27 maart 1864 in Westerlee gem. Scheemda. NN is overleden op 27 maart 1864 in Westerlee gem. Scheemda. |
101. | NN BEISHUIZEN, dochter van DANIEL BEISHUIZEN en JANTJE HOOGLAND, is geboren op 26 november 1865 in Westerlee gem. Scheemda. NN is overleden op 26 november 1865 in Westerlee gem. Scheemda. |
102. | NN BEISHUIZEN, zoon van DANIEL BEISHUIZEN en JANTJE HOOGLAND, is geboren op 6 september 1866 in Westerlee gem. Scheemda. NN is overleden op 6 september 1866 in Westerlee gem. Scheemda. |
103. | NN BEISHUIZEN, dochter van DANIEL BEISHUIZEN en JANTJE HOOGLAND, is geboren op 15 December 1867 in Westerlee gem. Scheemda. NN is overleden op 15 December 1867 in Westerlee gem. Scheemda. |
104. | NN BEISHUIZEN, zoon van DANIEL BEISHUIZEN en JANTJE HOOGLAND, is geboren op 14 april 1869 in Westerlee gem. Scheemda. NN is overleden op 14 april 1869 in Westerlee gem. Scheemda. |
105. | NN BEISHUIZEN, zoon van DANIEL BEISHUIZEN en JANTJE HOOGLAND, is geboren op 3 augustus 1870 in Westerlee gem. Scheemda. NN is overleden op 3 augustus 1870 in Westerlee gem. Scheemda. |
106. | NN BEISHUIZEN, zoon van DANIEL BEISHUIZEN en JANTJE HOOGLAND, is geboren op 23 september 1871 in Westerlee gem. Scheemda. NN is overleden op 23 september 1871 in Westerlee gem. Scheemda. |
107. | JAN DANIEL BEISHUIZEN, zoon van DANIEL BEISHUIZEN en JANTJE HOOGLAND, is geboren op 2 oktober 1873 in SCHEEMDA, Groningen, Nederland. Hij is koopman van beroep. Hij is getrouwd op 30 november 1893 in SCHEEMDA, Groningen, Nederland met HEIKA van EKEN, dochter van BEREND van EKEN en Geessien HAAN. Zij is geboren op 18 maart 1867 in MEEDEN, Groningen, Nederland en, is gedoopt . HEIKA is overleden op 86 jarige leeftijd op 30 januari 1954 in BORGER, Drenthe, Nederland. Zij kregen 1 kind:
JAN DANIEL is overleden op 20 jarige leeftijd op 25 september 1894 in Westerlee gem. Scheemda. |
108. | EEFKE BROUWER, dochter van WILLEM BROUWER en TRIJNTJE BEISHUIZEN, is geboren op 22 november 1863 in VEENDAM, Groningen, Nederland. Zij is getrouwd op 14 april 1887 in WILDERVANK, Groningen, Nederland met HENDRIK GRINGHUIS, zoon van Grans GRINGHUIS en Hindrikje SMALBIL. Hij is geboren rond 1864 in WILDERVANK, Groningen, Nederland. EEFKE is overleden op 60 jarige leeftijd op 28 april 1924 in GRONINGEN, Groningen, Nederland. |
109. | TJAAKJE BROUWER, dochter van WILLEM BROUWER en TRIJNTJE BEISHUIZEN, is geboren op 11 januari 1866 in VEENDAM, Groningen, Nederland. Zij is getrouwd op 8 januari 1887 in WILDERVANK, Groningen, Nederland met HINDRIK OOSTING, zoon van HENDRIK TIESSENS OOSTING en Tijlke Geerts HEETHUIS. Hij is geboren op 16 januari 1864 in DELFZIJL, Nederland. HINDRIK is overleden op 56 jarige leeftijd op 16 november 1920 in WILDERVANK, Groningen, Nederland. TJAAKJE is overleden op 65 jarige leeftijd op 29 mei 1931 in VEENDAM, Groningen, Nederland. |
110. | NN BROUWER, een kind van WILLEM BROUWER en TRIJNTJE BEISHUIZEN, is geboren . NN is overleden op 27 December 1868 in VEENDAM, Groningen, Nederland. |
111. | JAN BEISHUIZEN, zoon van HINDRIK BEISHUIZEN en GRIETJE BUREMA, is geboren op 16 januari 1865 in MEEDEN, Groningen, Nederland. JAN is overleden op 23 januari 1865 in MEEDEN, Groningen, Nederland. |
112. | KLAASSIEN BEISHUIZEN, dochter van HINDRIK BEISHUIZEN en GRIETJE BUREMA, is geboren op 28 December 1865 in MEEDEN, Groningen, Nederland. KLAASSIEN is overleden op 30 December 1865 in MEEDEN, Groningen, Nederland. |
113. | JAN(2) BEISHUIZEN, zoon van HINDRIK BEISHUIZEN en GRIETJE BUREMA, is geboren op 1 november 1866 in MEEDEN, Groningen, Nederland. JAN(2) is overleden op 22 november 1866 in MEEDEN, Groningen, Nederland. |
114. | EDO-1 BEISHUIZEN, zoon van HINDRIK BEISHUIZEN en GRIETJE BUREMA, is geboren op 1 november 1866 in MEEDEN, Groningen, Nederland. EDO-1 is overleden op 9 februari 1867 in MEEDEN, Groningen, Nederland. |
115. | EEFKE BEISHUIZEN, dochter van HINDRIK BEISHUIZEN en GRIETJE BUREMA, is geboren op 1 februari 1868 in MEEDEN, Groningen, Nederland. Zij is getrouwd (1) op 20 september 1890 in MEEDEN, Groningen, Nederland met HENDRIK SIEVERT OOSTERHUIS, zoon van PIETER OOSTERHUIS en GRIETJE KUNTKES. Hij is geboren op 27 januari 1865 in MEEDEN, Groningen, Nederland. HENDRIK SIEVERT is overleden op 28 jarige leeftijd op 1 mei 1893 in WESTERLEE, Groningen, Nederland. Zij kregen 2 kinderen:
Zij is getrouwd (2) op 4 juni 1910 in ZUIDBROEK,, Groningen, Nederland met HARM VOS, zoon van JAN VOS en ELIZABETH de VRIES. Hij is geboren op 17 December 1870 in MUNTENDAM, Groningen, Nederland. EEFKE is overleden op 67 jarige leeftijd op 25 December 1935 in GRONINGEN, Groningen, Nederland. |
116. | EDO-2 BEISHUIZEN, zoon van HINDRIK BEISHUIZEN en GRIETJE BUREMA, is geboren op 12 januari 1871 in LOEG (gem. MEEDEN), Groningen, Nederland. Hij is getrouwd op 8 mei 1901 in ADUARD met JANTJE HOMAN, dochter van TJEBBE HOMAN en JANKE WIEBES BERGHUIS. Zij is geboren op 12 november 1870 in ZEVENHUIZEN. JANTJE is overleden op 80 jarige leeftijd op 27 maart 1951 in GRONINGEN, Groningen, Nederland en is begraven op 31 maart 1951 in GRONINGEN, Groningen, Nederland. EDO-2 is overleden op 82 jarige leeftijd op 5 maart 1953 in GRONINGEN, Groningen, Nederland en is begraven op 9 maart 1953 in GRONINGEN, Groningen, Nederland. |
117. | NN BEISHUIZEN, een kind van HINDRIK BEISHUIZEN en GRIETJE BUREMA, is geboren op 19 april 1874 in Heereweg gem. Meeden. NN is overleden op 19 april 1874 in Heereweg gem. Meeden. |
118. | KLAASSIEN-2 BEISHUIZEN, dochter van HINDRIK BEISHUIZEN en GRIETJE BUREMA, is geboren op 16 mei 1875 in MEEDEN, Groningen, Nederland. KLAASSIEN-2 is overleden op 1 jarige leeftijd op 16 maart 1877 in MEEDEN, Groningen, Nederland. |
119. | FRIEDRIK BEISHUIZEN, zoon van HINDRIK BEISHUIZEN en AAFFIE KETTLER, is geboren op 6 maart 1882 in MEEDEN, Groningen, Nederland. Hij is getrouwd op 19 mei 1906 in MEEDEN, Groningen, Nederland met HENDRIKJE KUNTKES, dochter van KOENE KUNTKES en IMKE Tonnisdr. ZUIDEMA. Zij is geboren op 23 september 1881 in MEEDEN, Groningen, Nederland. HENDRIKJE is overleden op 80 jarige leeftijd op 5 augustus 1962 in MEEDEN, Groningen, Nederland en is begraven in WESTERLEE, Groningen, Nederland. FRIEDRIK is overleden op 77 jarige leeftijd op 14 september 1959 in MEEDEN, Groningen, Nederland en is begraven in WESTERLEE, Groningen, Nederland. |
120. | JANTINA BEISHUIZEN, dochter van HINDRIK BEISHUIZEN en AAFFIE KETTLER, is geboren op 14 December 1883 in MEEDEN, Groningen, Nederland. Zij is getrouwd op 25 mei 1907 in MEEDEN, Groningen, Nederland met ALBERT ROUWKEMA, zoon van GERRIT ROUWKEMA en TRIJNTJE BROEKLANDER. Hij is geboren op 28 augustus 1886 in MEEDEN, Groningen, Nederland. ALBERT is overleden op 87 jarige leeftijd op 23 november 1973 in VEENDAM, Groningen, Nederland en is begraven op 27 november 1973 in MEEDEN, Groningen, Nederland. JANTINA is overleden op 63 jarige leeftijd op 23 april 1947 in VEENDAM, Groningen, Nederland en is begraven op 28 april 1947 in MEEDEN, Groningen, Nederland. |
121. | JAN BEISHUIZEN, zoon van HINDRIK BEISHUIZEN en AAFFIE KETTLER, is geboren op 30 oktober 1886 in MEEDEN, Groningen, Nederland. Hij is getrouwd op 14 mei 1910 in SLOCHTEREN, Groningen, Nederland met TRIJNTJE van der WEST, dochter van LUPPE van der WEST en ANNECHIEN PESTMAN. Zij is geboren rond 1884 in SLOCHTEREN, Groningen, Nederland. TRIJNTJE is overleden op 9 juni 1979 in Siddeburen, Groningen, Nederland. Zij kregen 1 kind:
JAN is overleden op 69 jarige leeftijd op 4 januari 1956 in Siddeburen, Groningen, Nederland en is begraven op 9 januari 1956 in Siddeburen, Groningen, Nederland. |
122. | MARCHINA BEISHUIZEN, dochter van HINDRIK BEISHUIZEN en AAFFIE KETTLER, is geboren op 30 september 1888 in Heereweg gem. Meeden. MARCHINA is overleden op 20 jarige leeftijd op 2 september 1909 in Heereweg gem. Meeden. |
123. | ANJO BEISHUIZEN, zoon van HINDRIK BEISHUIZEN en AAFFIE KETTLER, is geboren op 19 februari 1890 in Heereweg gem. Meeden. ANJO is overleden op 30 september 1890 in Heerweweg gem. Meeden. |
124. | KLAAS BEISHUIZEN, zoon van ALBERT BEISHUIZEN en BERENDJE DRIJFHOUT, is geboren op 22 augustus 1870 in MEEDEN, Groningen, Nederland. |
125. | JAN BEISHUIZEN, zoon van ALBERT BEISHUIZEN en BERENDJE DRIJFHOUT, is geboren op 24 mei 1872 in Heereweg gem. Meeden. Hij is getrouwd op 6 oktober 1897 in Grand Rapids, Kent, Michigan, Michigan, Verenigde Staten met Addie DIJKEMA. |
126. | FENJE BEISHUIZEN, dochter van ALBERT BEISHUIZEN en BERENDJE DRIJFHOUT, is geboren op 15 augustus 1875 in MEEDEN, Groningen, Nederland. |
127. | LUGIEN BEISHUIZEN, zoon van HARM JACOB BEISHUIZEN en JOZINA van TIL, is geboren op 5 augustus 1870 in DELFZIJL, Nederland. LUGIEN is overleden op 29 jarige leeftijd op 5 juni 1900 in GRONINGEN, Groningen, Nederland. |
128. | ROELF BEISHUIZEN, zoon van HARM JACOB BEISHUIZEN en JOZINA van TIL, is geboren op 28 oktober 1874 in DELFZIJL, Nederland. Hij is dagloner van beroep. Hij is getrouwd op 23 oktober 1903 in DELFZIJL, Nederland met HINDRIKTJE GANZEVELD, dochter van KLAAS GANZEVELD en JANTJE VERKRANES. Zij is geboren op 15 juli 1879 in FARMSUM, Groningen, Nederland. HINDRIKTJE is overleden op 69 jarige leeftijd op 9 juli 1949 in DELFZIJL, Nederland. Zij kregen 4 kinderen:
ROELF is overleden op 73 jarige leeftijd op 22 juni 1948 in DELFZIJL, Nederland. |
129. | GERRIT BEISHUIZEN, zoon van HARM JACOB BEISHUIZEN en JOZINA van TIL, is geboren op 2 juni 1876 in DELFZIJL, Nederland. Hij is dagloner van beroep. Hij is getrouwd op 21 mei 1915 in DELFZIJL, Nederland met JANTJE MULDER, dochter van Stefanus MULDER en Grietje GANZEVELD. Zij is geboren rond 1889 in FARMSUM, Groningen, Nederland. Zij is dienstmeid van beroep. JANTJE is overleden op 23 augustus 1951 in DELFZIJL, Nederland. Zij kregen 1 kind:
GERRIT is overleden op 65 jarige leeftijd op 29 December 1941 in Farmsum gem. Delfzijl. |
130. | WILLEM BEISHUIZEN, zoon van HARM JACOB BEISHUIZEN en JOZINA van TIL, is geboren op 13 april 1878 in DELFZIJL, Nederland. Hij is dagloner, bootwerker van beroep. Hij is getrouwd op 25 mei 1900 in DELFZIJL, Nederland met HARMINA HAVINGA, dochter van SIKKO HAVINGA en Heike GRIMMIUS. Zij is geboren rond 1878 in Oostwold gem. Midwolda. HARMINA is overleden op 24 februari 1952 in DELFZIJL, Nederland. Zij kregen 4 kinderen:
WILLEM is overleden op 73 jarige leeftijd op 10 maart 1952 in DELFZIJL, Nederland. |
131. | Hindriktje ELING, dochter van ENTE ELING en IJLKE (Aeilke) PERDOK, is geboren op 8 December 1876 in UITWIERDA, Groningen, Nederland. Zij is getrouwd op 1 mei 1901 in DELFZIJL, Nederland met WESSEL SPRENGER, zoon van Ernst Konrad Barthold SPRENGER en WILHELMINA BEISHUIZEN. Hij is geboren op 8 augustus 1876 in WESTERLEE, Groningen, Nederland. WESSEL is overleden op 78 jarige leeftijd op 21 mei 1955 in DELFZIJL, Nederland. Hindriktje is overleden op 63 jarige leeftijd op 28 augustus 1940 in DELFZIJL, Nederland. |
132. | JAN BEISHUIZEN, zoon van TAMMO BEISHUIZEN en FROUWKE MULDER, is geboren op 6 mei 1867 in WESTERLEE, Groningen, Nederland. Hij is molenaarsknecht van beroep. Hij is getrouwd op 16 mei 1900 in USQUERT, Groningen, Nederland met ZWAANTJE LENSTRA, dochter van HENDRIK LENSTRA en HENDRIKJE WERKMAN. Zij is geboren op 19 mei 1877 in Stedum, Groningen, Nederland. Zij is op 4 augustus 1897 dienstmeid en dienstmeid van beroep. ZWAANTJE is overleden op 67 jarige leeftijd op 13 maart 1945 in BELLINGWOLDE, Groningen, Nederland. Zij kregen 10 kinderen:
JAN is overleden op 60 jarige leeftijd op 3 juli 1927 in VEELERVEEN (BELLINGWOLDE), Groningen, Nederland en is begraven in VEELERVEEN (BELLINGWOLDE), Groningen, Nederland. |
133. | KORNELIA BEISHUIZEN, dochter van TAMMO BEISHUIZEN en FROUWKE MULDER, is geboren op 13 november 1868 in WESTERLEE, Groningen, Nederland. Zij is getrouwd op 27 mei 1897 in GRONINGEN, Groningen, Nederland met KAREL NIEHOF, zoon van KORNELIS NIEHOF en WILLEMINA KUIKMAN. Hij is geboren op 16 maart 1867 in OPWIERDE, Groningen, Nederland. Hij is schoenmaker van beroep. KAREL is overleden op 54 jarige leeftijd op 17 December 1921 in Westerlee gem. Scheemda en is begraven in WESTERLEE, Groningen, Nederland. Zij kregen 4 kinderen:
KORNELIA is overleden op 61 jarige leeftijd op 30 april 1930 in GRONINGEN, Groningen, Nederland en is begraven in WESTERLEE, Groningen, Nederland. |
134. | EEFKE BEISHUIZEN, dochter van TAMMO BEISHUIZEN en FROUWKE MULDER, is geboren op 31 januari 1871 in MEEDEN, Groningen, Nederland. Zij is huisvrouw/boerin van beroep. Zij is getrouwd op 2 mei 1900 in MEEDEN, Groningen, Nederland met DUURT BUREMA, zoon van WILDRIK BUREMA en ETJE BOS. Hij is geboren op 1 november 1869 in 't ZAND, Groningen, Nederland. Hij is stalmeester, koetsier, boer en op 16 februari 1933 landbouwer van beroep. DUURT is overleden op 91 jarige leeftijd op 11 februari 1961 in ENSCHEDE, Overijssel, Nederland en is begraven op 15 februari 1961 in GLANERBRUG, Overijssel, Nederland. Zij kregen 5 kinderen:
EEFKE is overleden op 84 jarige leeftijd op 10 november 1955 in STOKERSDORP(GLANERBRUG), Overijssel, Nederland en is begraven op 14 november 1955 in GLANERBRUG, Overijssel, Nederland. |
135. | DERK BEISHUIZEN, zoon van TAMMO BEISHUIZEN en FROUWKE MULDER, is geboren op 13 maart 1873 in MEEDEN, Groningen, Nederland. Hij is op 12 oktober 1901 molenaarsknecht, op 21 september 1907 molenaarsknecht, op 19 juni 1905 molenaarsknecht en op 6 mei 1903 molenaarsknecht van beroep. Hij is getrouwd op 22 juni 1901 in USQUERT, Groningen, Nederland met STIENTJE BRUINIUS, dochter van THEODORIKUS BRUINIUS en JANTJE DONKERBROEK. Zij is geboren op 16 januari 1880 in ONDERDENDAM, Groningen, Nederland. STIENTJE is overleden op 80 jarige leeftijd op 11 augustus 1960 in Chicago, Illinois, Verenigde Staten. Zij kregen 7 kinderen:
DERK is overleden op 80 jarige leeftijd op 26 oktober 1953 in Chicago, Illinois, Verenigde Staten. |
136. | PIETER BEISHUIZEN, zoon van TAMMO BEISHUIZEN en FROUWKE MULDER, is geboren op 12 september 1875 in MEEDEN, Groningen, Nederland. Hij is landarbeider/landgebruiker van beroep. Hij is getrouwd op 19 mei 1900 in MEEDEN, Groningen, Nederland met MARTHA PLOEGER, dochter van JACOB PLOEGER en AUKE Michilsdr. van der VEEN. Zij is geboren op 27 september 1873 in MEEDEN, Groningen, Nederland. MARTHA is overleden op 79 jarige leeftijd op 29 maart 1953 in ZUIDLAREN, Groningen, Nederland en is begraven op 2 april 1953 in WESTERLEE, Groningen, Nederland. Zij kregen 7 kinderen:
PIETER is overleden op 75 jarige leeftijd op 30 mei 1951 in ZUIDLAREN, Groningen, Nederland en is begraven in WESTERLEE, Groningen, Nederland. |
137. | TAMMO BEISHUIZEN, zoon van TAMMO BEISHUIZEN en FROUWKE MULDER, is geboren op 19 juli 1880 in MEEDEN, Groningen, Nederland. TAMMO is overleden op 11 jarige leeftijd op 29 januari 1892 in MEEDEN, Groningen, Nederland en is begraven op 2 februari 1892 in MEEDEN, Groningen, Nederland. |
138. | MEINDERT BEISHUIZEN, zoon van TAMMO BEISHUIZEN en FROUWKE MULDER, is geboren op 15 april 1883 in MEEDEN, Groningen, Nederland en is gedoopt . Hij is manifacturier van beroep. Hij is getrouwd op 31 augustus 1905 in WESTERLEE, Groningen, Nederland met JANTJE STAAL, dochter van THOLE WUBBEN STAAL en AALTJE BEERTEMA. Zij is geboren op 2 augustus 1882 in WINSCHOTEN, Groningen, Nederland en, is gedoopt in WINSCHOTEN, Groningen, Nederland. Zij is huisvrouw van beroep. JANTJE is overleden op 80 jarige leeftijd op 17 juli 1963 in WESTERLEE, Groningen, Nederland en is begraven op 20 juli 1963 in WESTERLEE, Groningen, Nederland. Zij kregen 7 kinderen:
MEINDERT is overleden op 82 jarige leeftijd op 6 juni 1965 in ERMELO, Gelderland, Nederland en is begraven op 11 juni 1965 in WESTERLEE, Groningen, Nederland. |
139. | Hindrik VOS, zoon van JAN VOS en GRIETJE UDES, is geboren rond 1866 in Bilthoven, Utrecht, Nederland. Hij is getrouwd (1) op 7 augustus 1895 in Den HAM, Overijssel, Nederland met Stijntje TUIN, dochter van Wubbelt TUIN en Assien STUBBE. Zij is geboren rond 1874 in Den HAM, Overijssel, Nederland. Hij is getrouwd (2) op 12 juli 1889 in Den HAM, Overijssel, Nederland met JANTJE OUDEKERK, dochter van Luitjen OUDEKERK en Harmanna van der WAL. Zij is geboren op 22 juni 1864 in Midwolda, Groningen, Nederland. JANTJE is overleden op 30 jarige leeftijd op 13 januari 1895 in Midwolda, Groningen, Nederland. |
140. | PIETERKE SNOEK, dochter van WOLTER SNOEK en GRIETJE UDES, is geboren rond 1878 in Almelo, Overijssel, Nederland. Zij is getrouwd op 5 mei 1898 in SCHEEMDA, Groningen, Nederland met ALJO BEERTEMA, zoon van HINDRIK Aljes BEERTEMA en ANJE OORLOG. Hij is geboren rond 1875. Zij kregen 1 kind:
|
141. | BEREND SNOEK, zoon van WOLTER SNOEK en GRIETJE UDES, is geboren rond 1875 in Almelo, Overijssel, Nederland. Hij is getrouwd op 29 november 1900 in SCHEEMDA, Groningen, Nederland met ANNA SPITTJE, dochter van HERO SPITTJE en JANTJE MEIN. Zij is geboren rond 1876 in Heerweweg gem. Meeden. ANNA is overleden 1944. BEREND is overleden 1934. |
142. | ANNA SNOEK, dochter van WOLTER SNOEK en GRIETJE UDES. |
143. | Hindrik UDEMA, zoon van Jan UDEMA en Jantje WOLTHOF. Hindrik is overleden op 23 juli 1914 in ZUTPHEN, Gelderland, Nederland. |
144. | Janna HOLVAST, dochter van JACOB HOLVAST en ELTJE MULDER, is geboren op 9 maart 1873 in WILDERVANK, Groningen, Nederland. Zij is getrouwd met Willem LUBBERS. Janna is overleden op 77 jarige leeftijd op 26 maart 1950. |
145. | DANIEL BEISHUIZEN, zoon van JAN DANIEL BEISHUIZEN en HEIKA van EKEN, is geboren op 4 september 1894 in WESTERLEE, Groningen, Nederland. Hij is getrouwd op 23 februari 1924 in HOOGEZAND, Groningen, Nederland met Klaasje BOXEM, dochter van Anne BOXEM en Klaasje HEUKERS. Zij is geboren op 2 augustus 1902 in ASSEN, Drenthe, Nederland. Klaasje is overleden op 76 jarige leeftijd op 26 augustus 1978 in VEENDAM, Groningen, Nederland. Zij kregen 3 kinderen:
DANIEL is overleden op 80 jarige leeftijd op 26 juli 1975 in HOOGEZAND, Groningen, Nederland. |
146. | Hendrik OOSTERHUIS, zoon van HENDRIK SIEVERT OOSTERHUIS en EEFKE BEISHUIZEN, is geboren op 15 november 1891 in Westerlee gem. Scheemda. Hendrik is overleden op 1 jarige leeftijd op 31 maart 1893 in Westerlee gem. Scheemda. |
147. | Pieter OOSTERHUIS, zoon van HENDRIK SIEVERT OOSTERHUIS en EEFKE BEISHUIZEN, is geboren op 19 februari 1893 in Westerlee gem. Scheemda. Pieter is overleden op 25 februari 1893 in Westerlee gem. Scheemda. |
148. | KLAAS BEISHUIZEN, zoon van ROELF BEISHUIZEN en HINDRIKTJE GANZEVELD, is geboren op 22 augustus 1904 in DELFZIJL, Nederland. KLAAS is overleden op 3 september 1904 in Farmsum gem. Delfzijl. |
149. | JOSINA BEISHUIZEN, dochter van ROELF BEISHUIZEN en HINDRIKTJE GANZEVELD, is geboren op 1 september 1905 in DELFZIJL, Nederland. |
150. | JANTJE BEISHUIZEN, dochter van ROELF BEISHUIZEN en HINDRIKTJE GANZEVELD, is geboren op 25 juli 1910 in DELFZIJL, Nederland. Zij is getrouwd op 25 mei 1934 in DELFZIJL, Nederland met JAN de BOER. Zij kregen 1 kind:
JANTJE is overleden op 86 jarige leeftijd op 30 november 1996 in HARLINGEN, Friesland, Nederland en is gecremeerd op 5 December 1996 in Goutum, Friesland, Nederland. |
151. | ROELF BEISHUIZEN, zoon van ROELF BEISHUIZEN en HINDRIKTJE GANZEVELD, is geboren op 20 februari 1918 in FARMSUM, Groningen, Nederland. Hij is getrouwd met (Niet openbaar). Zij kregen 2 kinderen:
ROELF is overleden op 61 jarige leeftijd op 21 augustus 1979 in Hendrik Ido Ambacht, Zuid-Holland, Nederland. |
152. | KLAAS BEISHUIZEN, zoon van GERRIT BEISHUIZEN en JANTJE MULDER, is geboren rond 1910. Hij is getrouwd met ANNA KATSMA. Zij kregen 6 kinderen:
KLAAS is overleden op 20 januari 1994 in HAARLEM, Noord-Holland, Nederland. |
153. | HEIKE BEISHUIZEN, dochter van WILLEM BEISHUIZEN en HARMINA HAVINGA, is geboren op 21 september 1902 in FARMSUM, Groningen, Nederland. Zij is getrouwd op 7 oktober 1920 in DELFZIJL, Nederland met ANTONIE RIEBEEK, zoon van MARTINUS RIEBEEK en HINKE BAGGERMAN. Hij is geboren rond 1898 in ENKHUIZEN, Noord-Holland, Nederland. |
154. | KATHARINA BEISHUIZEN, dochter van WILLEM BEISHUIZEN en HARMINA HAVINGA, is geboren op 2 februari 1908 in Emden, Niedersachsen, Duitsland. Zij is getrouwd op 14 maart 1924 in DELFZIJL, Nederland met Albert SCHUITEMA. |
155. | JOZINA BEISHUIZEN, dochter van WILLEM BEISHUIZEN en HARMINA HAVINGA, is geboren op 15 December 1900 in Farmsum gem. Delfzijl. JOZINA is overleden op 8 jarige leeftijd op 21 april 1909 in Farmsum gem. Delfzijl. |
156. | SIKKO BEISHUIZEN, zoon van WILLEM BEISHUIZEN en HARMINA HAVINGA, is geboren op 6 augustus 1904 in DELFZIJL, Nederland. |
157. | FROUWKE BEISHUIZEN, dochter van JAN BEISHUIZEN en ZWAANTJE LENSTRA, is geboren op 3 augustus 1897 in KANTENS, Groningen, Nederland. Zij is getrouwd op 2 april 1932 in VLAGTWEDDE, Groningen, Nederland met GERRIT KLEEFMAN, zoon van LAMBERT KLEEFMAN en Geertje VEENKAMP. Hij is geboren op 26 februari 1900 in NOORDBROEK, Groningen, Nederland. Hij is op 2 april 1932 landbouwer en groenteman, tuinder van beroep. GERRIT is overleden op 88 jarige leeftijd op 4 februari 1989 in EMMEN, Drenthe, Nederland. Zij kregen 3 kinderen:
FROUWKE is overleden op 87 jarige leeftijd op 24 juli 1985 in EMMEN, Drenthe, Nederland. |
158. | HENDRIKJE BEISHUIZEN, dochter van JAN BEISHUIZEN en ZWAANTJE LENSTRA, is geboren op 17 februari 1901 in WINSCHOTEN, Groningen, Nederland. HENDRIKJE is overleden op 20 maart 1901 in WINSCHOTEN, Groningen, Nederland. |
159. | HENDERIKA BEISHUIZEN, dochter van JAN BEISHUIZEN en ZWAANTJE LENSTRA, is geboren op 28 januari 1902 in WINSCHOTEN, Groningen, Nederland. Zij is getrouwd op 1 December 1923 in WINSCHOTEN, Groningen, Nederland met FEDDE PIETERSMA. Zij kregen 5 kinderen:
HENDERIKA is overleden op 44 jarige leeftijd op 20 september 1946 in HOOGEVEEN, Drenthe, Nederland. |
160. | KORNELIA BEISHUIZEN, dochter van JAN BEISHUIZEN en ZWAANTJE LENSTRA, is geboren op 30 januari 1903 in WINSCHOTEN, Groningen, Nederland. Zij is getrouwd op 3 mei 1933 in ULRUM met JAN JACOB HOEKSTRA. Zij kregen 6 kinderen:
KORNELIA is overleden op 43 jarige leeftijd op 15 December 1946 in ZUIDLAREN, Groningen, Nederland. |
161. | TAMMO BEISHUIZEN, zoon van JAN BEISHUIZEN en ZWAANTJE LENSTRA, is geboren op 20 januari 1904 in WINSCHOTEN, Groningen, Nederland. TAMMO is overleden op 9 februari 1904 in WINSCHOTEN, Groningen, Nederland. |
162. | TRIJNTJE BEISHUIZEN, dochter van JAN BEISHUIZEN en ZWAANTJE LENSTRA, is geboren op 18 januari 1905 in WINSCHOTEN, Groningen, Nederland. Zij is getrouwd op 7 maart 1931 in BELLINGWOLDE, Groningen, Nederland met EPPO KLEEFMAN. Zij kregen 1 kind:
TRIJNTJE is overleden op 84 jarige leeftijd op 16 juli 1989 in SARNIA, Canada. |
163. | TAMMO BEISHUIZEN, zoon van JAN BEISHUIZEN en ZWAANTJE LENSTRA, is geboren op 21 april 1908 in BELLINGWOLDE, Groningen, Nederland. Hij is opz. ned. heidemy van beroep. Hij is getrouwd op 22 juli 1937 in ALPHEN aan de RIJN, Zuid-Holland, Nederland met JANTJE ELISABETH van OTTERLOO, dochter van WILLEM CORNELIS van OTTERLOO en Aukje STIENSTRA. Zij is geboren op 21 april 1910 in AARLANDERVEEN. JANTJE ELISABETH is overleden op 70 jarige leeftijd op 8 juni 1980 in ALPHEN aan de RIJN, Zuid-Holland, Nederland. Zij kregen 2 kinderen:
TAMMO is overleden op 38 jarige leeftijd op 21 December 1946 in ILPENDAM, Noord-Holland, Nederland. |
164. | HENDRIKJE BEISHUIZEN, dochter van JAN BEISHUIZEN en ZWAANTJE LENSTRA, is geboren op 12 november 1910 in BELLINGWOLDE, Groningen, Nederland. Zij is getrouwd op 7 maart 1934 in BELLINGWOLDE, Groningen, Nederland met JAN VROLIJK. Zij kregen 5 kinderen:
HENDRIKJE is overleden op 95 jarige leeftijd op 7 juli 2006 in SARNIA, Canada. |
165. | HENDRIK BEISHUIZEN, zoon van JAN BEISHUIZEN en ZWAANTJE LENSTRA, is geboren op 4 juli 1913 in BELLINGWOLDE, Groningen, Nederland. Hij is getrouwd op 14 juni 1945 in BELLINGWOLDE, Groningen, Nederland met AALTJE NIJLAND. Zij kregen 3 kinderen:
HENDRIK is overleden op 74 jarige leeftijd op 27 mei 1988 in ZUIDLAREN, Groningen, Nederland. |
166. | DERK BEISHUIZEN, zoon van JAN BEISHUIZEN en ZWAANTJE LENSTRA, is geboren op 22 augustus 1915 in VEELERVEEN, gem. BELLINGWOLDE, Groningen, Nederland. Hij is getrouwd op 29 april 1940 in BELLINGWOLDE, Groningen, Nederland met ANNA LOUWDIJK. Zij kregen 4 kinderen:
DERK is overleden op 76 jarige leeftijd op 18 oktober 1991 in KINCARDINE, Bruce County, Ontario, Canada. |
167. | WILHELMINA (WILLY) NIEHOF, dochter van KAREL NIEHOF en KORNELIA BEISHUIZEN, is geboren op 13 maart 1898 in GRONINGEN, Groningen, Nederland. WILHELMINA (WILLY) is overleden op 77 jarige leeftijd op 21 maart 1975 in WESTERLEE, Groningen, Nederland en is begraven in WESTERLEE, Groningen, Nederland. |
168. | TAMMO NIEHOF, zoon van KAREL NIEHOF en KORNELIA BEISHUIZEN, is geboren op 4 juli 1905. TAMMO is overleden op 21 jarige leeftijd op 3 juli 1927 in SCHEEMDA, Groningen, Nederland en is begraven in WESTERLEE, Groningen, Nederland. |
169. | CORNELIA WILHELMINA NIEHOF, dochter van KAREL NIEHOF en KORNELIA BEISHUIZEN, is geboren op 27 augustus 1901 in GRONINGEN, Groningen, Nederland. Zij is getrouwd met CLAAS BRONS. Zij kregen 2 kinderen:
CORNELIA WILHELMINA is overleden op 73 jarige leeftijd op 21 maart 1975 in GRONINGEN, Groningen, Nederland. |
170. | FROUWKE NIEHOF, dochter van KAREL NIEHOF en KORNELIA BEISHUIZEN, is geboren op 28 mei 1899 in GRONINGEN, Groningen, Nederland. Zij is getrouwd in HEILIGERLEE, Groningen, Nederland met CORNELIS NIENHUIS. FROUWKE is overleden op 54 jarige leeftijd op 8 januari 1954 in SCHEEMDA, Groningen, Nederland. |
171. | KLAASSINA BEISHUIZEN, dochter van DUURT BUREMA en EEFKE BEISHUIZEN, is geboren op 21 januari 1901 in MEEDEN, Groningen, Nederland. Zij is getrouwd met Willem KLAD. KLAASSINA is overleden op 51 jarige leeftijd op 2 september 1952 in GRONINGEN, Groningen, Nederland. |
172. | EITJE (ETJE) BUREMA, dochter van DUURT BUREMA en EEFKE BEISHUIZEN, is geboren op 2 oktober 1901 in LONNEKER, Overijssel, Nederland. Zij is getrouwd op 13 mei 1922 in LONNEKER, Overijssel, Nederland met HARM STRIJKER, zoon van Albert STRIJKER en Margje ZOMER. Hij is geboren op 22 maart 1896 in Avereest, Overijssel, Nederland. HARM is overleden op 81 jarige leeftijd op 27 maart 1977 in HOOGEVEEN, Drenthe, Nederland en is begraven op 31 maart 1977 in HOOGEVEEN, Drenthe, Nederland. Zij kregen 3 kinderen:
EITJE (ETJE) is overleden op 25 jarige leeftijd op 15 maart 1927 in ROTTERDAM, Zuid-Holland, Nederland en is begraven op 19 maart 1927 in ROTTERDAM, Zuid-Holland, Nederland. |
173. | TAMMO BUREMA, zoon van DUURT BUREMA en EEFKE BEISHUIZEN, is geboren op 11 september 1902 in LONNEKER, Overijssel, Nederland. Hij is op 16 februari 1933 smid en hoefsmid, vrijw. brandweer van beroep. Hij is getrouwd (1) op 16 februari 1933 in LONNEKER, Overijssel, Nederland met FEMIA ARENDINA DROST, dochter van Jacobus DROST en Gesiena ZIEL. Zij is geboren op 22 juni 1904 in Garsthuizen, Gem Stedum, Groningen, Nederland. FEMIA ARENDINA is overleden op 73 jarige leeftijd op 24 oktober 1977 in ENSCHEDE, Overijssel, Nederland en is begraven op 28 oktober 1977 in GLANERBRUG, Overijssel, Nederland. Hij is getrouwd (2) op 10 augustus 1979 in ENSCHEDE, Overijssel, Nederland met ELISABETH CORNELIA MEERE. TAMMO is overleden op 88 jarige leeftijd op 30 augustus 1991 in ENSCHEDE, Overijssel, Nederland en is begraven op 6 september 1991 in GLANERBRUG, Overijssel, Nederland. |
174. | FROUWKE BUREMA, dochter van DUURT BUREMA en EEFKE BEISHUIZEN, is geboren op 1 november 1905 in BORNE, Overijssel, Nederland. FROUWKE is overleden op 23 jarige leeftijd op 23 november 1928 in LONNEKER/GLANERBRUG, Overijssel, Nederland. |
175. | WILDRIEKJE BUREMA, dochter van DUURT BUREMA en EEFKE BEISHUIZEN, is geboren op 25 oktober 1908 in GLANERBRUG, Overijssel, Nederland. Zij was dienstbode, huisvrouw van beroep. Zij is getrouwd op 8 December 1933 in ENSCHEDE, Overijssel, Nederland met GERRIT SCHUITE. Zij kregen 2 kinderen:
|
176. | TAMMO BEISHUIZEN, zoon van DERK BEISHUIZEN en STIENTJE BRUINIUS, is geboren op 12 oktober 1901 in USQUERT, Groningen, Nederland. |
177. | JANTJE BEISHUIZEN, dochter van DERK BEISHUIZEN en STIENTJE BRUINIUS, is geboren op 5 mei 1903 in USQUERT, Groningen, Nederland. JANTJE is overleden op 19 jarige leeftijd op 28 maart 1923 in Chicago, Illinois, Verenigde Staten. |
178. | FROUWKE BEISHUIZEN, dochter van DERK BEISHUIZEN en STIENTJE BRUINIUS, is geboren op 17 juni 1905 in USQUERT, Groningen, Nederland. |
179. | THEODORIKA BEISHUIZEN, dochter van DERK BEISHUIZEN en STIENTJE BRUINIUS, is geboren op 20 september 1907 in USQUERT, Groningen, Nederland. |
180. | CORNELIA BEISHUIZEN, dochter van DERK BEISHUIZEN en STIENTJE BRUINIUS, is geboren op 16 juli 1913 in Chicago, Illinois, Verenigde Staten en is gedoopt in Chicago, Illinois, Verenigde Staten. Zij is getrouwd met (Niet openbaar). CORNELIA is overleden op 88 jarige leeftijd op 4 mei 2002 in Lansing, Illinois, Verenigde Staten. |
181. | DERK (RICHARD) BEISHUIZEN, zoon van DERK BEISHUIZEN en STIENTJE BRUINIUS, is geboren op 3 september 1918 in Chicago, Illinois, Verenigde Staten. Hij is getrouwd met DOROTHY PERZEE. Zij kregen 3 kinderen:
DERK (RICHARD) is overleden op 76 jarige leeftijd op 16 mei 1995 in Cissna Park, Iroquois, Illinois, Verenigde Staten. |
182. | TAMMO BEISHUIZEN, zoon van PIETER BEISHUIZEN en MARTHA PLOEGER, is geboren op 12 november 1900 in MEEDEN, Groningen, Nederland. Hij is getrouwd op 30 mei 1929 in MEEDEN, Groningen, Nederland met JANNEKE NIEBORG, dochter van HIEBO NIEBORG en Hindrikje MAAT. Zij is geboren op 14 oktober 1902 in Zuidwolde Gem. Bedum, Groningen, Nederland. JANNEKE is overleden op 91 jarige leeftijd op 20 December 1993 in WINSCHOTEN, Groningen, Nederland en is begraven op 24 December 1993 in MEEDEN, Groningen, Nederland. Zij kregen 6 kinderen:
TAMMO is overleden op 67 jarige leeftijd op 17 maart 1968 in MEEDEN, Groningen, Nederland en is begraven op 21 maart 1968 in MEEDEN, Groningen, Nederland. |
183. | JACOB BEISHUIZEN, zoon van PIETER BEISHUIZEN en MARTHA PLOEGER, is geboren op 5 september 1902 in MEEDEN, Groningen, Nederland. Hij is tuinder in de lier van beroep. Hij is getrouwd op 20 mei 1927 in Naaldwijk, Zuid-Holland, Nederland met PETRONELLA van DIJK, dochter van GERRIT van DIJK en CORNELIA BROEKMAN. Zij is geboren op 10 februari 1907 in Naaldwijk, Zuid-Holland, Nederland. PETRONELLA is overleden op 78 jarige leeftijd op 18 april 1985 in Heerde, Gelderland, Nederland. Zij kregen 8 kinderen:
JACOB is overleden op 71 jarige leeftijd op 7 september 1973 in Vlaardingen, Zuid-Holland, Nederland. |
184. | FROUKE BEISHUIZEN, dochter van PIETER BEISHUIZEN en MARTHA PLOEGER, is geboren op 21 oktober 1904 in MEEDEN, Groningen, Nederland. Zij is getrouwd op 15 oktober 1947 in MEEDEN, Groningen, Nederland met JAN JACOB HOEKSTRA. FROUKE is overleden op 90 jarige leeftijd op 29 oktober 1994 in ASSEN, Drenthe, Nederland en is begraven op 3 november 1994 in ZUIDLAREN, Groningen, Nederland. |
185. | AUKO BEISHUIZEN, zoon van PIETER BEISHUIZEN en MARTHA PLOEGER, is geboren op 7 september 1906 in MEEDEN, Groningen, Nederland. Hij is timmerman, ass.-agent, gem.ambtn van beroep. Hij is getrouwd op 30 mei 1930 in MEEDEN, Groningen, Nederland met HILLECHIEN VISSCHER, dochter van EPPIEN WIECHERS. Zij is geboren op 30 maart 1905 in Midwolda, Groningen, Nederland. HILLECHIEN is overleden op 74 jarige leeftijd op 28 april 1979 in de LIER, Zuid-Holland, Nederland en is begraven in de LIER, Zuid-Holland, Nederland. Zij kregen 4 kinderen:
AUKO is overleden op 76 jarige leeftijd op 13 oktober 1982 in Naaldwijk, Zuid-Holland, Nederland. |
186. | KORNELIA BEISHUIZEN, dochter van PIETER BEISHUIZEN en MARTHA PLOEGER, is geboren op 17 December 1907. Zij is getrouwd met Albert WOLTERMAN. KORNELIA is overleden op 60 jarige leeftijd op 5 December 1968 in SAPPEMEER, Groningen, Nederland. |
187. | BEREND BEISHUIZEN, zoon van PIETER BEISHUIZEN en MARTHA PLOEGER, is geboren op 21 april 1910 in MEEDEN, Groningen, Nederland. Hij is getrouwd op 20 juli 1934 in Midwolda, Groningen, Nederland met JANTJE WIECHERS, dochter van Siepko WIECHERS en Hendrikje WIECHERS. Zij is geboren op 9 januari 1912 in Midwolda, Groningen, Nederland. JANTJE is overleden op 74 jarige leeftijd op 21 mei 1986 in ENSCHEDE, Overijssel, Nederland. Zij kregen 7 kinderen:
BEREND is overleden op 69 jarige leeftijd op 16 oktober 1979 in ENSCHEDE, Overijssel, Nederland. |
188. | EEFKE AUKE BEISHUIZEN, dochter van PIETER BEISHUIZEN en MARTHA PLOEGER, is geboren op 23 juni 1913. Zij is getrouwd met TJARK SPORTEL. Zij kregen 2 kinderen:
EEFKE AUKE is overleden op 73 jarige leeftijd op 5 november 1986 in SCHEEMDA, Groningen, Nederland. |
189. | JELTIENA BEISHUIZEN, dochter van MEINDERT BEISHUIZEN en JANTJE STAAL, is geboren op 21 mei 1906 in WESTERLEE, Groningen, Nederland en is gedoopt in WESTERLEE, Groningen, Nederland. Zij is garagehoudster van beroep. Zij is getrouwd op 27 mei 1931 in WINSCHOTEN, Groningen, Nederland met JAN HENDRIK de GROOTH, zoon van DERK de GROOTH en Grietje BOUWMAN. Hij is geboren op 12 juli 1905 in MUNTENDAM, Groningen, Nederland. Hij is garagehouder van beroep. JAN HENDRIK is overleden op 42 jarige leeftijd op 3 september 1947 in WINSCHOTEN, Groningen, Nederland en is begraven in WINSCHOTEN, Groningen, Nederland. Zij kregen 3 kinderen:
JELTIENA is overleden op 92 jarige leeftijd op 29 augustus 1998 in WINSCHOTEN, Groningen, Nederland en is begraven op 9 september 1998 in WINSCHOTEN, Groningen, Nederland. |
190. | TAMMO HITJO BEISHUIZEN, zoon van MEINDERT BEISHUIZEN en JANTJE STAAL, is geboren op 2 februari 1908 in WESTERLEE, Groningen, Nederland en is gedoopt in WESTERLEE, Groningen, Nederland. Hij is onderwijzer/direkteur inrichti van beroep. Hij is getrouwd op 25 mei 1934 in EEFDE, Overijssel, Nederland met EGBERDINA MARIA LOUISA ten BROEKE, dochter van JAN WILLEM ten BROEKE en WILLEMINA EGGINK. Zij is geboren op 15 oktober 1910 in ZUTPHEN, Gelderland, Nederland en, is gedoopt in ZUTPHEN, Gelderland, Nederland. Zij is hoofd huishouding inrichting van beroep. EGBERDINA MARIA LOUISA is overleden op 91 jarige leeftijd op 17 juni 2002 in ERMELO, Gelderland, Nederland en is begraven op 22 juni 2002 in ERMELO, Gelderland, Nederland. Zij kregen 6 kinderen:
TAMMO HITJO is overleden op 79 jarige leeftijd op 17 september 1987 in ERMELO, Gelderland, Nederland en is begraven op 21 september 1987 in ERMELO, Gelderland, Nederland. |
191. | FROUWKE AALTJE BEISHUIZEN, dochter van MEINDERT BEISHUIZEN en JANTJE STAAL, is geboren op 26 juli 1911 in WESTERLEE, Groningen, Nederland en is gedoopt in WESTERLEE, Groningen, Nederland. FROUWKE AALTJE is overleden op 17 september 1911 in WESTERLEE, Groningen, Nederland en is begraven op 21 september 1911 in WESTERLEE, Groningen, Nederland. |
192. | THOLE WUBBEN BEISHUIZEN, zoon van MEINDERT BEISHUIZEN en JANTJE STAAL, is geboren op 14 september 1914 in WESTERLEE, Groningen, Nederland en is gedoopt in WESTERLEE, Groningen, Nederland. THOLE WUBBEN is overleden op 4 jarige leeftijd op 3 juli 1919 in WESTERLEE, Groningen, Nederland en is begraven op 7 juli 1919 in MEEDEN, Groningen, Nederland. |
193. | FROUWKE AALTJE BEISHUIZEN, dochter van MEINDERT BEISHUIZEN en JANTJE STAAL, is geboren op 25 augustus 1916 in WESTERLEE, Groningen, Nederland en is gedoopt op 3 september 1916 in WESTERLEE, Groningen, Nederland. Zij is huisvrouw van beroep. Zij is getrouwd op 17 januari 1940 in SCHEEMDA, Groningen, Nederland met PIETER BOLT, zoon van ALBERT BOLT en ANKE BOVEN. Hij is geboren op 2 mei 1915 in WINSCHOTEN, Groningen, Nederland en, is gedoopt op 6 mei 1915 in WINSCHOTEN, Groningen, Nederland. Hij is direkteur houtzagerij en op 5 augustus 1941 wagenemaker van beroep. PIETER is overleden op 68 jarige leeftijd op 29 augustus 1983 in APELDOORN, Gelderland, Nederland en is begraven op 2 september 1983 in MEEDEN, Groningen, Nederland. Zij kregen 6 kinderen:
FROUWKE AALTJE is overleden op 92 jarige leeftijd op 27 juni 2009 in APELDOORN, Gelderland, Nederland en is begraven op 1 juli 2009 in MEEDEN, Groningen, Nederland. |
194. | AALTJE JANTJE BEISHUIZEN, dochter van MEINDERT BEISHUIZEN en JANTJE STAAL, is geboren op 15 november 1922 in WESTERLEE, Groningen, Nederland en is gedoopt in WESTERLEE, Groningen, Nederland. Zij is huisvrouw van beroep. Zij is getrouwd (1) op 15 juli 1943 in WESTERLEE, Groningen, Nederland met AREND NIJHOLT, zoon van OEPKE NIJHOLT en ROELOFJE de VRIES. Hij is geboren op 13 augustus 1916 in Jubbega-Schurega, Friesland, Nederland. Hij is marechaussee van beroep. AREND is overleden op 28 jarige leeftijd op 14 mei 1945 in WINSCHOTEN, Groningen, Nederland en is begraven in MEEDEN, Groningen, Nederland. Zij kregen 1 kind:
Zij is getrouwd (2) 1950 in WESTERLEE, Groningen, Nederland met OMKE BUREMA. Zij kregen 2 kinderen:
AALTJE JANTJE is overleden op 67 jarige leeftijd op 13 april 1990 in NUNSPEET, Gelderland, Nederland en is begraven op 17 april 1990 in NUNSPEET, Gelderland, Nederland. |
195. | THOLINA WUBBINA BEISHUIZEN, dochter van MEINDERT BEISHUIZEN en JANTJE STAAL, is geboren op 12 maart 1927 in WESTERLEE, Groningen, Nederland en is gedoopt op 26 maart 1927 in WESTERLEE, Groningen, Nederland. Zij is huisvrouw van beroep. Zij is getrouwd op 20 juli 1949 in SCHEEMDA, Groningen, Nederland met CHRISTOFFER NIJMEIJER. Zij kregen 4 kinderen:
THOLINA WUBBINA is overleden op 86 jarige leeftijd op 22 november 2013 in ZWOLLE, Overijssel, Nederland. |
196. | ANJE BEERTEMA, dochter van ALJO BEERTEMA en PIETERKE SNOEK, is geboren rond 1904 in SCHEEMDA, Groningen, Nederland. Zij is getrouwd op 24 februari 1921 in SCHEEMDA, Groningen, Nederland met ETTJO DRENTH, zoon van GEUKE DRENTH en Aaltje HENSENS. Hij is geboren in SCHEEMDA, Groningen, Nederland. |
197. | SIJBE BEISHUIZEN, zoon van KLAAS BEISHUIZEN en ANNA KATSMA. Hij is getrouwd met ANK NN. Zij kregen 4 kinderen:
|
198. | LAMBERT KLEEFMAN, zoon van GERRIT KLEEFMAN en FROUWKE BEISHUIZEN, is geboren op 20 December 1933 in EMMEN, Drenthe, Nederland. Hij is op 2 april 1932 landbouwer van beroep. Hij is getrouwd met Geertje VEENKAMP. Zij kregen 1 kind:
LAMBERT is overleden op 73 jarige leeftijd op 4 oktober 2007. |
199. | HENDRIK PIETERSMA, zoon van FEDDE PIETERSMA en HENDERIKA BEISHUIZEN, is geboren op 2 oktober 1924 in BRUNSSUM. HENDRIK is overleden op 56 jarige leeftijd op 7 november 1980 in ENSCHEDE, Overijssel, Nederland. |
200. | JEANE PIETERSMA, dochter van FEDDE PIETERSMA en HENDERIKA BEISHUIZEN, is geboren op 17 januari 1933 in Teloek Bajoer, Kalimantan, Kalimantan Selatan, Indonesiƫ. Zij is getrouwd op 23 juni 1953 in ASSEN, Drenthe, Nederland met (Niet openbaar). JEANE is overleden op 65 jarige leeftijd op 9 april 1998 in Teloek Bajoer, Kalimantan, Kalimantan Selatan, Indonesiƫ. |
201. | GUITSCHEN HOEKSTRA, zoon van JAN JACOB HOEKSTRA en KORNELIA BEISHUIZEN, is geboren rond 2 augustus 1941 in ZUID-LAREN, Groningen, Nederland. GUITSCHEN is overleden op 3 november 1941 in ZUID-LAREN, Groningen, Nederland. |
202. | LEONARD KLEEFMAN, zoon van EPPO KLEEFMAN en TRIJNTJE BEISHUIZEN, is geboren op 28 april 1943 in . LEONARD is overleden 2008. |
203. | HENDERIKA ZWAANTJE BEISHUIZEN, dochter van HENDRIK BEISHUIZEN en AALTJE NIJLAND, is geboren op 22 oktober 1946 in VEELERVEEN, gem. BELLINGWOLDE, Groningen, Nederland. Zij is getrouwd (1) 1965 in met (Niet openbaar). Zij kregen 2 kinderen:
Zij is getrouwd (2) op 22 januari 1993 met (Niet openbaar). HENDERIKA ZWAANTJE is overleden op 57 jarige leeftijd op 9 januari 2004 in STADSKANAAL, Groningen, Nederland en is begraven januari 2004 in ZUIDLAREN, Groningen, Nederland. |
204. | BEREND GEERT BEISHUIZEN, zoon van DERK BEISHUIZEN en ANNA LOUWDIJK, is geboren op 20 maart 1947 in ONSTWEDDE, Groningen, Nederland. BEREND GEERT is overleden op 24 april 1947 in GRONINGEN, Groningen, Nederland. |
205. | CAREL TAMMO BRONS, zoon van CLAAS BRONS en CORNELIA WILHELMINA NIEHOF, is geboren op 1 januari 1931. Hij is getrouwd met Geertruida ALTHUIS. Zij kregen 3 kinderen:
CAREL TAMMO is overleden op 52 jarige leeftijd op 16 mei 1983. |
206. | MARGJE STRIJKER, dochter van HARM STRIJKER en EITJE (ETJE) BUREMA, is geboren op 16 april 1923 in OLDENZAAL, Overijssel, Nederland. Zij is getrouwd op 8 juni 1949 in DEN HAAG, Zuid-Holland, Nederland met (Niet openbaar). MARGJE is overleden op 83 jarige leeftijd op 19 augustus 2006 in DEN HAAG, Zuid-Holland, Nederland. |
207. | DUURT STRIJKER, zoon van HARM STRIJKER en EITJE (ETJE) BUREMA, is geboren op 24 juli 1924 in OLDENZAAL, Overijssel, Nederland. Hij is ns-beambte van beroep. DUURT is overleden op 86 jarige leeftijd op 24 December 2010 in MEPPEL, Overijssel, Nederland. |
208. | ALBERT STRIJKER, zoon van HARM STRIJKER en EITJE (ETJE) BUREMA, is geboren op 3 maart 1927 in ROTTERDAM, Zuid-Holland, Nederland. ALBERT is overleden op 62 jarige leeftijd op 12 juli 1989 in Almelo, Overijssel, Nederland. |
209. | Martha Etje SCHUITE, dochter van GERRIT SCHUITE en WILDRIEKJE BUREMA, is geboren rond 1940 in Kampen, Overijssel, Nederland. Martha Etje is overleden op 21 januari 1940 in Kampen, Overijssel, Nederland. |
210. | RICHARD D. BEISHUIZEN, zoon van TAMMO BEISHUIZEN, is geboren op 3 september 1918. RICHARD D. is overleden op 76 jarige leeftijd op 16 mei 1995 in Illinois, USA, Verenigde Staten en is begraven in Cissna Park Cemetery, Illinois, USA, Verenigde Staten. |
211. | TOM BEISHUIZEN, zoon van TAMMO BEISHUIZEN. |
212. | ROBERT BEISHUIZEN, zoon van TAMMO BEISHUIZEN. |
213. | ANNE BEISHUIZEN, dochter van TAMMO BEISHUIZEN. |
214. | AUKO BEREND BEISHUIZEN, zoon van TAMMO BEISHUIZEN en JANNEKE NIEBORG, is geboren op 21 februari 1940 in MEEDEN, Groningen, Nederland. Hij is getrouwd op 26 juni 1964 in MEEDEN, Groningen, Nederland met BERENDINA ROELFINA KRUIZINGA. Zij kregen 4 kinderen:
AUKO BEREND is overleden op 72 jarige leeftijd op 18 maart 2012 in WINSCHOTEN, Groningen, Nederland. |
215. | GERRIT BEISHUIZEN, zoon van JACOB BEISHUIZEN en PETRONELLA van DIJK, is geboren op 18 maart 1933 in Maasdijk, Zuid-Holland, Nederland. GERRIT is overleden op 73 jarige leeftijd op 5 april 2006 in Maasdijk, Zuid-Holland, Nederland. |
216. | TAMMO BEISHUIZEN, zoon van JACOB BEISHUIZEN en PETRONELLA van DIJK, is geboren rond april 1940 in de LIER, Zuid-Holland, Nederland. TAMMO is overleden op 17 september 1940 in Delft, Zuid-Holland, Nederland. |
217. | MARTHA BEISHUIZEN, dochter van JACOB BEISHUIZEN en PETRONELLA van DIJK, is geboren op 8 augustus 1927 in de LIER, Zuid-Holland, Nederland. Zij is getrouwd (1) met Pieter van den DOOL. Zij is getrouwd (2) met (Niet openbaar). MARTHA is overleden op 59 jarige leeftijd op 14 januari 1987 in 's Gravenzande, Zuid-Holland, Nederland. |
218. | PIETER BEISHUIZEN, zoon van BEREND BEISHUIZEN en JANTJE WIECHERS, is geboren op 2 December 1934 in MEEDEN, Groningen, Nederland en is gedoopt . Hij is getrouwd op 22 november 1963 met (Niet openbaar). Zij kregen 2 kinderen:
PIETER is overleden op 67 jarige leeftijd op 28 juli 2002. |
219. | NN SPORTEL, zoon van TJARK SPORTEL en EEFKE AUKE BEISHUIZEN. NN is overleden op 29 juni 1939 in SCHEEMDA, Groningen, Nederland. |
220. | GRIETJE JANTJE de GROOTH, dochter van JAN HENDRIK de GROOTH en JELTIENA BEISHUIZEN, is geboren op 1 augustus 1934 in WINSCHOTEN, Groningen, Nederland en is gedoopt in WINSCHOTEN, Groningen, Nederland. GRIETJE JANTJE is overleden op 17 jarige leeftijd op 18 januari 1952 in GRONINGEN, Groningen, Nederland en is begraven op 22 januari 1952 in WINSCHOTEN, Groningen, Nederland. |
221. | DIRK MEINDERT TAMMO de GROOTH, zoon van JAN HENDRIK de GROOTH en JELTIENA BEISHUIZEN, is geboren op 22 juni 1937 in WINSCHOTEN, Groningen, Nederland en is gedoopt in WINSCHOTEN, Groningen, Nederland. Hij is garagehouder/taxibedrijf van beroep. Hij is getrouwd in WINSCHOTEN, Groningen, Nederland met (Niet openbaar). DIRK MEINDERT TAMMO is overleden op 40 jarige leeftijd op 15 november 1977 in WINSCHOTEN, Groningen, Nederland en is begraven op 19 november 1977 in WINSCHOTEN, Groningen, Nederland. |
222. | MEINDERT BEISHUIZEN, zoon van TAMMO HITJO BEISHUIZEN en EGBERDINA MARIA LOUISA ten BROEKE, is geboren op 20 maart 1935 in ALPHEN aan de RIJN, Zuid-Holland, Nederland en is gedoopt in ALPHEN aan de RIJN, Zuid-Holland, Nederland. Hij is dr. psychologie van beroep. Hij is getrouwd op 2 september 1964 in DEN HAAG, Zuid-Holland, Nederland met (Niet openbaar). Zij kregen 3 kinderen:
MEINDERT is overleden op 74 jarige leeftijd op 22 December 2009 in VOORSCHOTEN, Zuid-Holland, Nederland en is begraven op 29 December 2009 in VOORSCHOTEN, Zuid-Holland, Nederland. |
223. | ALBERT WILLEM JULIAAN BERNHARD BOLT, zoon van PIETER BOLT en FROUWKE AALTJE BEISHUIZEN, is geboren op 19 maart 1941 in SCHEEMDA, Groningen, Nederland en is gedoopt op 6 april 1941 in SCHEEMDA, Groningen, Nederland. ALBERT WILLEM JULIAAN BERNHARD is overleden op 5 augustus 1941 in MEEDEN, Groningen, Nederland en is begraven op 10 augustus 1941 in MEEDEN, Groningen, Nederland. |
224. | GERRIT KLEEFMAN, zoon van LAMBERT KLEEFMAN en Geertje VEENKAMP, is geboren op 26 februari 1900 in NOORDBROEK, Groningen, Nederland. Hij is op 2 april 1932 landbouwer en groenteman, tuinder van beroep. Hij is getrouwd op 2 april 1932 in VLAGTWEDDE, Groningen, Nederland met FROUWKE BEISHUIZEN, dochter van JAN BEISHUIZEN en ZWAANTJE LENSTRA. Zij is geboren op 3 augustus 1897 in KANTENS, Groningen, Nederland. FROUWKE is overleden op 87 jarige leeftijd op 24 juli 1985 in EMMEN, Drenthe, Nederland. Zij kregen 3 kinderen:
GERRIT is overleden op 88 jarige leeftijd op 4 februari 1989 in EMMEN, Drenthe, Nederland. |
225. | WOLLY BEISHUIZEN, dochter van AUKO BEREND BEISHUIZEN en BERENDINA ROELFINA KRUIZINGA, is geboren op 16 December 1966 in WAGENBORG. WOLLY is overleden op 44 jarige leeftijd op 12 november 2011. |
226. | ZWAANTJE KLEEFMAN, dochter van GERRIT KLEEFMAN en FROUWKE BEISHUIZEN, is geboren op 9 september 1936 in EMMEN, Drenthe, Nederland. ZWAANTJE is overleden op 59 jarige leeftijd op 20 april 1996. |
![]() |
Doorzoek de genealogische gegevens van archieven www.openarch.nlMet Open Archieven kunt u akten doorzoeken van Nederlandse archieven. Open Archieven zoekt automatisch door naar gerelateerde akten, linkt naar andere gerelateerde informatiebronnen en toont de gegevens op een fraaie en inzichtelijke manier met daarbij context informatie. |
![]() |
Publiceer uw stamboom, zoek naar uw voorouders www.genealogieonline.nlGenealogie Online biedt u de mogelijkheid om eenvoudig uw genealogische gegevens en afbeeldingen op Internet te plaatsen. U krijgt suggesties over de mogelijke locaties van scans van akten bij archieven en mogelijke aanknopingspunten in andere stambomen. |
![]() |
Bewaar uw familiegeschiedenis, vorm een digitaal familiearchief www.familiearchivaris.nlDe website Familie Archivaris biedt stamboomonderzoekers een besloten virtuele ruimte waar een digitaal familiearchief gevormd kan worden met beeld en verhaal, samen met de familie. |
![]() |
Het sociale netwerk voor genealogen en archieven www.stamboomforum.nlHet Stamboom Forum biedt u mogelijkheden om in contact te komen met anderen over genealogie, archieven, geschiedenis en familienamen. In het Wie (onder)zoekt wie? register kunt u de familienamen opgeven en/of opzoeken die u (onder)zoekt. |
![]() |
Doorzoek snel en eenvoudig genealogische bronnen www.genealogiewerkbalk.nlDe Genealogie Werkbalk geeft u direct toegang tot een verzameling van belangrijke Nederlandse genealogische bronnen die allemaal doorzoekbaar zijn op familienaam, helpt u scans bij FamilySearch te vinden op plaatsnaam en jaartal en wijst de weg naar het archief. |