Stamboom Van Rijn/Koedooder/Mangnus/Oorthuis » Johanna Catharina Doodeman (1904-> 1976)

Persoonlijke gegevens Johanna Catharina Doodeman 


Gezin van Johanna Catharina Doodeman

Zij is getrouwd met Johannes Bosch.

Zij zijn getrouwd op 4 februari 1931 te Amsterdam, zij was toen 26 jaar oud.Bron 2

6 kinderen op kaart https://archief.amsterdam/indexen/deeds/985333ec-069f-56a3-e053-b784100ade19

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johanna Catharina Doodeman?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Bronnen

  1. https://archief.amsterdam/indexen/deeds/3a180e0a-c617-4408-b434-dca02c957a73
  2. https://www.wiewaswie.nl/nl/detail/100357411

Over de familienaam Doodeman

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Doodeman.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Doodeman.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Doodeman (onder)zoekt.

Historische gebeurtenissen


  • De temperatuur op 14 augustus 1904 lag tussen 9,9 °C en 24,3 °C en was gemiddeld 17,8 °C. Er was 7,4 uur zonneschijn (50%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • In het jaar 1904: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,4 miljoen inwoners.
    • 23 januari » De Noorse plaats Ålesund wordt verwoest door een brand.
    • 12 februari » Eerste editie van de Deense sensatiekrant Ekstra Bladet.
    • 12 februari » In Amsterdam wordt de eerste tentoonstelling van de Rijwiel- en Automobielindustrie (RAI) geopend.
    • 18 april » In Parijs verschijnt het socialistische dagblad L'Humanité voor het eerst.
    • 31 oktober » Einde van de pogingen van de Japanners om Port Arthur te veroveren in de Russisch-Japanse Oorlog
    • 31 oktober » Het Nationaal Congres van Brazilië keurt de Wet voor Verplichte Vaccinatie goed, wat de aanleiding is voor de "Vaccinrevolte".

Tip: herlaad deze pagina voor een nieuwe selectie van gebeurtenissen vanuit Wikipedia.



Bron: Wikipedia




Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Harry van Rijn, "Stamboom Van Rijn/Koedooder/Mangnus/Oorthuis", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-rijn-koedooder/I7043.php : benaderd 23 maart 2023), "Johanna Catharina Doodeman (1904-> 1976)".