Stamboom Van Rein » Christina Christians (1880-1953)

Persoonlijke gegevens Christina Christians 

  • Zij is geboren op 12 januari 1880 in Oudedijk, Beerta, Groningen, Nederland.Bron 1
    Aktedatum 13-01-1880
    Geboortedatum 12-01-1880
    Geboorteplaats Oudedijk gem. Beerta

    Kind Christina Christians
    Geslacht v
    Vader Jan Christians
    Leeftijd 30 jaar
    Beroep daglooner
    Moeder Geessien Menken
    Beroep dagloonersche

    Bron
    Geboorteregister Beerta 1880
    Aktenummer 7
  • Beroep: Dienstmeid.Bron 1
  • Zij is overleden op 21 februari 1953 in Groningen, Groningen, Nederland, zij was toen 73 jaar oud.Bron 1
    Overlijden21-02-1953 Groningen

    Overledene Christina Christians
    Geslacht v
    Leeftijd 73 jaar
    Geboorteplaats Beerta

    Relatie Klaas Dusseljé
    Relatietype overleden echtgenoot

    Vader Jan Christians
    Moeder Geessien Menken

    Bron
    Overlijdensregister Groningen 1953
    Aktenummer 303
  • Een kind van Jan Christiaans en Geessien Menken
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 22 juli 2024.

Gezin van Christina Christians

Zij is getrouwd met Klaas Dusseljé.

Zij zijn getrouwd op 22 mei 1913 te Winschoten, Groningen, Nederland, zij was toen 33 jaar oud.Bron 1

Huwelijk 22-05-1913 Winschoten

Bruidegom Klaas Dusseljé, molenaarsknecht
Geboren Scheemda
Vader Derk Dusseljé, arbeider
Moeder Trijntje Koers

Bruid Christina Christians, dienstmeid
Geboren Beerta
Vader Jan Christians, arbeider
Moeder Geessien Menken

Bron
Huwelijksregister Winschoten 1913
Aktenummer 42

Kind(eren):

  1. NN Dusseljé  1914

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Christina Christians?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Christina Christians

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Christina Christians


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. (Niet openbaar)

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 12 januari 1880 lag rond de -4,8 °C. De winddruk was 1 kgf/m2 en kwam overheersend uit het oosten. De luchtdruk bedroeg 78 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 88%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 20 augustus 1879 tot 23 april 1883 was er in Nederland het kabinet Van Lijnden van Sandenburg met als eerste minister Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (conservatief-AR).
    • In het jaar 1880: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
      • 1 januari » De aanleg van het Panamakanaal vangt aan.
      • 27 april » Clarke en Foster krijgen een patent op het eerste elektrische hoortoestel.
      • 3 juni » Alexander Graham Bell gebruikt zijn fotofoon voor de eerste keer om een draadloos telefoongesprek te verzenden.
      • 24 juni » Eerste uitvoering van O Canada, het lied dat later het volkslied van Canada zou worden.
      • 20 oktober » De Vrije Universiteit Amsterdam wordt opgericht.
      • 11 november » Ned Kelly, een Australische outlaw, wordt opgehangen in Melbourne.
    • De temperatuur op 22 mei 1913 lag tussen 9,2 °C en 14,8 °C en was gemiddeld 12,1 °C. Er was 6,6 mm neerslag. Er was 6,3 uur zonneschijn (39%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1913: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,1 miljoen inwoners.
      • 23 augustus » In Kopenhagen wordt het beeld van de kleine zeemeermin onthuld, gemaakt door de beeldhouwer Edward Eriksen (1876-1959).
      • 28 augustus » Koningin Wilhelmina opent het Vredespaleis in Den Haag.
      • 31 augustus » Oprichting van de Philips Sport Vereniging (PSV). Voetbal is een van de 19 sporttakken van PSV.
      • 10 september » Eerste autoweg van kust tot kust wordt geopend in de Verenigde Staten.
      • 1 december » Ford Motor Company introduceert de lopende band. Het productieprincipe werd overigens al toegepast door Oldsmobile.
      • 21 december » In de New York World verschijnt de eerste kruiswoordpuzzel. Hij is bedacht door Arthur Wynne.
    • De temperatuur op 21 februari 1953 lag tussen 5,9 °C en 8,2 °C en was gemiddeld 7,2 °C. Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 2 september 1952 tot 13 oktober 1956 was er in Nederland het kabinet Drees II met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
    • In het jaar 1953: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 10,4 miljoen inwoners.
      • 1 februari » Watersnood; Nederlandse, Belgische en Engelse zeedijken breken door bij een stormvloed: 1835 doden.
      • 26 maart » Jonas Salk maakt het bestaan van zijn vaccin tegen polio wereldkundig.
      • 14 april » Invasie van de Vietminh in Laos.
      • 25 april » James Watson en Francis Crick publiceren in Nature de structuur van het menselijk DNA.
      • 25 oktober » Voor de eerste keer wordt een voetbalwedstrijd uitgezonden op de Nederlandse televisie. Voor de rechten van Nederland-België betaalt de NTS vijfhonderd gulden aan de KNVB. Nederland telt dertigduizend televisietoestellen.
      • 20 november » De Amerikaanse testpiloot Scott Crossfield vliegt als eerste tweemaal zo snel als het geluid.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Christians


    De publicatie Stamboom Van Rein is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Max van Rein, "Stamboom Van Rein", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-rein/I3432.php : benaderd 15 juni 2026), "Christina Christians (1880-1953)".