Stamboom Van Rein » Aaltje Salomons (1877-1878)

Persoonlijke gegevens Aaltje Salomons 

  • Zij is geboren op 19 oktober 1877 in Gasselternijveen, Gasselte, Drenthe, Nederland.Bron 1
    Gasselte Geboorte 20-10-1877 55 Jan Salomons Vader Wolthuis

    Geboorte, Gasselte, 20-10-1877, aktenummer 55

    Kind: Aaltje Salomons,
    geboren te Gasselternijveen (Gasselte) op 19-10-1877,
    dochter van Jan Salomons, beroep: schipper; oud: 32 jaar, en Marchien Wolthuis, beroep: zonder.
  • Beroep: - Geen beroep -.Bron 1
  • Zij is overleden op 16 september 1878 in Gasselternijveen, Gasselte, Drenthe, Nederland.Bron 1
    Gasselte Overlijden 17-09-1878 31 Jan Jans Salomons Vader Wolthuis

    Overlijden (Overlijden), Gasselte, 17-09-1878, aktenummer 31

    Overleden: Aaltje Salomons;
    geboren op: 19-10-1877 te Gasselte; beroep: zonder,
    overleden op 16-09-1878 te Gasselternijveen (Gasselte); oud: 10 maand,
    dochter van Jan Jans Salomons; beroep: schipper, en Marchien Wolthuis; beroep: zonder
  • Een kind van Jan Salomons en Marchien Wolthuis
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 4 november 2022.

Gezin van Aaltje Salomons

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Aaltje Salomons?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Aaltje Salomons

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Aaltje Salomons

Jan Salomons
1845-1924

Aaltje Salomons
1877-1878


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. (Niet openbaar)

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 19 oktober 1877 lag rond de 8,6 °C. De winddruk was 2 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 81%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 augustus 1874 tot 3 november 1877 was er in Nederland het kabinet Heemskerk - Van Lijnden van Sandenburg met als eerste ministers Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief) en Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (AR).
    • Van 3 november 1877 tot 20 augustus 1879 was er in Nederland het kabinet Kappeijne van de Coppello met als eerste minister Mr. J. Kappeijne van de Coppello (liberaal).
    • In het jaar 1877: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
      • 1 januari » Koningin Victoria wordt uitgeroepen tot keizerin van India.
      • 5 maart » Rutherford B. Hayes wordt beëdigd als 19e President van de Verenigde Staten
      • 15 augustus » In hun uitvindersvete behaalt Edison toch nog een kleine overwinning op Bell: door Edisons toedoen op deze dag zeggen we tegenwoordig "hallo" als begroeting aan de telefoon en niet "ahoy" (Bells keuze).
      • 18 augustus » De Amerikaanse astronoom Asaph Hall ontdekt de manen van Mars. Hij noemt ze Phobos en Deimos.
      • 21 november » Thomas Edison vindt de fonograaf uit.
      • 6 december » De eerste editie van The Washington Post verschijnt.
    • De temperatuur op 16 september 1878 lag rond de 15,4 °C. Er was 1 mm neerslag. De winddruk was 16 kgf/m2 en kwam overheersend uit het westen. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 66%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 3 november 1877 tot 20 augustus 1879 was er in Nederland het kabinet Kappeijne van de Coppello met als eerste minister Mr. J. Kappeijne van de Coppello (liberaal).
    • In het jaar 1878: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
      • 20 februari » Kardinaal Gioacchino Pecci wordt gekozen tot Paus Leo XIII.
      • 3 maart » Kroning van Paus Leo XIII in Rome.
      • 4 maart » Herstel van de rooms-katholieke bisschoppelijke hiërarchie in Schotland door oprichting van het aartsbisdom Saint Andrews en Edinburgh met vier bisdommen en het aartsbisdom Glasgow zonder suffragaan-bisdommen.
      • 3 april » Het Rotterdamsch Nieuwsblad verschijnt voor het eerst.
      • 4 mei » De fonograaf wordt voor het eerst gedemonstreerd.
      • 7 september » William Booth verandert de naam van zijn Christian Mission in The Salvation Army. In Nederlands wordt dit het Leger des Heils genoemd.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1862 » Auguste Lumière, Frans fotografie- en filmpionier († 1954)
    • 1871 » Louis Fles, Nederlands zakenman, activist en auteur († 1940)
    • 1872 » Jacques Edwin Brandenberger, Zwitsers textielingenieur en uitvinder van het cellofaan († 1954)
    • 1873 » Jaap Eden, Nederlands schaats- en wielerkampioen († 1925)
    • 1876 » Adolpho Ducke, Braziliaans botanicus en entomoloog († 1959)
    • 1893 » Herman Meulemans, Belgisch componist, organist en muziekpedagoog († 1965)

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Salomons

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Salomons.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Salomons.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Salomons (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Van Rein is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Max van Rein, "Stamboom Van Rein", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-rein/I20479.php : benaderd 9 februari 2025), "Aaltje Salomons (1877-1878)".