Stamboom Stroo Van der Leeuw » Otto (Othon Eudes) de Vermandois (979-1045)

Persoonlijke gegevens Otto (Othon Eudes) de Vermandois 

  • Hij is geboren op 29 augustus 0979 in Vermandois, Frankrijk.Bron 1
    ↓Zie notitie onderaan pagina↓
  • Titel: Graaf
    Van Vermandois.
  • Hij is overleden op 25 mei 1045 in Vermandois, Frankrijk, hij was toen 65 jaar oud.
  • Een kind van Herbert III de Vermandois en Ermengard van Bar
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 28 april 2020.

Gezin van Otto (Othon Eudes) de Vermandois

Hij is getrouwd met Pavia (Patia) Boulogne, Ham.

Zij zijn getrouwd.


Kind(eren):


  • Het echtpaar heeft gemeenschappelijke voorouders.

  • Notities over Otto (Othon Eudes) de Vermandois

    Otto van Vermandois (ca. 990 – 25 mei 1045) was een jongere zoon van Herbert III van Vermandois uit het karolingische huis der Herbertijnen en Ermengarde. In 1010 volgde hij zijn broer Albert op, die afstand had gedaan van het graafschap om zich terug te trekken in de abdij van Homblières. Enkele tijd nadien verliet zijn broer Albert II echter het klooster en diende Otto het graafschap terug te geven. Bij de dood van Albert II in 1021, volgde Otto zijn broer een tweede keer op als graaf van Vermandois. Otto heeft een schenking gedaan aan de Notre-Dame de Homblières.

    Otto was gehuwd met een zeker Pavia, en werd vader van:
    * Herbert IV (ook Herbert VI genoemd)
    * mogelijk Simon, de mogelijke stamvader van de heren van Ham (Somme)
    * mogelijk Peter

    Bron: https://nl.wikipedia.org/wiki/Otto_van_Vermandois

    Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Otto (Othon Eudes) de Vermandois?
    De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


    Tijdbalk Otto (Othon Eudes) de Vermandois

      Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
    Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Otto (Othon Eudes) de Vermandois

Otto (Othon Eudes) de Vermandois
979-1045



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Kwartierstaat Dietz

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam De Vermandois


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Frans Stroo, "Stamboom Stroo Van der Leeuw", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-stroo-van-der-leeuw/I16148.php : benaderd 11 september 2026), "Otto (Othon Eudes) de Vermandois (979-1045)".