Stamboom Familie Baas » Rikste Uulders

Persoonlijke gegevens Rikste Uulders 


    Gezin van Rikste Uulders

    (1) Zij heeft/had een relatie met Hemmo Mejeur.

    De relatie startte


    Kind(eren):

    1. Derk Mejeur  ± 1867-????


    (2) Zij is getrouwd met Hemmo Geerts Mejeur.

    Zij zijn getrouwd op 19 mei 1854 te Midwolda, Groningen, Netherlands.Bron 1


    Kind(eren):

    1. Anje Mejeur  1855-????
    2. Dina Mejeur  1856-1934
    3. Antje Mejeur  1858-< 1864
    4. Tiddo Mejeur  1859-1945 
    5. Geert Mejeur  1862-???? 
    6. Antje Mejeur  1864-????
    7. Jurren Mejeur  1866-????
    8. Derk Mejeur  1867-????
    9. Hemmo Mejeur  1870-???? 
    10. Jan Mejeur  1872-????

    Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Rikste Uulders?
    De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

    Voorouders (en nakomelingen) van Rikste Uulders

    Rikste Uulders
    ????-

    (1) 

    Hemmo Mejeur
    1870-????

    Derk Mejeur
    ± 1867-????
    (2) 1854
    Anje Mejeur
    1855-????
    Dina Mejeur
    1856-1934
    Antje Mejeur
    1858-< 1864
    Tiddo Mejeur
    1859-1945
    Geert Mejeur
    1862-????
    Antje Mejeur
    1864-????
    Jurren Mejeur
    1866-????
    Derk Mejeur
    1867-????
    Hemmo Mejeur
    1870-????
    Jan Mejeur
    1872-????

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Marriage Records of Groningen Archives. Marriage Records of Groningen Archives.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 19 mei 1854 lag rond de 11,5 °C. De relatieve luchtvochtigheid was 50%. Bron: KNMI
    • De Republiek der Verenigde Nederlanden werd in 1794-1795 door de Fransen veroverd onder leiding van bevelhebber Charles Pichegru (geholpen door de Nederlander Herman Willem Daendels); de verovering werd vergemakkelijkt door het dichtvriezen van de Waterlinie; Willem V moest op 18 januari 1795 uitwijken naar Engeland (en van daaruit in 1801 naar Duitsland); de patriotten namen de macht over van de aristocratische regenten en proclameerden de Bataafsche Republiek; op 16 mei 1795 werd het Haags Verdrag gesloten, waarmee ons land een vazalstaat werd van Frankrijk; in 3.1796 kwam er een Nationale Vergadering; in 1798 pleegde Daendels een staatsgreep, die de unitarissen aan de macht bracht; er kwam een nieuwe grondwet, die een Vertegenwoordigend Lichaam (met een Eerste en Tweede Kamer) instelde en als regering een Directoire; in 1799 sloeg Daendels bij Castricum een Brits-Russische invasie af; in 1801 kwam er een nieuwe grondwet; bij de Vrede van Amiens (1802) kreeg ons land van Engeland zijn koloniën terug (behalve Ceylon); na de grondwetswijziging van 1805 kwam er een raadpensionaris als eenhoofdig gezag, namelijk Rutger Jan Schimmelpenninck (van 31 oktober 1761 tot 25 maart 1825).
    • Van 19 april 1853 tot 1 juli 1856 was er in Nederland het kabinet Van Hall - Donker Curtius met als eerste ministers Mr. F.A. baron Van Hall (conservatief-liberaal) en Mr. D. Donker Curtius (conservatief-liberaal).
    • In het jaar 1854: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 3,3 miljoen inwoners.
      • 31 januari » Het Koninklijk Nederlands Meteorologisch Instituut (KNMI) wordt opgericht. Christophorus Buys Ballot is de eerste hoofddirecteur.
      • 24 april » In Wenen vindt het huwelijk plaats tussen Elisabeth in Beieren (Sisi) en Frans Jozef I van Oostenrijk.
      • 9 oktober » Begin van de Belegering van Sebastopol
      • 21 oktober » Florence Nightingale wordt met een staf van 38 verpleegsters naar de Krimoorlog gestuurd.
      • 22 november » Executie van Johann Heinrich Kemper voor drievoudige moord en tweevoudige poging tot moord in Amsterdam.
      • 2 december » Oostenrijk sluit een alliantie met het Verenigd Koninkrijk en Frankrijk.

    Over de familienaam Uulders

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Uulders.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Uulders.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Uulders (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Familie Baas is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Klaas Baas, "Stamboom Familie Baas", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-familie-baas/I1308.php : benaderd 19 maart 2025), "Rikste Uulders".