Kwartierstaat van Kampen » Pieter Dirksz Elstgeest

Persoonlijke gegevens Pieter Dirksz Elstgeest 


Verwantschap Pieter Dirksz Elstgeest


Voorouders (en nakomelingen) van Pieter Dirksz Elstgeest


Gezin van Pieter Dirksz Elstgeest

Hij is getrouwd met Aegtje Frederiksdr van Vliet.

Zij zijn getrouwd op 14 januari 1721 te Zoeterwoude.Bron 1

Ze zijn in de kerk getrouwd op 3 februari 1721 te Zoeterwoude.Bron 2


Kind(eren):

  1. Maria Elsgeest  1721-????
  2. Maria Elsgeest  1722-????
  3. Simon Elsgeest  1723-????
  4. Joanna Elsgeest  1725-????
  5. Nicolaa (Claasje) Pietersdr. Elsgeest  1726-???? 
  6. Anna Elsgeest  1728-????
  7. Maria Elsgeest  1731-????


Notities over Pieter Dirksz Elstgeest

Rechterlijk Archief van Sassenheim inv.no. 9
door H.J. van der Waag

172v. 11-4-1726. Aaltie Gerritsdr. den Haan weduwe van Jan Dirkszn. Bourgondien verkoopt Leendert Bruynenzn. van der Bijl mede schepen in dienste alhier een woning als huis, stalling en schuur met een partij teelland tezamen 8 hond 17 roe, belend NO de erven van Beatrix Symonsdr., ZO Cornelis Pieterszn. van Bourgondien, ZW de heer Willem van Egmond van der Nyenburgh en NW de Heereweg, belast met 2 gulden 14 st per jr een gedeelte van 10 gulden, nog verhuurd aan Pieter Dirkszn. Elstgeest voor 2 jr tot Kerstmis 1727 tegen 72 gulden per jr, alles volgens de oude waarbrieven, daarvan de jongste is van 13-9-1701, voor 440 gulden.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Pieter Dirksz Elstgeest?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Bronnen

  1. Erfgoed leiden
  2. website oud soeterwoude

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).


De publicatie Kwartierstaat van Kampen is samengesteld door (neem contact op).
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Heidi Jonkman, "Kwartierstaat van Kampen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-van-kampen/I3542.php : benaderd 29 maart 2023), "Pieter Dirksz Elstgeest".