Grietje de Jongh | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1768 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Jasper Klaas Baas |
Zij is getrouwd met Jasper Klaas Baas.
Zij zijn getrouwd op 28 augustus 1768 te Mijdrecht.De Huwlijksche Voorstellingen van Jasper Baas, JM, gebooren en woonende te Mijdrecht aan den Amstel & Grietje de Jongh, JD, Gebooren aan den Amstel onder Mijdrecht en wonende te Thamen. Zijn alhier den 14, 21 & 28 augustus onverhindert geschied waar van den 28 betoon gegeven is na Thamen.
ONDERTROUW AKTE, Mijdrecht S&S, 13 sept.1800:
In ondertrouw aangeteekend Jasper Baas, weduwenaar van Grietje de Jong, en Vrouwtje van der Heijden, meerderjaarige dochter; woonende beide onder dezen Gerechte; en zijnde van de Meniste godsdienst. Omme naar afloop van drie gwoone Zondags proclamatien in den Echt te treeden
Kind(eren):
ONDERTROUW AKTE, Mijdrecht GK, 14 aug.1768:
De Huwlijksche Voorstellingen van Jasper Baas, JM, gebooren en woonende te Mijdrecht aan den Amstel & Grietje de Jongh, JD,Gebooren aan den Amstel onder Mijdrecht en wonende te Thamen. Zijn alhier den 14, 21 & 28 augustus onverhindert geschied waar van den 28 betoon gegeven is na Thamen.
Grietje is in mei 1765 gedoopt (volwassendoop) in de doopsgezinde kerk te Mijdrecht.