Gerrit Laurensz Van Commene | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
1637 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
Annichge Dielofs |
Hij is getrouwd met Annichge Dielofs.
Zij zijn getrouwd in het jaar 1637, hij was toen 32 jaar oud.Kind(eren):
Gerrit is metselaar van beroep als hij in 1644 zijn schoonvader Dielof Gijsbertsz opvolgt als poorter van de Hofpoort te Woerden.
1644 'Gerrit Lourusz poortier van de Hoffpoort ende waterheck tesamen voor sijn dienst 28,- 'Noch betaelt aende drie poortiers dat ze op de Woertse Kermis in de poorten saeten 3,- (een gulden extra per poorter dus)
1645 'Comt. Gerrit Lourusz poortier metselaer dat hij verdient heeft van de stadt volgens zijn cedulle de som van 44.7.0.'
Op 26 juni 1651 ondertekent hij een notariele akte waarin staat vermeld dat Annichge en hij delen in de erfenis van Neeltge Willems van Broeckhuijsen, halfzuster van de schoonmoeder van Gerrit. Op 30 juli 1653 wordt aan hen uitbetaald: 16.5.6