Kwartierstaat Broekman-Bokstijn » Gerardus "Gerrit" Boksteijn (1908-1962)

Persoonlijke gegevens Gerardus "Gerrit" Boksteijn 


Gezin van Gerardus "Gerrit" Boksteijn

Hij is getrouwd met Catharina Arida Van den Bosch.

Zij zijn getrouwd.

Ben Remie: Zie F. Pouw: ‘Openbare School Vreeswijk 75+ jaar’ (1990) voor een school foto van Gert (sr.) in 1919 op pagina 269, voor Gert (jr.) en Marie in 1949 op pagina 250 en in 1951 op pagina 248.

Notities over Gerardus "Gerrit" Boksteijn

Ben Remie : woont een tijdje op sslb ‘Schülp’, in oktober 1947 op de Keulsche Vaart IV, vaart later op de ‘Sigi’ van de Nederlandse Rijnvaart Vereniging (NRV). Deze motorsleepboot was de vroegere sslb. ‘Keulsche Vaart XVII’.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Gerardus "Gerrit" Boksteijn?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Gerardus "Gerrit" Boksteijn

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Gerardus Boksteijn


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Ben Remie

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 31 oktober 1908 lag tussen 2,4 °C en 15,0 °C en was gemiddeld 8,0 °C. Er was 7,3 uur zonneschijn (75%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1908: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,7 miljoen inwoners.
      • 11 januari » Het Nationaal Park Grand Canyon wordt als nationaal monument ingesteld.
      • 24 januari » Robert Baden-Powell richt de scouting op.
      • 27 januari » Ontdekking van de Jupitermaan Pasiphae door Philibert Jacques Melotte.
      • 13 juli » Vrouwen doen voor het eerst mee aan de moderne Olympische Spelen.
      • 7 november » Ernest Rutherford slaagt er voor het eerst in een atoom te isoleren.
      • 28 december » In Messina (Italië) vallen als gevolg van een aardbeving en een tsunami meer dan 100.000 doden.
    • De temperatuur op 28 oktober 1962 lag tussen 5,5 °C en 11,6 °C en was gemiddeld 7,8 °C. Er was 6,2 mm neerslag gedurende 2,5 uur. Er was 6,2 uur zonneschijn (63%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 19 mei 1959 tot 24 juli 1964 was er in Nederland het kabinet De Quay met als eerste minister Prof. dr. J.E. de Quay (KVP).
    • In het jaar 1962: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 11,7 miljoen inwoners.
      • 4 februari » De Londense krant The Sunday Times geeft voor het eerst de zondagsbijlage in kleurendruk uit.
      • 1 juni » Israël maakt bekend dat Adolf Eichmann een dag eerder is geëxecuteerd, door middel van ophanging en dat zijn stoffelijk overschot is gecremeerd en is uitgestrooid over de Middellandse Zee.
      • 24 augustus » Opening van de Generaal Rafael Urdanetabrug in Venezuela.
      • 21 oktober » Oprichting van de Algerijnse voetbalbond.
      • 25 oktober » Europa's eerste waterdrukkernreactor gaat in bedrijf, in Mol in België.
      • 26 november » Mies Bouwman presenteert 23 uur lang voor de televisie de inzamelingsactie Open het Dorp.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Boksteijn


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Martijn Broekman, "Kwartierstaat Broekman-Bokstijn", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-broekman-bokstijn/I938.php : benaderd 19 maart 2025), "Gerardus "Gerrit" Boksteijn (1908-1962)".