Henglias; de verzamelde gegevens van de Hengelose bevolking » Guurtje Averes (1906-2003)

Persoonlijke gegevens Guurtje Averes 

  • Zij is geboren op 4 augustus 1906 in Hengelo.
  • Beroep: tot 1932 lerares kinderverzorging.
    C.T. Storkschool
  • Woonachtig:
    • vanaf 1906: Paul Krugerstraat 53, Hengelo.
    • vanaf 1908: Anninksweg 111, Hengelo.
    • van 5 oktober 1924 tot 6 maart 1930: Gabriël Metzostraat 8, Amsterdam.
    • vanaf 29 mei 1932: Spoorstraat 50, Soest.
  • Zij is overleden in het jaar 2003, zij was toen 96 jaar oud.Bron 1
  • Een kind van Johan Adam Averes en Charlotte Huizinga
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 30 april 2022.

Gezin van Guurtje Averes

Zij is getrouwd met Hanzo Lemstra Van Beusekom.

Zij zijn getrouwd op 29 mei 1932 te Hengelo, zij was toen 25 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Guurtje Averes?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Guurtje Averes

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Guurtje Averes

Guurtje Averes
1906-2003

1932

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Margreet Heringa

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 5 augustus 1906 lag tussen 12,3 °C en 21,0 °C en was gemiddeld 16,6 °C. Er was 0,2 mm neerslag. Er was 11,4 uur zonneschijn (74%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 16 augustus 1905 tot 10 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • In het jaar 1906: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,5 miljoen inwoners.
    • 7 april » Kurt Wegener en Alfred Wegener landen na met een luchtballon 52 uur in de lucht gebleven te zijn; een record.
    • 19 mei » De 19,7km lange Simplon-tunnel tussen Zwitserland en Italië wordt feestelijk geopend.
    • 19 mei » Oprichting van de Engelse voetbalclub Southend United.
    • 31 mei » Koning Alfons XIII van Spanje trouwt met Victoria Eugénie van Battenberg, kleindochter van Victoria van het Verenigd Koninkrijk. Tijdens een rijtoer door Madrid wordt een bomaanslag gepleegd, waarbij doden vallen in het gevolg van het bruidspaar.
    • 3 september » De Vereniging Natuurmonumenten doet haar eerste aankoop, het Naardermeer.
    • 22 november » In Bilthoven wordt de Stichtse Cricket en Hockey Club (SCHC) opgericht.
  • De temperatuur op 30 mei 1932 lag tussen 8,9 °C en 18,3 °C en was gemiddeld 13,1 °C. Er was 0,5 mm neerslag gedurende 0,3 uur. Er was 1,5 uur zonneschijn (9%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 augustus 1929 tot 25 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1932: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,1 miljoen inwoners.
    • 19 maart » Opening van de Sydney Harbour Bridge.
    • 27 maart » Oprichting van de amateurvoetbalclub VV De Bataven.
    • 12 mei » Tien weken na zijn kidnapping wordt het zoontje van Charles Lindbergh dood teruggevonden.
    • 21 mei » Amelia Earhart voltooit als eerste vrouw een non-stop solovlucht over de Atlantische Oceaan.
    • 18 juli » Verheffing van de Apostolische Prefectuur Padang in Nederlands-Indië tot Apostolisch vicariaat.
    • 31 oktober » Het Londense metrostation Gillespie Road wordt vernoemd naar Arsenal.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Averes

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Averes.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Averes.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Averes (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Jan Verkade, "Henglias; de verzamelde gegevens van de Hengelose bevolking", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/henglias/I28511.php : benaderd 12 mei 2026), "Guurtje Averes (1906-2003)".