Stamboom Groeneveld » Catharina Jacobs (Catharina Jacobs ) 't Jong (1628-< 1687)

Persoonlijke gegevens Catharina Jacobs (Catharina Jacobs ) 't Jong 


Gezin van Catharina Jacobs (Catharina Jacobs ) 't Jong

Zij is getrouwd met Joris Evertsz Rietdijck.

Zij zijn getrouwd op 2 februari 1645 te Oostvoorne, zij was toen 16 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Evert Jorisz Rietdijck  1646-1714 
  2. David Jorisz Rietdijck  1659-1715 


Notities over Catharina Jacobs (Catharina Jacobs ) 't Jong

van de onmondige kinderen van wijlen jhr. Philps van Schoonhoven, in zijn leven majoor van het regiment van graaf Willem van Hornes, en Eleonora van Stepraat, en erfgenamen van Maria van Stepraat, wed. van Mr. Gillis de Gerbode, transporteren aan Pieter Jacobsz 't Jong een schepenverlijt van 854 car. g. op 25-4-1667 door Catharina Jacobs, wed. van Joris Evertsz Rietdijck, voor schepenen van Oostvoorne t.b.v. gemelde Maria Stepraat gepasseerd en verzekerd op haar woninkje, schuur, berg en keet staande op de Rietdijk onder Oostvoorne.>="mi_values">d>

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Catharina Jacobs (Catharina Jacobs ) 't Jong?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Catharina Jacobs (Catharina Jacobs ) 't Jong

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Catharina Jacobs 't Jong

Catharina Jacobs 't Jong
1628-< 1687

1645

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • Stadhouder Prins Frederik Hendrik (Huis van Oranje) was van 1625 tot 1647 vorst van Nederland (ook wel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden genoemd)
  • In het jaar 1645: Bron: Wikipedia
    • 6 maart » Paus Innocentius X creëert zeven nieuwe kardinalen, onder wie de curieprelaat Benedetto Odescalchi.
    • 14 juni » Slag bij Naseby: grote overwinning van Oliver Cromwell op Karel I.
    • 2 september » Eerstesteenlegging voor de Sael van Oranje, die later zou uitgroeien tot Paleis Huis ten Bosch.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam 't Jong