Gezinsreconstructies Steenwijk » Aukjen Otter (1921-2006)

Persoonlijke gegevens Aukjen Otter 


Gezin van Aukjen Otter

Zij is getrouwd met Jan Wind.

Zij zijn getrouwd op 9 april 1946 te Steenwijk, zij was toen 25 jaar oud.

adv OSC 29-03-1946

Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Aukjen Otter?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Aukjen Otter

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Aukjen Otter

Albert Otter
1859-1946
Jacob Simons
1852-1916
Albert Otter
1895-????
Antje Simons
1899-1955

Aukjen Otter
1921-2006

1946

Jan Wind
1918-1995


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 8 april 1921 lag tussen -0.4 °C en 12,6 °C en was gemiddeld 6,5 °C. Er was 10,3 uur zonneschijn (77%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1921: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,9 miljoen inwoners.
    • 25 februari » Georgië wordt bezet door de Sovjet-Unie.
    • 4 maart » Warren G. Harding wordt beëdigd als 29e president van de Verenigde Staten
    • 21 april » Oprichting van de Italiaanse voetbalclub AC Pistoiese.
    • 27 april » Bij de gemeenteraadsverkiezingen in de gemeente Amsterdam worden namens de Rapaille Partij de zwerver Had-je-me-maar en de ex-anarchist Bertus Zuurbier verkozen.
    • 1 mei » De gemeente Veldhoven ontstaat uit drie vroegere dorpen.
    • 3 december » Oprichting van de Egyptische voetbalbond.
  • De temperatuur op 9 april 1946 lag tussen 2,7 °C en 11,1 °C en was gemiddeld 7,1 °C. Er was 10,5 uur zonneschijn (78%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 24 juni 1945 tot 3 juli 1946 was er in Nederland het kabinet Schermerhorn - Drees met als eerste ministers Prof. ir. W. Schermerhorn (VDB) en W. Drees (PvdA).
  • Van 3 juli 1946 tot 7 augustus 1948 was er in Nederland het kabinet Beel I met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
  • In het jaar 1946: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,3 miljoen inwoners.
    • 10 januari » Voor het eerst wordt met radar een verbinding met de maan gemaakt.
    • 19 februari » Eerste uitzending van het AVRO-radioprogramma Arbeidsvitaminen.
    • 2 maart » De communistische leider Hồ Chí Minh roept zichzelf uit tot president van Noord-Vietnam.
    • 7 mei » Tokyo Telecommunications Engineering, het huidige Sony, wordt opgericht.
    • 16 mei » Demonstratie van de eerste magnetische bandrecorder door Jack Mullin.
    • 9 juni » Koning Rama VIII van Thailand wordt doodgeschoten gevonden in zijn slaapkamer. Hij wordt opgevolgd door zijn broer Bhumibol als koning Rama IX.
  • De temperatuur op 23 september 2006 lag tussen 14,7 °C en 22,8 °C en was gemiddeld 18,4 °C. Er was -0.1 mm neerslag. Er was 2,4 uur zonneschijn (20%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 27 mei 2003 tot vrijdag 7 juli 2006 was er in Nederland het kabinet Balkenende II met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • Van vrijdag 7 juli 2006 tot donderdag 22 februari 2007 was er in Nederland het kabinet Balkenende III met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • In het jaar 2006: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,3 miljoen inwoners.
    • 18 april » Radiozender Yorin FM wordt omgedoopt tot Caz!.
    • 3 juni » Montenegro verklaart zich officieel onafhankelijk van Servië.
    • 30 juni » De dag vóór de Ronde van Frankrijk 2006 krijgen 9 wielrenners, waaronder favorieten zoals Jan Ullrich en Ivan Basso een startverbod wegens vermeend dopinggebruik. Het Astana - Würth Team kan uiteindelijk niet starten omdat vijf van de negen renners geweerd zijn en de ploeg dus niet aan het vereiste minimum van zes renners raakt.
    • 3 juli » Metro ontspoort in Valencia.
    • 1 december » Op basisschool De Klimop in Hoogerheide wordt Jesse Dingemans (8) vermoord.
    • 28 december » De Unie van Islamitische Rechtbanken wordt door troepen van het Somalische regeringsleger en het leger van Ethiopië uit de Somalische hoofdstad Mogadishu verjaagd.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1918 » Betty Ford, echtgenote van Amerikaans president Gerald Ford († 2011)
  • 1919 » Ian Smith, Rhodesisch politicus († 2007)
  • 1920 » Gerhard Zinke, Duits componist, muziekpedagoog en dirigent
  • 1921 » Herman van Raalte, Nederlands voetbaldoelman († 2013)
  • 1921 » Jan Novák, Tsjechisch componist († 1984)
  • 1923 » Edward Mulhare, Amerikaans acteur († 1997)

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Otter

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Otter.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Otter.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Otter (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
M. Hoogma, "Gezinsreconstructies Steenwijk", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/gezinsreconstructies-steenwijk/I28610.php : benaderd 21 juni 2025), "Aukjen Otter (1921-2006)".