Genealogie Wiedeman » Pieter Franciscus Snoek (1907-)

Persoonlijke gegevens Pieter Franciscus Snoek 


Gezin van Pieter Franciscus Snoek

(1) Hij had een relatie met Mien Krabbendam.

De relatie startte

Beroep: Winkelbediende

Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)


(2) Hij is getrouwd met Neeltje Sparreboom.

Zij zijn getrouwd op 11 september 1930 te Amsterdam, hij was toen 23 jaar oud.Bron 1


Notities over Pieter Franciscus Snoek

Winkelier

Tijdbalk Pieter Franciscus Snoek

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Pieter Franciscus Snoek

Teunis Snoek
1825-1897
Koop Snoek
1872-????

Pieter Franciscus Snoek
1907-????

(1) 
(2) 1930

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. GenLias-Aktenummer:reg.5E:fol.50v

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 11 september 1930 lag tussen 11,8 °C en 19,0 °C en was gemiddeld 15,1 °C. Er was -0,1 uur zonneschijn (0%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1930: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,8 miljoen inwoners.
      • 13 maart » De Amerikaans astronoom Clyde Tombaugh maakt melding van de ontdekking van de planeet Pluto.
      • 5 april » In een gebaar van burgerlijke ongehoorzaamheid breekt Mahatma Gandhi de Britse wet door naar de zee te lopen en zout te maken.
      • 13 augustus » Oprichting van het Bisdom Berlijn in Duitsland.
      • 28 september » Oprichting van de Portugese voetbalclub CD Trofense.
      • 2 november » Haile Selassie wordt tot keizer van Ethiopië gekroond.
      • 22 december » De Federaasje fan Fryske Studinteferienings wordt opgericht.

    Over de familienaam Snoek

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Snoek.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Snoek.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Snoek (onder)zoekt.

    De publicatie Genealogie Wiedeman is opgesteld door Ron Wiedeman (contact is niet mogelijk).
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Ron Wiedeman, "Genealogie Wiedeman", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/genealogie-wiedeman/I2115.php : benaderd 5 maart 2026), "Pieter Franciscus Snoek (1907-)".