Genealogy Richard Remmé, The Hague, Netherlands » Mary Magdalene Bowersock (1834-1904)

Persoonlijke gegevens Mary Magdalene Bowersock 

Bronnen 1, 2
  • Zij is geboren juni 1834.Bron 2
  • Zij is overleden op 30 januari 1904, zij was toen 69 jaar oud.Bron 2
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 4 december 2022.

Gezin van Mary Magdalene Bowersock

Zij is getrouwd met Isaac Thomas Mendenhall.

Zij zijn getrouwdBron 2


Kind(eren):

  1. Mahala Mendenhall  1856-????
  2. John H. Mendenhall  1857-???? 
  3. Rosella Mendenhall  1859-????
  4. Daniel Mendenhall  1861-????
  5. Isaac Adam Mendenhall  1863-???? 
  6. Mary E. Mendenhall  1865-????
  7. Nora E. Mendenhall  1868-????
  8. Benjamin Mendenhall  ± 1870-????
  9. Thomas O. Mendenhall  1874-???? 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Mary Magdalene Bowersock?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Mary Magdalene Bowersock

Mary Magdalene Bowersock
1834-1904



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 30 januari 1904 lag tussen 1,1 °C en 7,4 °C en was gemiddeld 4,0 °C. Er was 1,0 uur zonneschijn (11%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • In het jaar 1904: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,4 miljoen inwoners.
    • 12 februari » Eerste editie van de Deense sensatiekrant Ekstra Bladet.
    • 20 februari » Manuel Amador Guerrero treedt aan als eerste president van het onafhankelijke Panama. De volgende dag ondertekent hij een verdrag, dat de Amerikanen tegen een betaling van $ 10 miljoen de zeggenschap geeft over het Panamakanaal.
    • 18 april » In Parijs verschijnt het socialistische dagblad L'Humanité voor het eerst.
    • 8 oktober » Een zware storm raast langs de Nederlandse kust. Verscheidene vissersvaartuigen zinken. Alleen uit Urk al komen 14 vissers om het leven.
    • 6 november » In de haven van Moerdijk zinkt een houten aak nadat het schip lek is gestoten, 5 opvarenden verdrinken.
    • 15 november » Gillette verwerft patent op het veiligheidsscheermes


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Bowersock


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Richard Remmé, "Genealogy Richard Remmé, The Hague, Netherlands", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/genealogie-richard-remme/I438765.php : benaderd 12 februari 2026), "Mary Magdalene Bowersock (1834-1904)".