Genealogie Moelker » Gerard Joseph Bremen (1845-1919)

Persoonlijke gegevens Gerard Joseph Bremen 

Bronnen 1, 2, 3, 4Bron 1

Gezin van Gerard Joseph Bremen

Hij is getrouwd met Maria Magdalena Jägers.Bronnen 2, 3

Zij zijn getrouwd op 25 oktober 1872 te Simpelveld, Limburg, Nederland, hij was toen 27 jaar oud.Bronnen 2, 3

(aktenum: 0)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Gerard Joseph Bremen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Gerard Joseph Bremen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Gerard Joseph Bremen


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. BS Geboorte register gerard joseph bremen 19362 Er zijn gekoppelde afbeeldingen
  2. Archief: genver
    Archiefnaam: Kerkrade
    Gebeurtenissen 2 juni 1845
  3. BS Huwelijks register gerard joseph bremen 1936 en 27397 Er zijn gekoppelde afbeeldingen
  4. Archiefnaam: Simpelveld
    Archief: genver
    Gebeurtenissen 25 oktober 1872
  5. Huwelijkbijlagen gerard joseph bremen 1936 en 27397 Er zijn gekoppelde afbeeldingen
  6. gevonden: genver
    Archiefnaam: Simpelveld
    Gebeurtenissen 25 oktober 1872
  7. BS Overlijdens register gerard joseph bremen 19362 Er zijn gekoppelde afbeeldingen
  8. Archief: genver
    Archiefnaam: Houthem
    Gebeurtenissen 14 januari 1919

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 2 juni 1845 lag rond de 16,0 °C. De wind kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Typering van het weer: half bewolkt. Bron: KNMI
  • De Republiek der Verenigde Nederlanden werd in 1794-1795 door de Fransen veroverd onder leiding van bevelhebber Charles Pichegru (geholpen door de Nederlander Herman Willem Daendels); de verovering werd vergemakkelijkt door het dichtvriezen van de Waterlinie; Willem V moest op 18 januari 1795 uitwijken naar Engeland (en van daaruit in 1801 naar Duitsland); de patriotten namen de macht over van de aristocratische regenten en proclameerden de Bataafsche Republiek; op 16 mei 1795 werd het Haags Verdrag gesloten, waarmee ons land een vazalstaat werd van Frankrijk; in 3.1796 kwam er een Nationale Vergadering; in 1798 pleegde Daendels een staatsgreep, die de unitarissen aan de macht bracht; er kwam een nieuwe grondwet, die een Vertegenwoordigend Lichaam (met een Eerste en Tweede Kamer) instelde en als regering een Directoire; in 1799 sloeg Daendels bij Castricum een Brits-Russische invasie af; in 1801 kwam er een nieuwe grondwet; bij de Vrede van Amiens (1802) kreeg ons land van Engeland zijn koloniën terug (behalve Ceylon); na de grondwetswijziging van 1805 kwam er een raadpensionaris als eenhoofdig gezag, namelijk Rutger Jan Schimmelpenninck (van 31 oktober 1761 tot 25 maart 1825).
  • In het jaar 1845: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,1 miljoen inwoners.
    • 3 maart » Florida wordt toegelaten als de 27ste staat van de VS.
    • 17 maart » De Engelse uitvinder Stephen Perry patenteert het elastiek.
    • 2 april » Léon Foucault en Hippolyte Fizeau maken de eerste foto van de zon.
    • 17 juni » In 's-Hertogenbosch verschijnt het eerste nummer van het dagblad De Tijd, dat toen driemaal per week uitkwam.
    • 19 oktober » Wereldpremière van de opera Tannhäuser van Richard Wagner in het Hoftheater in Dresden.
    • 5 december » Aaron Allen vraagt octrooi aan op de klapstoel.
  • De temperatuur op 25 oktober 1872 lag rond de 8,4 °C. De winddruk was 1 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. De relatieve luchtvochtigheid was 94%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 4 januari 1871 tot 6 juli 1872 was er in Nederland het kabinet Thorbecke III met als eerste minister Mr. J.R. Thorbecke (liberaal).
  • Van 6 juli 1872 tot 27 augustus 1874 was er in Nederland het kabinet De Vries - Fransen van de Putte met als eerste ministers Mr. G. de Vries Azn. (liberaal) en I.D. Fransen van de Putte (liberaal).
  • In het jaar 1872: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
    • 26 maart » Bij Owens Valley (Californië) ontstaat een aardverschuiving over 50 kilometer lengte.
    • 9 april » Samuel R. Percy verkrijgt octrooi op melkpoeder.
    • 10 mei » Victoria Woodhull wordt de eerste vrouw die wordt genomineerd voor president van de Verenigde Staten.
    • 30 november » Eerste voetbalinterland ooit, gespeeld op Hamilton Crescent, Glasgow, tussen Schotland en Engeland, eindigt in 0-0 ten overstaan van 4.000 toeschouwers.
    • 9 december » P.B.S. Pinchback wordt de eerste zwarte gouverneur van een Amerikaanse staat.
  • De temperatuur op 14 januari 1919 lag tussen 2,1 °C en 7,2 °C en was gemiddeld 4,5 °C. Er was 1,3 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1919: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,7 miljoen inwoners.
    • 3 januari » Ernest Rutherford slaagt erin een atoom te splitsen.
    • 14 juni » Alcock en Brown vliegen als eersten non-stop over de Atlantische Oceaan.
    • 23 augustus » Oprichting van de Monegaskische voetbalclub AS Monaco in het gelijknamige vorstendom.
    • 20 oktober » Oprichting van de Roemeense voetbalclub Ceahlăul Piatra Neamț.
    • 28 oktober » Drooglegging begint. Het Amerikaans Congress keurt de Volstead Act goed, alhoewel president Woodrow Wilson een veto had uitgesproken.
    • 28 november » Oprichting van de Duitse hockey- en tennisclub Der Club an der Alster.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Bremen

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Bremen.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Bremen.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Bremen (onder)zoekt.

De publicatie Genealogie Moelker is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
T. Moelker, "Genealogie Moelker", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/genealogie-moelker/I16426.php : benaderd 9 februari 2025), "Gerard Joseph Bremen (1845-1919)".