Généalogie Cales » Anna Cornelia Nordmeijer (1921-1937)

Persoonlijke gegevens Anna Cornelia Nordmeijer 


Gezin van Anna Cornelia Nordmeijer

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Anna Cornelia Nordmeijer?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Anna Cornelia Nordmeijer

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Anna Cornelia Nordmeijer

Anna Cornelia Nordmeijer
1921-1937


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Gezinskaarten, NORDMEIJER_Frederick Johann_1886_Gezinskaarten (Census) / Stadsarchief Amsterdam
    2. Archiefkaarten, NORDMEIJER_Frederik Johann_1886_Archiefkaarten (Census) / Stadsarchief Amsterdam
    3. Acte de décès, NORDMEIJER_Anna Cornelia_1937_D (Deed) / Familysearch

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 15 november 1921 lag tussen -2,3 °C en 6,4 °C en was gemiddeld 2,1 °C. Er was 4,8 uur zonneschijn (54%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1921: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,9 miljoen inwoners.
      • 23 januari » Oprichting van de Nederlandse voetbalclub SV Ommoord.
      • 24 mei » De Belgische regering verleent het stakingsrecht aan de vakbonden.
      • 11 juli » Mongolië wordt onafhankelijk van China.
      • 21 juli » Riffijnse opstandelingen aangevoerd door Mohammed Abdelkrim El Khattabi overwinnen Spaanse troepen bij de Slag om Annual in Noord-Marokko.
      • 30 oktober » Het Argentijns voetbalelftal wint voor de eerste keer de Copa América door in de slotwedstrijd met 1-0 te winnen van titelhouder Uruguay.
      • 24 november » De Japanse kroonprins Hirohito wordt regent voor zijn zieke vader, Yoshihito
    • De temperatuur op 16 juli 1937 lag tussen 13,4 °C en 17,2 °C en was gemiddeld 15,4 °C. Er was 1,7 mm neerslag gedurende 2,9 uur. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • Van 24 juni 1937 tot 25 juli 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn IV met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • In het jaar 1937: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,6 miljoen inwoners.
      • 26 april » Het Spaanse stadje Guernica wordt door Duitse bombardementen vrijwel van de kaart geveegd.
      • 17 mei » In Solna wordt het Råsunda Stadion geopend.
      • 3 juni » De Engelse ex-koning Eduard VIII trouwt met zijn grote liefde Wallis Simpson. De verliefde koning mocht van de Engelse regering niet met haar trouwen omdat Wallis reeds gescheiden was en bovendien was zij Amerikaanse. De koning deed daarom eind 1936 afstand van de troon. Het echtpaar gaat vanaf dan verder leven als Hertog en Hertogin van Windsor in Frankrijk.
      • 8 juni » Wereldpremière van de Carmina Burana van Carl Orff in de Alte Oper in Frankfurt am Main.
      • 2 juli » Pilote Amelia Earhart verdwijnt spoorloos boven de Stille Oceaan.
      • 11 juli » De Nederlander J.K. Hoekstra vestigt het huidige Nederlandse record zweefvliegen (duurvlucht) door 24 uur en 3 minuten in de lucht te blijven.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1919 » Georg Rüssmann, Duits componist, dirigent en muzikant († 1986)
    • 1919 » Inez James, Amerikaans filmcomponist († 1993)
    • 1919 » Paul Moore, Amerikaans predikant voor de episcopaalse kerk († 2003)
    • 1921 » Thorleif Olsen, Noors voetballer († 1996)
    • 1922 » Francesco Rosi, Italiaans filmregisseur († 2015)
    • 1922 » Paul Acket, Nederlands impresario († 1992)

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Nordmeijer


    De publicatie Généalogie Cales is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Cyril Cales, "Généalogie Cales", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/genealogie-cales/I710.php : benaderd 15 december 2025), "Anna Cornelia Nordmeijer (1921-1937)".