Geboorte is aangegeven door Jan Boekschoten, van beroep timmerman, oud 24 jaren, wonende te Hilversum, Is geboren in het huis staande aan het Achterom ? uit zijne echtgenote Gerritje Witteveen, zonder beroep, wonende alhier op bovengenoemd adres.
Zijnde deze inschrijving gedaan op aangifte van den vader in tegenwoordigheid van: Gerard ter Oon?, van beroep timmerman, oud 41 jaren, wonende alhier, en van Willem Calleburg, van beroep timmerman, oud 28 jaren, wonende alhier.
bankwerker
monteur
chef monteur
smid
werkzaam bij het gemeentelijk electriciteits bedrijf te Hilversum
Adres: Achterom 99, Hilversum, Noord-Holland, Nederland
Adres: , Epe, Gelderland, Nederland
Adres: Resedastraat 1, Hilversum, Noord-Holland, Nederland
Adres: , Noordwijk, Zuid-Holland, Nederland
Adres: Resedastraat 1, Hilversum, Noord-Holland, Nederland
Adres: Begoniastraat 74, Hilversum, Noord-Holland, Nederland
Adres: Anemonestraat 15, Hilversum, Noord-Holland, Nederland
Adres: Lavenderlplein 9, Hilversum, Noord-Holland, Nederland
Adres: Diependaalselaan 184, Hilversum, Noord-Holland, Nederland
Adres: Bosdrift 24, Hilversum, Noord-Holland, Nederland
Adres: Hyacinthlaan 74, Hilversum, Noord-Holland, Nederland
Adres: Huygensstraat 56, Hilversum, Noord-Holland, Nederland
Adres: Hilvertsweg 215, Hilversum, Noord-Holland, Nederland
Ligt begraven op de algemene begraafplaats aan de Bosdrift te Hilversum, (NH)
Hij is getrouwd met Geertrui van Hemert.
Zij zijn getrouwd op 9 maart 1921 te Hilversum, Noord-Holland, Nederland , hij was toen 25 jaar oud.Bron 4
Getuige: Gijsbertus Boekschoten, Erasmus van Hemert
Willem Boekschoten, oud 25 jaren, van beroep bankwerker, geboren en wonende te Hilversum, meerderjarige zoon van Jan Boekschoten, overleden, en van Gerritje Witteveen, oud 50 jaren, zonder beroep, wonende alhier.
En Geertrui van Hemert, oud 26 jaren, zonder beroep, geboren te Loosdrecht en wonende te Hilversum, laatst te Loosdrecht, meerderjarige dochter van Jacob Erasmus van Hemert, oud 52 jaren, van beroep pakhuisknecht, en van Elisabeth Boskamp, oud 52 jaren, zonder beroep, beiden wonende te Hilversum.
De moeder van den bruidegom, en de ouders der bruid zijn tegenwoordig en verklaren hunne toestemming tot dit huwelijk te geven.
In tegenwoordigheid van: Gijsbertus Boekschoten, oud 21 jaren, van beroep gemeenteambtenaar, broeder van den bruidegom, en Erasmus van Hemert, oud 22 jaren, van beroep winkelbediende, broeder der bruid, beide wonende te Hilversum.
Kind(eren):
Godsdienst: Nederlands hervormd
Epe - GK 1908; Noordwijk - GK 1918; Hilversum - +? - gem. electriciteitsbedrijf
p1181.jpg
Willem Boekschoten | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
1921 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
Geertrui van Hemert |