From Castles to America » Leona Ethel Ware (1891-1973)

Persoonlijke gegevens Leona Ethel Ware 


Gezin van Leona Ethel Ware

Zij is getrouwd met George William Geyer.

Zij zijn getrouwd op 26 mei 1909 te St. Mark Lutheran Church, Clay Twn., Shelby Co., Ohio, zij was toen 17 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Maria Geyer  1909-
  2. Wilma Geyer  1912-
  3. Kelcey P. Geyer  1918-1995

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Leona Ethel Ware?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Leona Ethel Ware

Leona Ethel Ware
1891-1973

1909
Maria Geyer
1909-????

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 29 oktober 1891 lag rond de 2,5 °C. De winddruk was 1 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-oosten. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 80%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 21 april 1888 tot 21 augustus 1891 was er in Nederland het kabinet Mackay met als eerste minister Mr. A. baron Mackay (AR).
  • Van 21 augustus 1891 tot 9 mei 1894 was er in Nederland het kabinet Van Tienhoven met als eerste minister Mr. G. van Tienhoven (unie-liberaal).
  • In het jaar 1891: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 31 januari » In Porto vindt de Revolte van 31 januari 1891 plaats, een mislukte poging om de monarchie in Portugal ten val te brengen en een republiek op te richten.
    • 1 mei » Bij een schietpartij in Fourmies wordt een manifestatie ten voordele van de achturige werkdag bloedig neergeslagen. Er vallen negen doden en 35 gewonden.
    • 15 juni » Verheffing van de Apostolische Vicariaten Noord-, Centraal- en Zuid-Japan tot het Aartsbisdom Tokio en de bisdommen Osaka en Nagasaki.
    • 3 november » De Gazet van Antwerpen publiceert haar allereerste uitgave.
    • 5 november » Marie Curie wordt aangesteld als docente fysica aan de Sorbonne – de eerste vrouw die ooit die positie bekleedde.
    • 13 november » De Belgische voetbalvereniging Club Brugge wordt opgericht.
  • De temperatuur op 26 mei 1909 lag tussen 8,8 °C en 16,4 °C en was gemiddeld 12,6 °C. Er was 0,3 mm neerslag. Er was 8,8 uur zonneschijn (54%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1909: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,8 miljoen inwoners.
    • 2 februari » In de Franse krant Le Figaro publiceert de Italiaanse schrijver Filippo Tommasso Marinetti zijn futuristisch manifest: een loflied op de dynamiek van het machinetijdperk.
    • 21 februari » De Rotterdamse politie stelt een rijwielbrigade in.
    • 4 maart » William Howard Taft wordt beëdigd als 27e president van de Verenigde Staten
    • 18 april » Jeanne d'Arc wordt in Rome zalig verklaard.
    • 28 juli » Derde dag van de Tragische week in Catalonië: scholen en kerken worden in brand gestoken.
    • 15 oktober » Ontploffende lading (picrinezuur) bij opruiming wrak bij Katwijk, 6 doden.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Ware

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Ware.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Ware.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Ware (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Marsha Fenstermacher - Binkley, "From Castles to America", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/from-castles-to-america/I21312.php : benaderd 13 november 2025), "Leona Ethel Ware (1891-1973)".