De temperatuur op 21 juli 1994 lag tussen 14,3 °C en 29,4 °C en was gemiddeld 22,7 °C. Er was 11,4 uur zonneschijn (71%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
Van maandag 22 augustus 1994 tot maandag 3 augustus 1998 was er in Nederland het kabinet a href="https://nl.wikipedia.org/wiki/Kabinet-Kok_I" class="extern">Kok I met als eerste minister W. Kok (PvdA).
21 april » De eerste ontdekking van een exoplaneet, bekendgemaakt door astronoom Aleksander Wolszczan.
24 april » De Britse koningin Elizabeth neemt haar enige dochter, prinses Anne, op in de Orde van de Kouseband, de hoogste Britse ridderorde.
2 juni » Het Rwandees Patriottisch Front laat bij monde van haar leider Paul Kagame weten het schieten op burgers te vermijden en te proberen om VN-soldaten niet in gevaar te brengen.
15 juni » Guillermo Ossandon, de leider van de guerrillabeweging Lautaro, wordt in Chili gearresteerd.
17 juni » Na een achtervolging, die live te zien was op televisie, wordt O.J. Simpson gearresteerd als verdachte van moord op zijn ex-vrouw en een vriend van haar.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Mike Zippro, "Stamboom Zippro/Muse", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/family-tree-zippro-muse/I39955.php : benaderd 18 oktober 2026), "Ansculf de Piquigny Norman Knight (1014-1084)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.