Voorouders in het Eemland » Elisabeth Teffer
Persoonlijke gegevens Elisabeth Teffer 
- Zij is geboren op 30 september 1856 in Leeuwarden.
- Zij is begraven op 8 maart 1934 in Baarn, Oude Algemene Begraafplaats aan de Berkenweg.
Voorouders van Elisabeth Teffer
Gezin van Elisabeth Teffer
Zij is getrouwd met (1) Hendrik Kraak op 12 mei 1882 te Baarn[ Bron 2 ].
Zij is getrouwd met (2) Cornelis de Graaf op 17 april 1896 te Baarn[ Bron 3 ].
Tijdbalk Elisabeth Teffer
Sleep de tijdbalk om terug of verder in de tijd te gaan (of gebruik de l en r toetsen). Klik op de namen voor meer informatie.
Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Gebruikte symbolen:
grootouders
ouders
broers/zussen
kinderen
Bronnen
- Amersfoort Akte Jaar 1934 Nummer 40
- Huwelijksakte gemeente Baarn Nr. 15
- Huwelijksakte gemeente Baarn Nr. 10
Over de familienaam Teffer
- Bekijk de informatie die genealogieonline heeft over de familienaam Teffer.
- Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Teffer (onder)zoekt.
- Bekijk de informatie die Mundia heeft over Teffer.
Historische context (op basis van geboortedag 30 september 1856)
- De temperatuur op 30 september 1856 lag rond de 12,0 °C. Er was 887 mm neerslagDe wind kwam overheersend uit het zuiden. Typering van het weer: half bewolkt . Bron: KNMI (weerstation Zwanenburg/Nederland).
- De Republiek der Verenigde Nederlanden werd in 1794-1795 door de Fransen veroverd onder leiding van bevelhebber Charles Pichegru (geholpen door de Nederlander Herman Willem Daendels); de verovering werd vergemakkelijkt door het dichtvriezen van de Waterlinie; Willem V moest op 18 januari 1795 uitwijken naar Engeland (en van daaruit in 1801 naar Duitsland); de patriotten namen de macht over van de aristocratische regenten en proclameerden de Bataafsche Republiek; op 16 mei 1795 werd het Haags Verdrag gesloten, waarmee ons land een vazalstaat werd van Frankrijk; in 3.1796 kwam er een Nationale Vergadering; in 1798 pleegde Daendels een staatsgreep, die de unitarissen aan de macht bracht; er kwam een nieuwe grondwet, die een Vertegenwoordigend Lichaam (met een Eerste en Tweede Kamer) instelde en als regering een Directoire; in 1799 sloeg Daendels bij Castricum een Brits-Russische invasie af; in 1801 kwam er een nieuwe grondwet; bij de Vrede van Amiens (1802) kreeg ons land van Engeland zijn koloniën terug (behalve Ceylon); na de grondwetswijziging van 1805 kwam er een raadpensionaris als eenhoofdig gezag, namelijk Rutger Jan Schimmelpenninck (van 31 oktober 1761 tot 25 maart 1825).
- Van 19 april 1853 tot 1 juli 1856 was er in Nederland het kabinet Van Hall - Donker Curtius met als eerste ministers Mr. F.A. baron Van Hall (conservatief-liberaal) en Mr. D. Donker Curtius (conservatief-liberaal).
- Van 1 juli 1856 tot 18 maart 1858 was er in Nederland het kabinet Van der Brugghen met als eerste minister Mr. J.L.L. van der Brugghen (protestant).
- 1856 » Nederland had zo'n 3 miljoen inwoners.
- 1856 » 12 oktober - Oprichting van de vereniging De Dageraad (vrijdenkersvereniging) om in Nederland het atheïsme te propageren.
- 1856 » Eduard Douwes Dekker (Multatuli) is assistent-resident in Lebak.
- 1856 » Het Rijnspoor gaat over van breedspoor op normaalspoor, zodat Nederland kan aansluiten op het internationale spoorwegennet.
Ook geboren op 30 september
Bron: Wikipedia
- 1901 » Hein van der Niet, Nederlands acteur († 1975)
- 1902 » Piet Lieftinck, Nederlands politicus († 1989)
- 1918 » René Rémond, Frans historicus en politicoloog († 2007)
- 1982 » Kenny van Hummel, Nederlands wielrenner
- 1985 » Nemanja Rnic, Servisch voetballer
De publicatie Voorouders in het Eemland is samengesteld door Eric W. van der Ent van www.groenegraf.nl (neem contact op).



