Voorouders in het Eemland » Roelofjen Brouwer
Persoonlijke gegevens Roelofjen Brouwer 
- Zij is geboren 1848 in Zutphen.
- Zij is overleden.
Voorouders van Roelofjen Brouwer
Gezin van Roelofjen Brouwer
Zij is getrouwd met Hendrik Bouwman op 21 september 1870 te Zutphen.
Kind(eren):
- Betje Bouwman 1887-1962
Notities bij Roelofjen Brouwer
ook Roelofje
Tijdbalk Roelofjen Brouwer
Sleep de tijdbalk om terug of verder in de tijd te gaan (of gebruik de l en r toetsen). Klik op de namen voor meer informatie.
Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Gebruikte symbolen:
grootouders
ouders
broers/zussen
kinderen
Over de familienaam Brouwer
- Bekijk de informatie die genealogieonline heeft over de familienaam Brouwer.
- Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Brouwer (onder)zoekt.
- Bekijk de informatie die Mundia heeft over Brouwer.
Historische context (op basis van trouwdag 21 september 1870)
- De temperatuur op 21 september 1870 lag rond de 18,5 °C. De winddruk was 4 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-westen. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 75%. Bron: KNMI (weerstation Utrecht/Nederland).
Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)- Van 4 juni 1868 tot 4 januari 1871 was er in Nederland het kabinet Van Bosse - Fock met als eerste ministers Mr. P.P. van Bosse (liberaal) en Mr. C. Fock (liberaal).
- 1870 » Nederland had zo'n 4 miljoen inwoners.
- 1870 » 17 - Afschaffing van de doodstraf in vredestijd in Nederland.
- 1870 » 18 - Het Eerste Vaticaans Concilie vaardigt de Apostolische Constitutie Pastor Aeternus uit waarin het dogma van de pauselijke onfeilbaarheid wordt bevestigd.
- 1870 » 20 - Garibaldi neemt Rome in: einde van de Kerkelijke Staat.
De publicatie Voorouders in het Eemland is samengesteld door Eric W. van der Ent van www.groenegraf.nl (neem contact op).



