Voorouders in het Eemland » Jan Scherpenzeel
Persoonlijke gegevens Jan Scherpenzeel 
- Hij is geboren op 1 november 1901 in Eemnes.
- Hij is overleden op 29 mei 1902 in Eemnes.
- Hij is begraven in Eemnes, algemene begraafplaats Laarderweg.
Voorouders van Jan Scherpenzeel
Tijdbalk Jan Scherpenzeel
Sleep de tijdbalk om terug of verder in de tijd te gaan (of gebruik de l en r toetsen). Klik op de namen voor meer informatie.
Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Gebruikte symbolen:
grootouders
ouders
broers/zussen
kinderen
Over de familienaam Scherpenzeel
- Bekijk de informatie die genealogieonline heeft over de familienaam Scherpenzeel.
- Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Scherpenzeel (onder)zoekt.
- Bekijk de informatie die Mundia heeft over Scherpenzeel.
Historische context (op basis van geboortedag 1 november 1901)
- De temperatuur op 1 november 1901 lag rond de 12,4 °C. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 42%. Bron: KNMI (weerstation De Bilt/Nederland).
Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)- Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
- Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
- 1901 » Nederland had zo'n 5 miljoen inwoners.
- 1901 » 20 - De Leuvense professor André Dumont ontdekt in As een steenkoollaag.
- 1901 » 7 - De Nederlandse koningin Wilhelmina trouwt in Den Haag met hertog Hendrik van Mecklenburg-Schwerin.
- 1901 » 7 - De keizerlijke regering van China moet haar verkapte steun aan de Bokseropstand bekopen met een schadevergoeding van 450 miljoen taels aan de coalitie van Europese mogendheden. Ook moet ze zich verplichten de leiders van de opstand ter dood te brengen.
Ook geboren op 1 november
Bron: Wikipedia
- 1351 » Leopold VIII van Stiermarken, aartshertog van Oostenrijk († 1386)
- 1884 » Der Nister, Russisch schrijver († 1950)
- 1892 » Aleksandr Aljechin, Russisch schaakgrootmeester († 1946)
- 1898 » Arthur Legat, Belgisch autocoureur († 1960)
- 1936 » Jackie Lewis, Welsh autocoureur
De publicatie Voorouders in het Eemland is samengesteld door Eric W. van der Ent van www.groenegraf.nl (neem contact op).




