Stamboom Van Apeldoorn » Janna Beumer
Persoonlijke gegevens Janna Beumer 
Voorouders van Janna Beumer
| Jan Beumer (Lulofs) 1756-1799 | Elsjen Koopmans (Teunis) 1754-1815 | ||
Janna Beumer 1822-1848 | |||
| x.1844 Derk van der Scheer 1818-1849 | ||||||
| ||||||
Gezin van Janna Beumer
Zij is getrouwd met Derk van der Scheer op 31 augustus 1844 te Heerde[ Bron 3 ].
Kind(eren):
- Evert Jan van der Scheer 1846-1849
Tijdbalk Janna Beumer
Sleep de tijdbalk om terug of verder in de tijd te gaan (of gebruik de l en r toetsen). Klik op de namen voor meer informatie.
Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Gebruikte symbolen:
grootouders
ouders
broers/zussen
kinderen
Bronnen
Over de familienaam Beumer
- Bekijk de informatie die genealogieonline heeft over de familienaam Beumer.
- Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Beumer (onder)zoekt.
- Bekijk de informatie die Mundia heeft over Beumer.
Historische context (op basis van trouwdag 31 augustus 1844)
- De temperatuur op 31 augustus 1844 lag rond de 14,0 °C. Er was 1.980 mm neerslagDe wind kwam overheersend uit het noord-oosten. Typering van het weer: helder . Bron: KNMI (weerstation Zwanenburg/Nederland).
- De Republiek der Verenigde Nederlanden werd in 1794-1795 door de Fransen veroverd onder leiding van bevelhebber Charles Pichegru (geholpen door de Nederlander Herman Willem Daendels); de verovering werd vergemakkelijkt door het dichtvriezen van de Waterlinie; Willem V moest op 18 januari 1795 uitwijken naar Engeland (en van daaruit in 1801 naar Duitsland); de patriotten namen de macht over van de aristocratische regenten en proclameerden de Bataafsche Republiek; op 16 mei 1795 werd het Haags Verdrag gesloten, waarmee ons land een vazalstaat werd van Frankrijk; in 3.1796 kwam er een Nationale Vergadering; in 1798 pleegde Daendels een staatsgreep, die de unitarissen aan de macht bracht; er kwam een nieuwe grondwet, die een Vertegenwoordigend Lichaam (met een Eerste en Tweede Kamer) instelde en als regering een Directoire; in 1799 sloeg Daendels bij Castricum een Brits-Russische invasie af; in 1801 kwam er een nieuwe grondwet; bij de Vrede van Amiens (1802) kreeg ons land van Engeland zijn koloniën terug (behalve Ceylon); na de grondwetswijziging van 1805 kwam er een raadpensionaris als eenhoofdig gezag, namelijk Rutger Jan Schimmelpenninck (van 31 oktober 1761 tot 25 maart 1825).
- 1844 » Nederland had zo'n 3 miljoen inwoners.
- 1844 » 27 - Joseph Smith, leider van de Mormonen, en zijn broer Hyrum worden in de gevangenis te Carthage, Illinois, door tegenstanders van de Mormoonse Kerk gelyncht.
- 1844 » 3 - De reuzenalk Pinguinis impennis sterft uit.
- 1844 » 13 - De Amerikaanse sleutelmaker Linus Yale krijgt patent op het Stiftcilinderslot.
Ook geboren op 6 februari
Bron: Wikipedia
- 1912 » Eva Braun, echtgenote van Adolf Hitler († 1945)
- 1917 » Zsa Zsa Gábor, Amerikaans-Hongaars actrice
- 1932 » François Truffaut, Frans filmregisseur († 1984)
- 1985 » Ben Woldring, Nederlands internetondernemer
- 2004 » Prinses Louise Sophie Mary, prinses van België, dochter van Prinses Claire en Prins Laurent
De publicatie Stamboom Van Apeldoorn is samengesteld door P.Heres (neem contact op).



