Stamboom van de familie; Ruterink, Rutering, Reuterink, Rueterink en Reuderink » Johannes Schellingerhout
Persoonlijke gegevens Johannes Schellingerhout 
- Hij is geboren rond 1898 in Heteren Gld.
- Hij is overleden.
- Beroep: fabrieksarbeider.
Voorouders van Johannes Schellingerhout
| Derk Schellingerhout | Antje Rol | ||
| Klaas Schellingerhout ± 1858-???? | Gerritje Meijer ± 1876-???? | ||
Johannes Schellingerhout ± 1898-???? | |||
| x.1922 Angenietha (Anita) PETERS ± 1903-???? | ||||||||||
| ||||||||||
Gezin van Johannes Schellingerhout
Hij is getrouwd met Angenietha (Anita) PETERS op 2 september 1922 te Heteren Gld.
Kind(eren):
- Florus (Floor) SCHELLINGERHOUT 1930-1992
Tijdbalk Johannes Schellingerhout
Sleep de tijdbalk om terug of verder in de tijd te gaan (of gebruik de l en r toetsen). Klik op de namen voor meer informatie.
Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Over de familienaam Schellingerhout
- Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Schellingerhout (onder)zoekt.
- Bekijk de geografische spreiding van de familienaam Schellingerhout in België, Duitsland, Frankrijk, Italië, Zwitserland, Polen of Verenigde Staten.
Historische context (op basis van trouwdag 2 september 1922)
- De temperatuur op 2 september 1922 lag tussen 8,0 °C en 18,5 °C en was gemiddeld 13,2 °C. Er was 4.6 mm neerslag. Er was 5.5 uur zonneschijn (40%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI (weerstation De Bilt/Nederland).
Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)- Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
- Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
- 1922 » Nederland had zo'n 7 miljoen inwoners.
- 1922 » 30 - Benito Mussolini wordt premier van een coalitiekabinet in Italië.
- 1922 » 18 - Beëdiging tweede kabinet-Ruys de Beerenbrouck.
- 1922 » 9 - Johnny Weismuller duikt als eerste mens onder de minuut op de 100 meter vrije slag; in Alameda brengt de latere filmster (Tarzan) het wereldrecord op 58,6.
De publicatie Stamboom van de familie; Ruterink, Rutering, Reuterink, Rueterink en Reuderink is samengesteld door Anneke Ruterink (neem contact op).

