Stamboom Peek » Margaretha Catharina Peek
Persoonlijke gegevens Margaretha Catharina Peek 
- Zij is geboren rond 1904.
- Zij is overleden op 2 september 1910 in Utrecht, zij was toen 6 jaar oud.
Aanknopingspunten in andere publicaties
- Deze persoon komt ook voor in de publicatie Stamboom Broere.
Voorouders van Margaretha Catharina Peek
| Hermanus (Herman) Peek 1851-1917 | Margrietha Catrina (Grietje) Vlug 1846-???? | Andries Adrianus de Groot 1838-1905 | Christina Magdalena van Boxel 1839-1925 |
| Hermanus Peek 1880-1938 | Gerarda Maria de Groot 1880-???? | ||
Margaretha Catharina Peek ± 1904-1910 | |||
Tijdbalk Margaretha Catharina Peek
Sleep de tijdbalk om terug of verder in de tijd te gaan (of gebruik de l en r toetsen). Klik op de namen voor meer informatie.
Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Verwantschap
- Margaretha Catharina Peek stamt af van Gijsbertus Jacobsz (Gijsbert) Peeck.
Zie ook de tekstuele stamboom van Gijsbertus Jacobsz (Gijsbert) Peeck.
Over de familienaam Peek
- Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Peek (onder)zoekt.
- Bekijk de geografische spreiding van de familienaam Peek in België, Duitsland, Frankrijk, Italië, Zwitserland, Polen of Verenigde Staten.
Historische context (op basis van dag van overlijden 2 september 1910)
- De temperatuur op 2 september 1910 lag tussen 5,8 °C en 19,8 °C en was gemiddeld 13,5 °C. Er was 0.3 mm neerslag. Er was 6.4 uur zonneschijn (47%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI (weerstation De Bilt/Nederland).
Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)- Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
- 1910 » Nederland had zo'n 6 miljoen inwoners.
- 1910 » 16 - Er woedt een brand op de Wereldtentoonstelling in Brussel. Onder andere de Franse, de Engelse en de Belgische afdeling gaan in de vlammen op.
- 1910 » 30 - (Verenigd Koninkrijk) - De Nieuw-Zeelandse natuurkundige Ernest Rutherford ontdekt de atoomkern en het proton.
- 1910 » 8 - Het Nederlandse ministerie van Koloniën bestelde de eerste onderzeeboot, de K I bij de scheepswerf Koninklijke Maatschappij de Schelde.
Ook overleden op 2 september
Bron: Wikipedia
- 1925 » Johanna Bonger (62), Nederlands echtgenote Theo van Gogh, vooral bekend door organisatie van tentoonstellingen van werken van Vincent van Gogh en als uitgeefster van zijn brieven
- 1969 » Ho Chi Minh (79), Noord-Vietnamees president
- 1997 » Joop van Tijn (58), Nederlands journalist (Vrij Nederland)
- 1997 » Victor Frankl (92), Oostenrijks filosoof
- 421 » Constantius III, Keizer van Rome
De publicatie Stamboom Peek is samengesteld door Gert-Jan Peek (neem contact op).



