Stamboom Neesman » Gerardus Johannes Jacobus Joseph Bos
Persoonlijke gegevens Gerardus Johannes Jacobus Joseph Bos 
- Hij is geboren op 17 december 1897 in Amsterdam.
- Hij is overleden.
Gezin van Gerardus Johannes Jacobus Joseph Bos
Hij is getrouwd met Elisabeth Gerardina Jacoba Maria Apon op 2 september 1925 te Amsterdam[ Bron 1 ].
Tijdbalk Gerardus Johannes Jacobus Joseph Bos
Sleep de tijdbalk om terug of verder in de tijd te gaan (of gebruik de l en r toetsen). Klik op de namen voor meer informatie.
Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Bronnen
Over de familienaam Bos
- Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Bos (onder)zoekt.
- Bekijk de geografische spreiding van de familienaam Bos in België, Duitsland, Frankrijk, Italië, Zwitserland, Polen of Verenigde Staten.
Historische context (op basis van geboortedag 17 december 1897)
- De temperatuur op 17 december 1897 lag rond de 11,8 °C. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 81%. Bron: KNMI (weerstation De Bilt/Nederland).
Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)- Van 9 mei 1894 tot 27 juli 1897 was er in Nederland het kabinet Roëll met als eerste minister Jonkheer mr. J. Roëll (oud-liberaal).
- Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
- 1897 » Nederland had zo'n 5 miljoen inwoners.
- 1897 » 15 - Oprichting in Berlijn van het Wissenschaftlich-humanitäre Komitee, de eerste organisatie ter wereld die tegen anti-homoseksuele wetten protesteert, en die zich inzet om de mensen te informeren over het wezen van de liefde van man tot man of vrouw tot vrouw.
- 1897 » Het Huis van Afgevaardigden van de staat Indiana neemt een wet aan die de waarde van pi vaststelt.
- 1897 » Joseph John Thomson slaagt erin elektronen uit het atoom af te zonderen.
Ook geboren op 17 december
Bron: Wikipedia
- 1908 » Raymond Louviot, Frans wielrenner en ploegleider († 1969)
- 1908 » Willard Libby, Amerikaans natuurkundige († 1980)
- 1923 » Jaroslav Pelikan, Amerikaans theoloog en historicus († 2006)
- 1965 » Ronald Giphart, Nederlands auteur
- 1987 » Fabrizio Crestani, Italiaans autocoureur
De publicatie Stamboom Neesman is samengesteld door Eva Konter-Neesman (neem contact op).



