Stamboom Klumpers » Jenneken Klumpers
Persoonlijke gegevens Jenneken Klumpers 
- Zij is geboren op 2 september 1852 in Borne.
- Zij is overleden OM-ST-1922 in Borne, zij was toen 69 jaar oud.
Aanknopingspunten in andere publicaties
- Deze persoon komt ook voor in de publicatie Stamboom Otten en Elsing.
Voorouders van Jenneken Klumpers
| Stam Klumpers Borne 1750 | Jan Hendrik Wevers | Gertruid Dekkers | |
| Abraham Klumpers 1825-1859 | Aaltje Wevers 1827-???? | ||
Jenneken Klumpers 1852-1922 | |||
| x.1876 Gerrit Frost 1848-???? | ||||||||||||
| ||||||||||||
Gezin van Jenneken Klumpers
Zij is getrouwd met Gerrit Frost op 20 april 1876 te Borne.
Kind(eren):
- Anna Maria Margreta Frost 1880-????
- Abraham Frost 1877-????
Tijdbalk Jenneken Klumpers
Sleep de tijdbalk om terug of verder in de tijd te gaan (of gebruik de l en r toetsen). Klik op de namen voor meer informatie.
Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Over de familienaam Klumpers
- Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Klumpers (onder)zoekt.
- Bekijk de geografische spreiding van de familienaam Klumpers in België, Duitsland, Frankrijk, Italië, Zwitserland, Polen of Verenigde Staten.
Historische context (op basis van trouwdag 20 april 1876)
- De temperatuur op 20 april 1876 lag rond de 13,7 °C. Er was 0 mm neerslag. De winddruk was 13 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 65%. Bron: KNMI (weerstation Utrecht/Nederland).
Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)- Van 27 augustus 1874 tot 3 november 1877 was er in Nederland het kabinet Heemskerk - Van Lijnden van Sandenburg met als eerste ministers Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief) en Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (AR).
- 1876 » Nederland had zo'n 4 miljoen inwoners.
- 1876 » 7 - Alexander Graham Bell ontvangt patent voor het uitvinden van de telefoon. Drie dagen later spreekt hij in zijn toestel de historische woorden tegen zijn assistent: Mr. Watson, come here. I want to see you.
- 1876 » 21 - Generaal Porfirio Díaz arriveert in Mexico-Stad: begin van het Porfiriaat.
- 1876 » Het Spaanse vrachtschip de "Providencia" lijdt schipbreuk voor de kust van Florida. Uit de lading kokosnoten die op het strand aanspoelt ontstaan enige jaren later prachtige palmbomen. Later staat deze plek op de kaart vermeld als Palm Beach.
Ook geboren op 2 september
Bron: Wikipedia
- 1907 » Helmut Hirsch, Duits historicus († 2009)
- 1947 » Louis Michel, Waals politicus
- 1965 » Lennox Lewis, Canadees-Brits bokser
- 1969 » Hisayasu Nagata, Japans politicus († 2009)
- 1984 » Nick Ingels, Belgisch wielrenner
De publicatie Stamboom Klumpers is samengesteld door Theo Klumpers (neem contact op).



