Stamboom Iding ten Bosch » Louisa Aleijda Maria ten Bosch
Persoonlijke gegevens Louisa Aleijda Maria ten Bosch 
- Zij is geboren augustus 1878 in Lichtenvoorde.
- Zij is overleden op 5 april 1879 in Lichtenvoorde.[ Bron 1 ]
Voorouders van Louisa Aleijda Maria ten Bosch
| Mozes Simon ten Bosch 1800-1868 | Rachel Samuels 1812-< 1859 | Joannis Bernardus (Jan Berend) Hulshof 1799-1867 | Hendrika Wieggers 1818-???? |
| Antonius Aloysius Maria (voorheen Salomon) ten Bosch 1839-1930 | Johanna Hulshof 1841-1905 | ||
Louisa Aleijda Maria ten Bosch 1878-1879 | |||
Tijdbalk Louisa Aleijda Maria ten Bosch
Sleep de tijdbalk om terug of verder in de tijd te gaan (of gebruik de l en r toetsen). Klik op de namen voor meer informatie.
Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Verwantschap
- Louisa Aleijda Maria ten Bosch stamt af van Mozes Simon ten Bosch.
Zie ook de tekstuele stamboom van Mozes Simon ten Bosch.
Bronnen
Over de familienaam Ten Bosch
- Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Ten Bosch (onder)zoekt.
- Bekijk de geografische spreiding van de familienaam Ten Bosch in België, Duitsland, Frankrijk, Italië, Zwitserland, Polen of Verenigde Staten.
Historische context (op basis van dag van overlijden 5 april 1879)
- De temperatuur op 5 april 1879 lag rond de 12,3 °C. De winddruk was 2 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 56%. Bron: KNMI (weerstation Utrecht/Nederland).
Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)- Van 3 november 1877 tot 20 augustus 1879 was er in Nederland het kabinet Kappeijne van de Coppello met als eerste minister Mr. J. Kappeijne van de Coppello (liberaal).
- Van 20 augustus 1879 tot 23 april 1883 was er in Nederland het kabinet Van Lijnden van Sandenburg met als eerste minister Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (conservatief-AR).
- 1879 » Nederland had zo'n 4 miljoen inwoners.
- 1879 » In Nederland gaat de eerste stoomtram rijden tussen Den Haag en Scheveningen.
- 1879 » 7 - Otto von Bismarck sluit een geheim militair verdrag met Oostenrijk-Hongarije: de Tweebond.
- 1879 » 13 - Op de Keizersgracht in Amsterdam wordt een wedstrijd schoonrijden gehouden, de oudst bekende wedstrijd in deze vorm van schaatsen.
Ook overleden op 5 april
Bron: Wikipedia
- 1954 » Märtha van Zweden (53), kroonprinses van Noorwegen
- 1963 » J.J.P. Oud (73), Nederlands architect
- 1975 » Chiang Kai-shek (87), Taiwanees president
- 1994 » Cor Wals (83), Nederlands wielrennner
- 2002 » Layne Staley (34), Amerikaans zanger van de band Alice in Chains
De publicatie Stamboom Iding ten Bosch is samengesteld door Anatole Sala (neem contact op).



