Stamboom familie De Koning » Annigje Haveman
Persoonlijke gegevens Annigje Haveman 
- Zij is geboren op 2 september 1872 in Uffelte (Havelte).
- Zij is overleden.
Voorouders van Annigje Haveman
| Jan Jans Haveman | Trijntje Geerts | Hendrik Alberts Mesken 1804-1842 | Hilligje Jacobs Wanders 1802-???? |
| Geert Jans Haveman 1821-1900 | Albertje Mesken 1834-???? | ||
Annigje Haveman 1872-???? | |||
x.1893
Arend Pruntel
1868-????
Gezin van Annigje Haveman
Zij is getrouwd met Arend Pruntel op 3 mei 1893 te Havelte[ Bron 1 ].
Tijdbalk Annigje Haveman
Sleep de tijdbalk om terug of verder in de tijd te gaan (of gebruik de l en r toetsen). Klik op de namen voor meer informatie.
Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Bronnen
Over de familienaam Haveman
- Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Haveman (onder)zoekt.
- Bekijk de geografische spreiding van de familienaam Haveman in België, Duitsland, Frankrijk, Italië, Zwitserland, Polen of Verenigde Staten.
Historische context (op basis van geboortedag 2 september 1872)
- De temperatuur op 2 september 1872 lag rond de 23,3 °C. De winddruk was 1 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. De relatieve luchtvochtigheid was 57%. Bron: KNMI (weerstation Utrecht/Nederland).
Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)- Van 4 januari 1871 tot 6 juli 1872 was er in Nederland het kabinet Thorbecke III met als eerste minister Mr. J.R. Thorbecke (liberaal).
- Van 6 juli 1872 tot 27 augustus 1874 was er in Nederland het kabinet De Vries - Fransen van de Putte met als eerste ministers Mr. G. de Vries Azn. (liberaal) en I.D. Fransen van de Putte (liberaal).
- 1872 » Nederland had zo'n 4 miljoen inwoners.
- 1872 » 25 - Het eerste schip vaart door de Oranjesluizen.
- 1872 » 22 - De theeklipper Taeping lijdt schipbreuk op een rif in de Chinese Zee.
- 1872 » Nederland verkoopt haar 60 forten en kastelen langs de Ghanese kust aan de Britten. Na de afschaffing van de slavernij in 1863 leveren deze niets meer op.
Ook geboren op 2 september
Bron: Wikipedia
- 1919 » Anne-Marie Blanc, Zwitsers film- en televisieactrice († 2009)
- 1924 » Daniel Arap Moi, president van Kenia
- 1959 » Esther Oosterbeek, Nederlands visagiste en zangeres van de Dolly Dots
- 1973 » Matthew Dunn, Australisch zwemmer
- 1986 » Willie Overtoom, Nederlands voetballer
De publicatie Stamboom familie De Koning is samengesteld door Ad de Koning (neem contact op).



