Stamboom De Duffelt

De publicatie Stamboom De Duffelt is samengesteld door Gerard Mutter (neem contact op). De gegevensverzameling bestaat uit 58.442 personen, vanwege privacy zijn de gegevens van 8.871 personen niet gepubliceerd. Een lijst met gebruikte bronnen en bewaarplaatsen/archieven is te vinden op de bronnen pagina. Er zijn 3.685 mogelijke overeenkomsten met andere publicaties op genealogieonline. U vindt meer statistische informatie over de publicatie (zoals aantallen en spreiding van genealogische gebeurtenissen) op de tellingen pagina. Deze publicatie is voor het laatst bijgewerkt op zaterdag 30 januari 2010.

Deze gegevens vormen een database met als startpunt Griethausen voor wat betreft mijn eigen familienaam. En van deze stam ga ik telkens via zijlijnen verder. Daarom spreek ik ook nooit over een stamboom, maar over nakomelingen lijsten. Uit deze lijsten halen velen weer een gegeven of hint waar ze mee verder kunnen. Opmerkingen en aanvullingen zijn bij mij altijd welkom.
Op dit moment ben ik ook bezig met de naam Jansen en Willemse in het Gelderse en het Duffeltse. Het is de bedoeling dat ik van deze namen in mijn lijsten meer samenhang krijg en kan laten samen klonteren tot diverse familielijnen. Gegevens van deze zijn zeer welkom!


Snelzoeken     ?

 

Scans zoeken, een service van Genealogie OnlineIndex op familienamen

Vandaag in het verleden