Stamboom Blom » Wilhelmina Maria Catharina van Riet
Persoonlijke gegevens Wilhelmina Maria Catharina van Riet 
- Zij is geboren op 16 oktober 1886 in Abcoude-Proostdij.[ Bron 1 ]
- Zij is overleden op 19 juli 1887 in Abcoude-Proostdij.[ Bron 2 ]
Voorouders van Wilhelmina Maria Catharina van Riet
| Johannes van Riet | Wilhelmina Maria Kosters | Johannes (Jan) Blom 1807-1894 | Catharina (Trijntje) Kleijn 1821-1876 |
| Johannes van Riet 1858-1936 | Maria Blom 1855-1919 | ||
Wilhelmina Maria Catharina van Riet 1886-1887 | |||
Tijdbalk Wilhelmina Maria Catharina van Riet
Sleep de tijdbalk om terug of verder in de tijd te gaan (of gebruik de l en r toetsen). Klik op de namen voor meer informatie.
Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Bronnen
- Burgerlijke stand - Geboorte Utrechts Archief Toegangnr: 481
- Burgerlijke stand - Overlijden Utrechts Archief Toegangnr: 481
Over de familienaam Van Riet
- Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Van Riet (onder)zoekt.
- Bekijk de geografische spreiding van de familienaam Van Riet in België, Duitsland, Frankrijk, Italië, Zwitserland, Polen of Verenigde Staten.
Historische context (op basis van geboortedag 16 oktober 1886)
- De temperatuur op 16 oktober 1886 lag rond de 9,4 °C. Er was 4 mm neerslag. De winddruk was 24 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. De luchtdruk bedroeg 74 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 95%. Bron: KNMI (weerstation Utrecht/Nederland).
Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)- Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
- 1886 » Nederland had zo'n 5 miljoen inwoners.
- 1886 » 24 - De eerste Leidsche Zwemclub (LZC) wordt opgericht. De club, die later haar naam zou wijzigen in LZ 1886, is een van de mede-oprichters van de KNZB.
- 1886 » De oprichting van de vereniging 'Hendrik de Cock' te Leiden, voorloper van de studentenvereniging Societas Studiosorum Reformatorum.
- 1886 » De beide delen van Willemstad, Punda en Otrabanda, worden door een pontonbrug over de Sint Annabaai met elkaar verbonden.
Ook geboren op 16 oktober
Bron: Wikipedia
- 1430 » Jacobus II van Schotland, koning van Schotland († 1460)
- 1854 » Oscar Wilde, Iers schrijver († 1900)
- 1902 » Willem Michiels van Kessenich, Nederlands politicus († 1992)
- 1944 » Gretta Kok, Nederlands zwemster
- 1977 » Anniek Pheifer, Nederlands actrice
De publicatie Stamboom Blom is samengesteld door M. Rosenberger-Blom (neem contact op).


