Nieuws » Aanbod scans van overlijdensakten Noord-Hollands Archief weer uitgebreid
Het aanbod van aan akten gekoppelde scans die het Noord-Hollands Archief beschikbaar stelt groeit gestaag. Vrijwilligers hebben in de afgelopen periode gewerkt aan het koppelen van scans van de overlijdensakten van Haarlem van de periode 1833-1892 (scans uit de periode 1812-1832 waren reeds beschikbaar) en Heemstede van de periode 1814-1862. Deze nieuw gekoppelde scans zijn nu dan ook beschikbaar via Digitale Stamboom Haarlem. Het Noord-Hollands Archief geeft aan dat er op dit moment door vrijwilligers gewerkt aan het koppelen van scans aan de overlijdensaktes van Heemstede 1812-1950 en Zandvoort 1869-1950. De verwachting is dat van een aantal plaatsen de huwelijksaktes 1923-1932 online zullen komen, ook deze zullen van een scan voorzien zijn.
De Scans zoeken service van Genealogie Online geeft op basis van ge-uploade en gepubliceerde gegevens (GEDCOM) specifieke suggesties per persoon over mogelijke online scans bij archieven. Scans zoeken neemt ook deze nieuwe Haarlemse scans mee in de analyse. Voor nieuwe publicaties wordt automatisch het totale aanbod van Haarlem en andere archieven meegenomen in de analyse. Alle 4,5 duizend publicaties die reeds op Genealogie Online staan worden automatisch opnieuw geanalyseerd. De suggesties zijn bereikbaar via het Scans zoeken logo (hier links afgebeeld) dat zichtbaar is op de startpagina van elke publicatie en bij pagina's van personen waar een suggestie is. Over de werking van Scans zoeken is een korte video met uitleg beschikbaar.
Scans zoeken is een service van Genealogie Online die onderdeel uitmaakt van het gratis Basis abonnement. Wilt u suggesties krijgen over de locaties van online scans van gebeurtenissen op basis van uw genealogische gegevens? In vier eenvoudige stappen kunt ook u uw genealogische gegevens en afbeeldingen op Internet plaatsen en profiteren van de vele mogelijkeden van Genealogie Online.
12 oktober 2011 | permanente link naar dit bericht
Ander nieuws
- Zitten er in uw stamboom ook voorouderlussen? - 27 mei 2013
- Stamboomonderzoekers publiceren 20 miljoen voorouders - 12 mei 2013
- Vind online scans bij archieven, ook van gemeentearchief Soest - 23 april 2013
- Kwartierstaat op de kaart - 21 april 2013
- Weer meer online scans te vinden bij Nederlandse archieven - 21 maart 2013
- Bidprentjesverzameling Kerkhof-Buuts fors uitgebreid - 4 maart 2013
- Voorouders in België? Genealogie Online helpt u met het zoeken naar scans! - 16 februari 2013
- Scans burgerlijkse stand Stadsarchief Enschede zo gevonden! - 1 februari 2013
- Direct vanuit GensDataPro publiceren op Genealogie Online - 12 december 2012
- Erfgoed Rijssen-Holten toegevoegd, Digitale Stamboom Delft bijgewerkt - 5 december 2012
- Akten Burgerlijke Stand Utrecht en Zeeland onder de loep - 19 november 2012
- Graftombe.nl toegevoegd aan onderzoekshulp - 19 oktober 2012
- Scanregister nu doorzoekbaar op plaatsnaam - 8 juli 2012
- Akten BS Regionaal Archief Leiden gevonden en te koppelen - 25 juni 2012
- Scans zoeken service vindt nu ook akten van de Burgelijke Stand van Archief Eemland - 8 juni 2012
- Genealogie Online controleert genealogische gegevens - 6 juni 2012
- DTB-boeken Streekarchief Voorne-Putten en Rozenburg online - 5 februari 2012
- Vlaamse akten Burgerlijke stand geboden door Stadsarchief Aalst - 21 december 2011
- Akten gemeentearchief Venray gevonden via Scans zoeken service - 15 december 2011
- RHC Alkmaar en GA Wassenaar opgenomen in Scans zoeken service - 28 november 2011
- Genealogie Online wijst de weg naar scans bij Stadsarchief Breda - 25 november 2011
- Begraafplaatsinformatie op basis van uw genealogische gegevens - 30 oktober 2011
- Download scans van de Burgelijke Stand via FamilySearch, zolang het nog kan... - 20 september 2011
- Uw genealogische publicatie(s) beheren is nu nog gemakkelijker - 29 augustus 2011
- Grote uitbreiding bidprentjesverzameling Jan van den Berg - 29 oktober 2010
- Aanbod scans Digitale Stamboom Haarlem uitgebreid - 6 oktober 2010
- Bidprentjesverzamelingen fors uitgebreid - 5 oktober 2010
- Scans huwelijksakten Haarlem via Genealogie Online - 21 augustus 2010
- Genealogie Online leidt u naar de Huwelijkse bijlagen van Digitale Stamboom Rotterdam - 19 augustus 2010
- Scans van gemeentearchief Schouwen-Duiveland ook gevonden - 18 augustus 2010
Uw genealogische gegevens en afbeeldingen ook op deze site?
De gemiddelde genealoog verzamelt heel wat gegevens, veelal gestructureerd in een database, spreadsheet of tekstverwerker. De stap om te publiceren - op papier of Internet - is wellicht (nog) een brug te ver. Om deze waardevolle genealogische gegevens toch te delen biedt genealogieonline u een helpende hand.
In vier eenvoudige stappen kunt u uw genealogisch data eenvoudig genealogieonline plaatsen. De gegevens zijn en blijven van u, de gegevens worden dan ook geplaatst onder bronvermelding.

