Kwartierstaat Jan Middelkoop » Willem Schorteldoek
Persoonlijke gegevens Willem Schorteldoek 
- Hij is geboren 1708 in Papendrecht.[ Bron 1 ]
- Hij is gedoopt op 16 september 1708 in Papendrecht.[ Bron 2 ]
- Hij is overleden.
Gezin van Willem Schorteldoek
Hij is getrouwd met Lijsbeth van der Haas op 2 september 1738 te Zwijndrecht[ Bron 3 ].
Kind(eren):
- Cornelia Schorteldoek 1738-????
Tijdbalk Willem Schorteldoek
Sleep de tijdbalk om terug of verder in de tijd te gaan (of gebruik de l en r toetsen). Klik op de namen voor meer informatie.
Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Bronnen
- familysearch
- familysearch
- familysearch
Over de familienaam Schorteldoek
- Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Schorteldoek (onder)zoekt.
- Bekijk de geografische spreiding van de familienaam Schorteldoek in België, Duitsland, Frankrijk, Italië, Zwitserland, Polen of Verenigde Staten.
Historische context (op basis van doopdag 16 september 1708)
- Van 1702 tot 1747 kende Nederland (ookwel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden) zijn Tweede Stadhouderloze Tijdperk.
- 1708 » 28 - Slag bij Wijnendale; een konvooi is op weg naar het belegerde Rijsel; het wordt beschermd door geallieerde troepen onder het bevel van de Engelse generaal-majoor Webb; die slaan succesvol een aanval af door de Franse troepen onder leiding van graaf de la Motte; er vallen die dag wel duizenden doden.
- 1708 » 13 - Sebastian Artois verwerft de titel Meester-Brouwer in de brouwerij Den Hoorn te Leuven. Sindsdien is de naam Artois een bekend biermerk, tegenwoordig als Stella Artois
- 1708 » 8 - Hardenberg brandt af door een actie van Aaltje Kraak
De publicatie Kwartierstaat Jan Middelkoop is samengesteld door J. Middelkoop (neem contact op).
