Genealogie Van Eunen » Hendrik van Stam
Persoonlijke gegevens Hendrik van Stam 
- Hij is gedoopt op 20 februari 1729 in De Meern.
- Hij is overleden.
- Hij is begraven op 14 januari 1778 in Harmelen.
Voorouders van Hendrik van Stam
| Jan Janssen van Stam | Stijntje Hendrix van Klarenbeek | Cornelis Stevense van Schip 1670-???? | Weijntje Gijsberts van der Bilt |
| Dirk Jacobse van Stam 1697-1765 | Willemijntje Cornelisdr van Schip 1695-1760 | ||
Hendrik van Stam 1729-1778 | |||
x.1750
Willemyntje van Driel
1720-1787
Gezin van Hendrik van Stam
Hij is getrouwd met Willemyntje van Driel op 27 februari 1750 te De Meern[ Bron 1 ].
Notities bij Hendrik van Stam
Vertrekt op 26 juni 1751 met attestatie naar Harmelen.
Tijdbalk Hendrik van Stam
Sleep de tijdbalk om terug of verder in de tijd te gaan (of gebruik de l en r toetsen). Klik op de namen voor meer informatie.
Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Bronnen
Over de familienaam Van Stam
- Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Van Stam (onder)zoekt.
- Bekijk de geografische spreiding van de familienaam Van Stam in België, Duitsland, Frankrijk, Italië, Zwitserland, Polen of Verenigde Staten.
Historische context (op basis van doopdag 20 februari 1729)
- De temperatuur op 20 februari 1729 lag rond de 8,0 °C. De wind kwam overheersend uit het zuid-westen. Typering van het weer: regen storm(achtig) betrokken . Bijzondere weersverschijnselen: winderig . Bron: KNMI (weerstation Breda/Nederland).
- Van 1702 tot 1747 kende Nederland (ookwel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden) zijn Tweede Stadhouderloze Tijdperk.
- 1729 » De Engelse kolonie Carolina wordt gesplitst in Noord-Carolina en Zuid-Carolina.
- 1729 » 15 april - Op Goede Vrijdag wordt in de Thomaskerk te Leipzig de Matthäuspassion van Johann Sebastian Bach voor het eerst uitgevoerd.
De publicatie Genealogie Van Eunen is samengesteld door C. van Eunen (neem contact op).
