Genealogie Van den Hoek » Neeltje Lena van der Wekken
Persoonlijke gegevens Neeltje Lena van der Wekken 
- Zij is geboren op 27 september 1878 in Kerkwerve.
- Zij is overleden op 2 september 1925 in Klaaswaal, zij was toen 46 jaar oud.
Voorouders van Neeltje Lena van der Wekken
| Antonis van der Wekken | Neeltje Bij De Vaate | ||
Neeltje Lena van der Wekken 1878-1925 | |||
| x.1907 Kornelis van den Hoek 1877-1950 | ||||||||||||||||
| Stoffel van den Hoek 1915-1979 | Joppa van den Hoek 1911-1989 | (Niet openbaar) | (Niet openbaar) | (Niet openbaar) | (Niet openbaar) | |||||||||||
| ||||||||||||||||
Gezin van Neeltje Lena van der Wekken
Zij is getrouwd met Kornelis van den Hoek op 31 mei 1907 te Kerkwerve.
Kind(eren):
- Stoffel van den Hoek 1915-1979
- Joppa van den Hoek 1911-1989
- (Niet openbaar)
- (Niet openbaar)
- (Niet openbaar)
- (Niet openbaar)
- (Niet openbaar)
- (Niet openbaar)
- (Niet openbaar)
- (Niet openbaar)
Tijdbalk Neeltje Lena van der Wekken
Sleep de tijdbalk om terug of verder in de tijd te gaan (of gebruik de l en r toetsen). Klik op de namen voor meer informatie.
Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Over de familienaam Van der Wekken
- Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Van der Wekken (onder)zoekt.
- Bekijk de geografische spreiding van de familienaam Van der Wekken in België, Duitsland, Frankrijk, Italië, Zwitserland, Polen of Verenigde Staten.
Historische context (op basis van trouwdag 31 mei 1907)
- De temperatuur op 31 mei 1907 lag tussen 9,2 °C en 20,7 °C en was gemiddeld 14,2 °C. Er was 3 mm neerslag. Er was 0.3 uur zonneschijn (2%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI (weerstation De Bilt/Nederland).
Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)- Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
- 1907 » Nederland had zo'n 6 miljoen inwoners.
- 1907 » Al binnen een jaar wordt in Rusland ook de tweede Doema ontbonden.
- 1907 » 13 - Aan boord van een zijner oorlogsbodems arriveert keizer Wilhelm II van Duitsland in Amsterdam voor een staatsbezoek aan Nederland. Hij belooft koningin Wilhelmina, dat in geval van een oorlog in Europa de Duitse troepen de Nederlandse Neutraliteit zullen respecteren.
- 1907 » 19 - Parlementsverkiezingen in Finland met een wereldprimeur: ook vrouwen kunnen zich kandidaat stellen. Er worden 17 vrouwen gekozen.
Ook geboren op 27 september
Bron: Wikipedia
- 1601 » Lodewijk XIII van Frankrijk († 1643)
- 1864 » Andrej Hlinka, Slowaaks politicus († 1938)
- 1904 » Edvard Kocbek, Sloveens schrijver, publicist en politicus († 1981)
- 1972 » Clara Hughes, Canadees schaatsster en wielrenster
- 1978 » Brad Arnold, Amerikaans zanger (3 Doors Down)
De publicatie Genealogie Van den Hoek is samengesteld door Cees Jan van den Hoek (neem contact op).



