Database Schutijser en Fock » Anna Elizabetha van Bockhoven
Persoonlijke gegevens Anna Elizabetha van Bockhoven 
[ Bron 1 ]- Zij is geboren in 's-Hertogenbosch,nb,nld.
- Zij is gedoopt op 2 september 1755 in 's-Hertogenbosch,nb,nld.[ Bron 1 ]
- Geloof: Rooms Katholiek.
Voorouders van Anna Elizabetha van Bockhoven
| Petrus van Bockhoven ± 1675-???? | Catharina Adriana Cuijpers ± 1680-???? | Justinus van den Broeck ± 1674-???? | Helena van der Wijst ± 1678-???? |
| Adrianus van Bockhoven 1708-???? | Joanna Petronella van den Broek 1711-???? | ||
Anna Elizabetha van Bockhoven 1755-???? | |||
Tijdbalk Anna Elizabetha van Bockhoven
Sleep de tijdbalk om terug of verder in de tijd te gaan (of gebruik de l en r toetsen). Klik op de namen voor meer informatie.
Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Bronnen
Over de familienaam Van Bockhoven
- Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Van Bockhoven (onder)zoekt.
- Bekijk de geografische spreiding van de familienaam Van Bockhoven in België, Duitsland, Frankrijk, Italië, Zwitserland, Polen of Verenigde Staten.
Historische context (op basis van doopdag 2 september 1755)
- De temperatuur op 2 september 1755 lag rond de 14,0 °C. De wind kwam overheersend uit het zuid ten westen. Typering van het weer: geheel betrokken regen . Bron: KNMI (weerstation Zwanenburg/Nederland).
Erfstadhouder Prins Willem V (Willem Batavus) (Huis van Oranje-Nassau) was van 1751 tot 1795 vorst van Nederland (ook wel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden genoemd)- Regentes Anna (Huis van Oranje-Nassau) was van 1751 tot 1759 vorst van Nederland (ook wel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden genoemd)
- 1755 » 27 juni - Door zijn vele amoureuze escapades wordt Giacomo Casanova overal waar hij komt in korte tijd een omstreden figuur. In Venetië verdenken ze hem ervan een gravin krankzinnig te hebben gemaakt met 'verdovende middelen en liefdedranken'. Hij wordt gearresteerd en in de beruchte Piombi-gevangenis geworpen.
- 1755 » Er komt een einde aan het Rijk van Mataram op Java, waar de Derde Javaanse Successie Oorlog nog in volle gang is. Het wordt gesplitst in Soerakarta en Djokjakarta, met Hamengkoe Boewono I (de pangeran Mengkoe Boemi) als koning van het laatste.
- 1755 » 1 november - Een zware aardbeving in Lissabon (Portugal) verwoest twee derde deel van de stad en kost 50.000-100.000 doden. Omdat het epicentrum uit de kust ligt, ontstaat er een vloedgolf van 12,5 meter hoogte die ook de kusten van Fez en Meknes in Marokko teistert.
De publicatie Database Schutijser en Fock is samengesteld door Hans Schutijser (neem contact op).

