Genealogie Nijhuis » Johanna Maria Zwolle
Persoonlijke gegevens Johanna Maria Zwolle 
- Zij is geboren op 31 juli 1899 in Meppel.
- Zij is overleden.
Voorouders van Johanna Maria Zwolle
| Hendrikus (Hendricus) Zwolle 1833-1889 | Geertje Roelofs Duursma 1830-1897 | ||
| Wolter Zwolle 1862-???? | Tjitske Meester 1863-1940 | ||
Johanna Maria Zwolle 1899-???? | |||
x.1922
Hendrik Jan den Ouden
1900-????
Gezin van Johanna Maria Zwolle
Zij is getrouwd met Hendrik Jan den Ouden op 2 september 1922 te Meppel.
Tijdbalk Johanna Maria Zwolle
Sleep de tijdbalk om terug of verder in de tijd te gaan (of gebruik de l en r toetsen). Klik op de namen voor meer informatie.
Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Over de familienaam Zwolle
- Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Zwolle (onder)zoekt.
- Bekijk de geografische spreiding van de familienaam Zwolle in België, Duitsland, Frankrijk, Italië, Zwitserland, Polen of Verenigde Staten.
Historische context (op basis van geboortedag 31 juli 1899)
- De temperatuur op 31 juli 1899 lag rond de 21,7 °C. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 64%. Bron: KNMI (weerstation De Bilt/Nederland).
Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)- Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
- 1899 » Nederland had zo'n 5 miljoen inwoners.
- 1899 » De Conferentie van Bloemfontein tracht tevergeefs een tweede oorlog tussen de Britten en de Boeren te voorkomen. De regering in Londen begint troepen naar de Kaap te sturen.
- 1899 » 24 juli - In Colombia komen de liberalen in opstand tegen de heersende conservatieven. Daarmee begint de 1000-daagse Oorlog.
- 1899 » 1 januari - Queens en Staten Island worden bij New York City gevoegd.
Ook geboren op 31 juli
Bron: Wikipedia
- 1812 » Amélie van Leuchtenberg, dochter van Eugène de Beauharnais en Augusta van Beieren, vrouw van Peter I van Brazilië († 1871)
- 1921 » Tore Sjöstrand, Zweeds atleet
- 1930 » Oleg Popov, Russisch clown
- 1971 » Christina Cox, Canadees actrice
- 1986 » Svetlana Sleptsova, Russisch biatlete
De publicatie Genealogie Nijhuis is samengesteld door Alwin Nijhuis (neem contact op).



