Persoonlijke gegevens Maria Teunissen 
- Zij is geboren 1849.
- Zij is overleden op 30 december 1928 in Soest.
Voorouders van Maria Teunissen
Gezin van Maria Teunissen
Zij is getrouwd met Teunis Schouten op 1 mei 1874 te Vianen.
Tijdbalk Maria Teunissen
Sleep de tijdbalk om terug of verder in de tijd te gaan (of gebruik de l en r toetsen). Klik op de namen voor meer informatie.
Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Over de familienaam Teunissen
Historische context (op basis van dag van overlijden 30 december 1928)
- De temperatuur op 30 december 1928 lag tussen -0,6 °C en 4,4 °C en was gemiddeld 2,0 °C. Er was 4.4 mm neerslag. Er was 0.1 uur zonneschijn (1%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI (weerstation De Bilt/Nederland).
Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)- Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
- 1928 » Nederland had zo'n 8 miljoen inwoners.
- 1928 » Italië begint met de drooglegging van de beruchte Pontijnse moerassen.
- 1928 » 18 - Eén van de zwaarste aardbevingen van de twintigste eeuw in Europa vindt plaats in Plovdiv.
- 1928 » Polen komt in de zomer dichtbij militaire actie in het slepende conflict met Litouwen over Vilnius.
Ook overleden op 30 december
Bron: Wikipedia