Genealogie Beumer » Joannes Henriks
Persoonlijke gegevens Joannes Henriks 
- Hij is geboren oktober 1791 in Wijhe.
- Hij is gedoopt op 10 november 1791 in Wijhe.[ Bron 1 ]
- Hij is overleden.
Voorouders van Joannes Henriks
| Joannes Hendriks (Jannes) Beumer 1731-1765 | Antonia (ook Teune) Alberts (van de Woerd) 1730-1772 | ||
Joannes Henriks 1791-???? | |||
Tijdbalk Joannes Henriks
Sleep de tijdbalk om terug of verder in de tijd te gaan (of gebruik de l en r toetsen). Klik op de namen voor meer informatie.
Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Gebruikte symbolen:
grootouders
ouders
broers/zussen
kinderen
Bronnen
Over de familienaam Henriks
- Bekijk de informatie die genealogieonline heeft over de familienaam Henriks.
- Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Henriks (onder)zoekt.
- Bekijk de informatie die Mundia heeft over Henriks.
Historische context (op basis van doopdag 10 november 1791)
- De temperatuur op 10 november 1791 lag rond de 5,0 °C. Er was 22 mm neerslagDe wind kwam overheersend uit het zuid-westen. Typering van het weer: omtrent helder . Bron: KNMI (weerstation Zwanenburg/Nederland).
Erfstadhouder Prins Willem V (Willem Batavus) (Huis van Oranje-Nassau) was van 1751 tot 1795 vorst van Nederland (ook wel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden genoemd)- 1791 » 21 juni - Op de vlucht voor de revolutionairen worden koning Lodewijk XVI van Frankrijk en zijn gezin gearresteerd in Varennes-en-Argonne.
- 1791 » 30 maart - In Parijs wordt de meter gedefinieerd als 1/10.000.000 van de afstand tussen noordpool en evenaar.
- 1791 » 1 oktober - Willem, Erfprins der Nederlanden, huwt zijn nicht Wilhelmina van Pruisen.
De publicatie Genealogie Beumer is samengesteld door Roel Stuifzand (neem contact op).


